Opcje przeglądania
Zdjęcia satelitarne
Wbudowany rejestrator
Aktywny uchwyt
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do

Garmin Dezl - nawigacje dla ciężarówek 

Jeśli działasz w branży transportowej, możesz zaufać urządzeniom nawigacyjnym z serii Garmin dēzl, które zaprojektowano z myślą o samochodach ciężarowych. Nawigacje ciężarowe Garmin charakteryzują się możliwością stworzenia profilu pojazdu, który uwzględnia m.in jego wysokość, szerokość, tonaż czy przewożone materiały (ADR). 

 

Nawigacje dla ciężarówek

Garmin Dezl - funkcje nawigacji ciężarowych 

 

Rodzaj odbiornika komunikatów drogowych

Wszystkie urządzenia nawigacyjne z serii Garmin Dezl zostały wyposażone w funkcję odbierania informacji o utrudnieniach w ruchu. Dzięki temu unikniesz stresujących sytuacji na drodze związanych z wielogodzinnym staniem w korku, który powstał w wyniku kolizji czy remontów drogowych. Oferowane w naszym sklepie urządzenia mogą odbierać sygnał o utrudnieniach na dwa sposoby:

  • Poprzez dołączony do kabla zasilającego odbiornik TMC - ta opcja jest dostępna w nawigacjach z oznaczeniem LMT-D oraz Digital Traffic
  • Poprzez połączenie z aplikacją w telefonie Garmin Drive - ta opcja jest dostępna w nawigacjach z oznaczeniem LMT-S oraz Live Traffic

Więcej informacji o korzystaniu z informacji o ruchu drogowym znajdziesz na stronie garmin.com

Zgodność z kamerą cofania Garmin

Nawigacje samochodowe z serii Dezl są zgodne z kamerami cofania marki Garmin. W naszej ofercie znajdziecie dwa rodzaje kamer cofania:

  • Garmin BC 40 - bezprzewodowe połączenie za pośrednictwem bluetooth, zasilanie kamery za pomocą baterii AA oraz bardzo prosty montaż (nie wymaga specjalistycznej wiedzy)
  • Garmin BC 30 - połączenie bezprzewodowe, jednak zasilanie kamery wymaga podłączenia do zasilania (np. świateł cofania)
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium