Filtruj
Aktywne filtry
Cena
 • od
  do

Ręczny pilot do tresury psa

Wybierz zgody dla swojej obroży ręczny pilot, aby móc mieć możliwość zdalnego sterowania obrożą. 

Treser elektryczny dla psa, jak to działa?

Elektryczna obroża dla psa to urządzenie, które wykorzystuje prąd o niskim napięciu w celu zapewnienia zwierzęciu bodźca korekcyjnego.

Możliwe jest także użycie wibracji lub dźwięku. Dodatkowo niektóre obroże, jak ta używana w Garmin Sport PRO mają dodatkowe oświetlenie. 

Treser elektryczny jest używany z reguły do celów szkoleniowych, chociaż może być również używany jako urządzenie zabezpieczające (np. gdy pies zbliża się do jakiejś granicy).

Obroże zapewniają stymulację, gdy pies zbliża się do granicy lub robi coś, na co właściciel nie pozwala. Można nacisnąć przycisk i wyzwolić impuls ręcznie lub może się to dziać automatycznie. W wypadku szczekania możemy użyć funkcji Bark Limiter, która ogranicza niechciane szczekanie.

Profesjonalny sprzęt do szkolenia psów marki Garmin

Obroże elektryczne przeznaczone są do szkolenia psów i są używane przez treserów psów. Korzystają z nich również właściciele, którym ciężko trenować swoje pupile. Istnieją różne rodzaje obroży, które można wykorzystać do różnych celów. Na przykład istnieją obroże elektryczne, których można użyć do powstrzymania szczekania i inne obroże, które można wykorzystać do trenowania psów do wykonywania poleceń.

Istnieje wiele korzyści z używania obroży elektrycznej dla psa, ponieważ jest to skuteczny sposób na szkolenie swoich zwierząt przez właścicieli. 

Jest to także całkowicie bezpieczne. Należy pamiętać by zacząć zgodnie z instrukcją od najsłabszego poziomu i dość do momentu, który jest nieprzyjemny dla zwierzęcia. 

Obroża dla psa do tresury

Obroże elektryczne to rodzaj obroży treningowych, które zapewniają właścicielowi możliwość komunikacji z obrożą. Te obroże są również nazywane e-obrożami, zdalnymi obrożami treningowymi lub elektronicznymi obrożami treningowymi. Pozwalają one na zdalne włączenie impulsu elektrycznego (teletakt), wibracji lub dźwięku.

Firma Garmin ma szeroki wybór obróż do szkolenia i tresury psów. Najpopularniejsze z nich to urządzenia Garmin Sport PRO poraz Garmin Delta XC Sport.

Dołącz do KLUBU TRIGAR
Podaj swój adres e-mail i dołącz do naszego klubu. Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami.
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl