Garmin triumfuje! Rekordowe wyniki w pierwszym kwartale roku! 0
Garmin ogłasza wyniki za pierwszy kwartał 2024 roku!

Początek bieżącego roku dla firmy Garmin i jej partnerów biznesowych, takich jak TRIGAR okazał się ogromnym sukcesem. Garmin ogłosił właśnie rekordowe wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2024 roku. Bijąc tym samym, wszelkie oczekiwania i potwierdzając pozycję lidera w dziedzinie nawigacji, technologii sportowej oraz urządzeń outdoorowych.

czytaj całość »
WLKP Mountains Ultra wspiera Wings for Life! 0
WLKP Mountains Ultra wspiera Wings for Life!

Już 5 maja odbędzie się Wings for Life World Run, czyli wyjątkowy bieg charytatywny, który łączy ludzi na całym świecie. Bieg to nie tylko sportowe wyzwanie, ale przede wszystkim okazja do wsparcia badań nad rdzeniem kręgowym. Wspierana przez nas drużyna WLKP Mountains Ultra stanie na starcie Wings for Life World Run w Poznaniu w imponującym składzie.

czytaj całość »
WLKP Mountains Ultra: Wiosna pełna sukcesów! 0
WLKP Mountains Ultra: Wiosna pełna sukcesów!

Pierwszy kwartał tego roku jest dla biegaczy WLKP Mountains Ultra niezwykle owocny! Zawodnicy, wspieranej przez nas ekipy wzięli udział w licznych imprezach biegowych na terenie całej Polski, osiągając imponujące wyniki. Oto podsumowanie ich wiosennych startów, podczas których potwierdzili swoją wysoką formę, stając na podium wielu prestiżowych zawodów.

czytaj całość »
TRIGAR i Silesia Business & Life: wspólna pasja do golfa! 0
Garmin i Silesia Business & Life: wspólna pasja do golfa!

Świat biznesu i sportu łączy więcej, niż się wydaje. Obie sfery wymagają strategicznego myślenia, precyzji i determinacji w dążeniu do celu. To właśnie te wartości stanowią fundament udanej współpracy. Z dumą ogłaszamy, że TRIGAR krajowy lider w dystrybucji elektroniki użytkowej dołącza do grona partnerów, prestiżowego magazynu Silesia Business & Life.

czytaj całość »
TRIGAR pogłębia wiedzę o produktach Marine! 0
TRIGAR pogłębia wiedzę o produktach Marine!

Z przyjemnością informujemy, że nasi pracownicy wzięli udział w dwudniowym szkoleniu produktowym działu Marine, które odbyło się w siedzibie firmy Garmin w Gdańsku. Celem szkolenia było pogłębienie wiedzy pracowników na temat najnowszych urządzeń i technologii Garmin przeznaczonych dla żeglarzy i wędkarzy.

czytaj całość »
TRIGAR partnerem Eurobuild Central & Eastern Europe 0
Trigar partnerem Eurobuild Central & Eastern Europe

Z dumą informujemy, że TRIGAR nawiązał współpracę z Eurobuild Central & Eastern Europe, wiodącą grupą medialną w branży nieruchomości i budownictwa Europy Środkowo-Wschodniej. To prestiżowe partnerstwo jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i stanowi dowód na zaufanie do naszej firmy.

czytaj całość »
Jaki ploter lub echosondę Garmin wybrać? 0
Jaki ploter lub echosondę Garmin wybrać?

Od ploterów nawigacyjnych GPSMAP, przez echosondy ECHOMAP, po urządzenia serii STRIKER. Garmin oferuje wiele doskonałych urządzeń dla wędkarzy i motorowodniaków każdego rodzaju. Nie wiesz jaki ploter lub echosondę Garmin wybrać? Spokojnie, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie urządzenie.

czytaj całość »
Zapraszamy na Pyra Trail 2024 0
Zapraszamy na Pyra Trail 2024

Z przyjemnością informujemy, że TRIGAR po raz kolejny został partnerem gravelowych zawodów Pyra Trail. Jubileuszowa, piąta edycja będzie wyjątkowa, bowiem odbędzie się w górach, a konkretnie – w Kotlinie Kłodzkiej.

czytaj całość »
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium