Poznaj inteligentne oświetlenie roweru Garmin Varia

Seria inteligentnych akcesoriów rowerowych Garmin Varia, w tym rowerowy radar wsteczny Varia oraz inteligentne oświetlenie rowerowe pomagają zwiększyć bezpieczeństwo rowerzysty na drodze.

Radar wsteczny informuje rowerzystę o pojazdach nadjeżdżających z odległości do 140 metrów. Bezproblemowo współpracuje ze zgodnymi licznikami i zegarkami Garmin. Inteligentne oświetlenie rowerowe Varia automatycznie dostosowuje się do zmiany prędkości po zintegrowaniu ze zgodnymi urządzeniami z GPS.

Tylne światło z radarem

Połączenie tylnego czerwonego oświetlenia razem z radarem Garmin jest niesłychanie wygodne. Ładujemy jedno urządzenie i korzystamy z dwóch funkcji na raz. Nie potrzeba też dodatkowego miejsca na sztycy podsiodłowej.

Wybierz popularny i ceniony model Garmin Varia RTL515 aby skorzystać z funkcji światła z radarem.

Jeśli potrzebujesz dodatkowo kamery nagrywającej to co dzieję się za Tobą wybierz następcę RTL515, najnowszy model RCT715. Może on nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p na karcie pamięci. 

Inteligentne oświetlenie

Dzięki dobieraniu mocy światła do prędkości i pory dnia możliwy jest maksymalnie efektywne wykorzystanie baterii. W trybie nocnym i dziennym lampka pracuję z różną mocą zapewniając komfort i bezpieczeństwo użytkowania. 

Jadąc z większą prędkością przednie światło automatycznie zwiększa swoją moc (rośnie liczba luxów), a gdy stoimy na światłach czekając na zielone, moc oświetlenia automatycznie spada. 

Radar rowerowy 

Wsteczny radar Garmin jako jedyny produkt na rynku zapewnia informacje dla kolarzy o zbliżających się od tyłu pojazdach. Urządzenie informuje o tym dźwiękowo oraz na ekranie zegarka, nawigacji rowerowej lub smartfona. 

RTL515 w trybie jazdy grupowej może przekazywać informacje dla innych osób z którymi jeździmy. Zwiększa to bezpieczeństwo całej grupy kolarzy. 

Każdy nowy rowerowy Garmin będzie współpracował z lampkami Varia.

Zalety radarów i oświetlenia Garmin

 • zwiększone bezpieczeństwo,
 • współpraca z aplikacją Varia App, która może służyć jako wyświetlacz radaru,
 • długi czas pracy,
 • świetna współpraca z licznikami rowerowymi Garmin Edge,
 • 2 w 1 lub 3 w 1. Oprócz radaru (RVR315) możemy kupić radar z lampką (RTL515) lub radar, lampkę i kamerę w jednym (RCT715),
 • znakomite opinie użytkowników i zawodowych kolarzy,
 • tryb jazdy grupowej,
 • prosta i intuicyjna obsługa,
 • komplet uchwytów w zestawie,
 • długi czas pracy w automatycznym trybie,
 • czas pracy na baterii w trybie dziennym do 16 godzin (dla RTL515),
 • współpraca z różnymi urządzeniami z łącznością ANT+.

Garmin Varia

Jeśli jesteś zainteresowany porównaniem na żywo wszystkich modeli zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych. 

Cena Varii może wydawać się wysoka, ale pełna dwuletnia gwarancja producenta i doskonałe opinie użytkowników sprawiają, że dla wielu rowerzystów jest to jedne z najbardziej lubianych "gadżetów". Wygodna aplikacja pozwala także na automatyczną aktualizację oprogramowania. 

Warto pamiętać, że w zestawie mamy dwa uchwyty, które pozwalają na montaż na większości rowerów. Jednak przy rowerach TT może być niezbędne indywidualne mocowanie. 

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium