Lista kompatybilności Bluetooth Smart 0

Zgodność z Bluetooth Smart

Czy mój telefon jest zgodny z produktami Bluetooth Smart firmy Garmin?

Bluetooth Smart jest technologią zapewniającą niski pobór energii i jest stosowana w niektórych nowszych smartfonach dostępnych obecnie na rynku.

Niektóre urządzenia firmy Garmin wykorzystują tę technologię do bezprzewodowego synchronizowania danych — za pomocą aplikacji Garmin Connect Mobile — ze smartfonami korzystającymi z Bluetooth Smart.

Poniższe telefony zostały przetestowane przez firmę Garmin i uważa się je za kompatybilne z naszymi urządzeniami Bluetooth Smart:

Urządzenia z systemem Android (PDF)

Nawet jeśli nie znajdziesz swojego smartfonu z system Android na tej liście, możliwe jest, że będzie on współpracował z naszymi urządzeniami pod warunkiem, że będzie spełniać następujące wymagania:

  • System operacyjny Android 4.3 lub nowszy
  • Obsługa Bluetooth 4.0

Urządzenia Apple (PDF)

iPhone musi działać na najnowszym dostępnym systemie operacyjnym.

Windows 10 Phone (PDF)

Nawet jeśli nie znajdziesz swojego smartfonu z system Windows na tej liście, możliwe jest, że będzie on współpracował z naszymi urządzeniami pod warunkiem, że będzie spełniać następujące wymagania:

  • System operacyjny Windows 10 Mobile lub nowszy
  • Obsługa Bluetooth 4.0

Twojego telefonu nie ma na liście?

Firma Garmin będzie się starać na bieżąco aktualizować tę listę o najpopularniejsze smartfony z technologią Bluetooth Smart. Może jednak tak się zdarzyć, że jakiś obecny na rynku model, który wydaje się działać z naszymi urządzeniami, nie będzie na nią wpisany.

Jeśli nie masz pewności lub masz pytania odnośnie danych technicznych swojego telefonu, zasięgnij w tym zakresie porady u swojego dostawcy usług bezprzewodowych lub u producenta telefonu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl