Witamy Cię serdecznie na blogu TRIGAR

TRIGAR to największy w Polsce autoryzowany sprzedawca produktów marki GARMIN, działający na rodzimym rynku nieprzerwanie od 2007 roku.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do sprzedaży i w myśl naszego hasła przewodniego "GPS dla aktywnych" sami również od wielu lat jesteśmy użytkownikami m.in. fenixów, forerunnerów, edge, etrexów, oregonów, strikerów, nuvi czy zumo. Na łamach niniejszego bloga postaramy się rzetelnie dzielić z Wami naszymi doświadczeniami związanymi z praktycznym wykorzystaniem produktów GARMIN.

Szukaj artykuły wg kategorii

Lista kompatybilności Bluetooth Smart 1

Zgodność z Bluetooth Smart

Czy mój telefon jest zgodny z produktami Bluetooth Smart firmy Garmin?

Bluetooth Smart jest technologią zapewniającą niski pobór energii i jest stosowana w niektórych nowszych smartfonach dostępnych obecnie na rynku.

Niektóre urządzenia firmy Garmin wykorzystują tę technologię do bezprzewodowego synchronizowania danych — za pomocą aplikacji Garmin Connect Mobile — ze smartfonami korzystającymi z Bluetooth Smart.

Poniższe telefony zostały przetestowane przez firmę Garmin i uważa się je za kompatybilne z naszymi urządzeniami Bluetooth Smart:

Urządzenia z systemem Android (PDF)

Nawet jeśli nie znajdziesz swojego smartfonu z system Android na tej liście, możliwe jest, że będzie on współpracował z naszymi urządzeniami pod warunkiem, że będzie spełniać następujące wymagania:

  • System operacyjny Android 4.3 lub nowszy
  • Obsługa Bluetooth 4.0

Urządzenia Apple (PDF)

iPhone musi działać na najnowszym dostępnym systemie operacyjnym.

Windows 10 Phone (PDF)

Nawet jeśli nie znajdziesz swojego smartfonu z system Windows na tej liście, możliwe jest, że będzie on współpracował z naszymi urządzeniami pod warunkiem, że będzie spełniać następujące wymagania:

  • System operacyjny Windows 10 Mobile lub nowszy
  • Obsługa Bluetooth 4.0

Twojego telefonu nie ma na liście?

Firma Garmin będzie się starać na bieżąco aktualizować tę listę o najpopularniejsze smartfony z technologią Bluetooth Smart. Może jednak tak się zdarzyć, że jakiś obecny na rynku model, który wydaje się działać z naszymi urządzeniami, nie będzie na nią wpisany.

Jeśli nie masz pewności lub masz pytania odnośnie danych technicznych swojego telefonu, zasięgnij w tym zakresie porady u swojego dostawcy usług bezprzewodowych lub u producenta telefonu.

Komentarze do wpisu (1)

8 października 2019

Niestety mój telefon nie łączy się z zegarkiem. Paruje się ale nie łączy, lista PDF urządzeń niestety się nie generuje. Proszę o pomoc w tym temacie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl