Kariera

Dołącz do TRIGAR Team

Jako Autoryzowany Partner Garmin Polska już od blisko piętnastu lat zajmujemy się sprzedażą produktów światowego lidera branży GPS.

Sprzedaż prowadzimy poprzez sieć Salonów Firmowych mieszczących się w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie oraz Białymstoku, a także poprzez sklep internetowy TRIGAR.pl.

Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość obsługi naszych Klientów oraz budowanie długofalowych i partnerskich relacji z pracownikami zaangażowanymi w rozwój firmy.

Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prześlij swoją aplikację na adres mailowy praca@trigar.pl.

Trigar Kariera

Aktualne oferty pracy

1. GARMIN ŁÓDŹ – Specjalista ds. obsługi Klienta w TRIGAR.pl

Do nowopowstającego Salonu Firmowego TRIGAR - ŁÓDŹ poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta. Współpracę chcielibyśmy podjąć z osobami, które dołączą do naszego zespołu na długie lata i razem z nami będą przykładać się każdego dnia do umacniania pozycji marki TRIGAR na wymagającym rynku urządzeń GPS najwyższej jakości, jaką z pewnością cechują się produkty GARMIN.

Wymagania:

  • uczciwość, zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z bieganiem/kolarstwem/triathlonem i/lub wędkarstwem/żeglarstwem
  • doświadczenie w pracy z wymagającym Klientem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie Salonu Firmowego TRIGAR - ŁÓDŹ oraz obsługa Klientów według standardów firmy

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) do dnia 16.01.2022 r. na adres mailowy praca@trigar.pl

UWAGA: aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą w ogóle rozpatrywane!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji w firmie TRIGAR Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-561) przy ul. Wierzbięcice 17. Jestem świadoma/y swoich praw dostępu do danych osobowych oraz możliwości ich usunięcia lub sprostowania, przenoszenia, ograniczania przetwarzania, nie wyrażenia zgody na ich przetwarzanie oraz do wnoszenia skargi do organów nadzorczych jakim jest PUODO.”

Menu Szukaj filtruj więcej
    • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
    • TRIGAR to ponad 14 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

    • Tel.:500 521 500
    • E-mail:kontakt@trigar.pl