Kategorie blog

Lista kompatybilności Bluetooth Smart

3

Czy mój telefon jest zgodny z produktami Bluetooth Smart firmy Garmin?

Bluetooth Smart jest technologią zapewniającą niski pobór energii i jest stosowana w niektórych nowszych smartfonach dostępnych obecnie na rynku.

Niektóre urządzenia firmy Garmin wykorzystują tę technologię do bezprzewodowego synchronizowania danych — za pomocą aplikacji Garmin Connect Mobile lub Garmin Drive — ze smartfonami korzystającymi z Bluetooth Smart.

Urządzenia z systemem Android

Nawet jeśli nie znajdziesz swojego smartfonu z system Android na powyższej liście, możliwe jest że będzie on współpracował z urządzeniami Garmin pod warunkiem, że będzie spełniać następujące wymagania:

 • 7.0 lub nowszy

Mobilny system operacyjny Android jest używany przez wielu różnych producentów na całym świecie. Garmin dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pełną zgodność z większością popularnych urządzeń mobilnych.

Urządzenia Apple

Wszystkie smartwatche z serii Apple iPhone począwszy od modelu z oznaczeniem 6S, są zgodne z urządzeniami Garmin. Aby połączenie bluetooth działało prawidłowo iPhone musi działać na najnowszym dostępnym systemie operacyjnym.

 • System iOS 13.0 lub nowszy
 • Kompatybilność z urządzeniami iPhone, iPad i iPod touch   

Urządzenia, które nie przeszły testów kompatybilności z urządzeniami Garmin

Następujące modele telefonów nie przeszły wewnętrznych testów kompatybilności z niektórymi urządzeniami Garmin. Telefon i urządzenie mogą współpracować, ale mogą wymagać regularnego rozwiązywania problemów  Rozwiązywanie problemów z połączeniem Bluetooth 

UWAGA: Telefony z systemem operacyjnym Android (edycja Go) będą wyświetlać aplikację Garmin Connect jako niezgodną w Sklepie Play. Ta wersja Androida ma ograniczenia powodujące, że niektóre funkcje nie działają z urządzeniami Garmin

Twojego telefonu nie ma na liście?

Jeżeli twoje urządzenie/telefon nie znajduje się na powyższej liście nie musi to oznaczać, że nie jest kompatybilne. Urządzenie nie znajdujące się na liście może działać poprawnie, ale nie zostało to przez nas przetestowane. Nieprzetestowane urządzenia mogą jednak działać tylko sporadycznie/nieregularnie, a w najgorszym przypadku w ogóle nie współpracować z naszymi urządzeniami.

Artykuły powiązane

Komentarze do wpisu (3)

8 października 2019

Niestety mój telefon nie łączy się z zegarkiem. Paruje się ale nie łączy, lista PDF urządzeń niestety się nie generuje. Proszę o pomoc w tym temacie

28 czerwca 2020

Witam mam garmina 6 i nie mogę skonfigurować odbioru rozmów i wiadomości z telefonu. Mam telefon Xaomi Redmi 5 Plus

17 sierpnia 2020

@Grzegorz, miałem ten sam problem. Rozwiązałem go tak: 1. Przyznałem aplikacji Garmin Connect wszystkie możliwe uprawnienia i wyłączyłem oszczędzanie baterii dla tej aplikacji. 2. Firmową aplikację "wiadomości" zastąpiłem aplikacją "wiadomości" od Google. I działa.

Popularne kategorie
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 16 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium