Opcje przeglądania
Rok premiery
Odbiornik GPS
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do

Garmin Venu 2s - elegancki smartwatch

Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych zegarek Garmin Venu 2s posiada wysokiej klasy ekran dotykowy wykonany w technologii Amoled oraz najnowszej generacji optyczny czujnik do pomiaru tętna z nadgarstka wraz z funkcją pulsoksymetru. Smartwatch posiada wsparcie dla wielu rodzajów aktywności, jest zgodny z płatnościami Garmin Pay, a także aplikacjami muzycznymi Spotify oraz Deezer. Wersja Venu 2s posiada kopertę o średnicy 40mm oraz ekran 1,1". W naszej ofercie pojawiły się też modele z większą kopertą

Premiera serii: kwiecień 2021 roku

Venu 2s

Garmin Venu 2s - nowe widżety i aktywności

Nowa seria zegarków od amerykańskiego producenta posiada pełną funkcjonalność zegarków z wcześniejszej generacji. Dodatkowo Garmin Venu 2s został wzbogacony o obsługę nowych aktywności takich jak HIIT oraz Health Snapshot. Ta pierwsza to forma intensywnego treningu interwałowego przeplatana fazami odpoczynku. Z kolei druga nowość pozwala w łatwy sposób monitorować podstawowe statystyki zdrowia, takie jak tętno, oddech, HRV czy wysiłek i zapisywać je do dedykowanego widżetu. Nowością w tej serii stanowi dodanie widżetu monitorowania snu. Funkcja ta znana nam już wcześniej z m.in. topowego Fenixa 6X Sapphire pozwala bezpośrednio z poziomu zegarka sprawdzić informacje dotyczące snu z ostatniej nocy. Z Fenixa 6 też zaczerpnięto pomysł na zaprezentowanie widżetów na liście. 

Wbudowany moduł GPS pozwala na zliczanie parametrów z aktywności na zewnątrz, natomiast czujnik ruchu (akcelerometr) zlicza kroki i pokonany dystans w pomieszczeniu. W zegarku Venu 2s nie zabrakło też zgodności z zewnętrznymi akcesoriami, typu czujnik kadencji, prędkości, inteligentne oświetlenie roweru Varia czy zewnętrznych pasków tętna. Smartwatch posiada wsparcie dla ponad 25 rodzajów aktywności, w tym także dla treningów z animacjami.

Garmin Venu 2s
Garmin Venu 2s

Power Manager - zarządzanie zasilaniem

Garmin Venu 2s posiada uproszczoną wersję menadżera zasilania, która pozwala na włączenie prezentowania pozostałego poziomu stanu naładowania baterii w formie procentów oraz dni. Wcześniejszy wariant prezentował stan baterii jedynie procentowo (0-100%). Dodatkowo za pomocą jednego przycisku możemy aktywować tzw. tryb oszczędny, który automatycznie wyłączy najbardziej prądożerne funkcje zegarka. 

Venu 2s - funkcjonalny smartwatch 

Poza ogromem funkcji stricte treningowych nie można zapomnieć o tym, że Garmin Venu 2s posiada szereg rozwiązań typowych dla smartwatcha. W tym miejscu wymienić można choćby obsługę płatności zbliżeniowych Garmin Pay, odczytywanie powiadomień z telefonu na ekranie Venu 2s, opcję mierzenia poziomu naładowania wewnętrznej baterii naszego organizmu (BodyBattery) czy tryb pomiaru stresu. Dotykowy ekran Amoled jest niezwykle czuły i pozwala na bardzo sprawne poruszanie się po menu. Dodatkowo zegarek posiada dwa klawisze fizyczne, które pozwalają w szybki sposób skorzystać ze skrótów czy np. uruchomić funkcję wzywania pomocy.

 

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium