
Seria
Rok premiery
Pomiar EKG
Rodzaj ekranu
Mapa
Odbiornik GPS
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Rodzaj szkiełka
Doładowanie solarne
Klasa wodoszczelności
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
-
od
do
Poznaj smartwatch Garmin Venu 2
Druga generacja topowego smartwatcha marki Garmin wniosła sporo usprawnień. Nowa seria została podzielona na dwie wielkości tarczy. Zegarek Venu 2 posiada w zestawieniu ze swoim poprzednikiem większy ekran (1,3" w stosunku do 1,2"), z kolei wariant z oznaczeniem Venu 2s ma ekran o średnicy 1,1". Nowość stanowi m.in. optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka czwartej generacji, obsługa większej ilości aktywności, a także kilka całkowicie nowych widżetów.
Premiera serii: kwiecień 2021 roku
![Garmin Venu 2s -popielata ramka ze stali nierdzewnej z grafitową kopertą i silikonowym paskiem [010-02429-10]](/environment/cache/images/300_300_productGfx_16724/010-02429-10-venu2s-grafitowy.jpg)
1 019,00 zł
Garmin Venu 2 - nowe funkcje i cechy
Wyróżnikiem serii Venu jest piękny wyświetlacz AMOLED, który charakteryzuje się niezwykle wyraźnymi barwami oraz idealnym kontrastem. Wersja Garmin Venu 2 niedość, że korzysta z tego samego rodzaju ekranu co poprzedni model, to dodatkowo posiada większą kopertę, a co za tym idzie także większą średnicę ekranu. Model Venu 2 posiada ekran o średnicy 1,3" i rozdzielczości 416x146 pikseli. Przypominamy, że Venu pierwszej generacji (model z 2019 roku) posiada ekran o średnicy 1,2" oraz rozdzielczości 390x390 pikseli.
Aktywności w Garmin Venu 2
Nowy zegarek od Garmina odbiera sygnał GPS, GLONASS i Galileo oraz posiada akcelerometr. W praktyce oznacza to, że można z nim uprawić sporty zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniach. Nowością jest wspomniana już wyżej aktywność o nazwie Helath Snapshot oraz HIIT (z ang. High Intensity Interval Training), czyli serie krótki, aczkolwiek intensywnych treningów interwałowych. Poza tym w Venu 2 znajdziemy oczywiście wsparcie dla biegania, jazdy na rowerze, pływania na basenie, ćwiczeń kardio, jogi, jazdy nartach i wiele innych. Zegarek obsługuje także treningi z animacjami, które na ekranie o wyższej rozdzielczości prezentują się fenomenalnie.Funkcje smart w Venu 2
Podobniej jak we wcześniejszej generacji, tak i w przypadku Venu 2 znajdziemy opcję płacenia zegarkiem (Garmin Pay) oraz funkcję bezprzewodowego przesyłania muzyki do zgodnych słuchawek bluetooth. W tym bez problemu można połączyć smartwatch z aplikacjami typu Spotify oraz Deezer. Producent podaje zwiększenie pamięci wewnętrznej, dzięki czemu do zegarka można wgrać nawet 750 ulubionych utworów. Po połączeniu z telefonem na ekranie zegarka można odczytywać powiadomienia i informacje o przychodzących połączeniach.