Opcje przeglądania
Rok premiery
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Rodzaj szkiełka
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Cena
  • od
    do
Garmin Instinct 2x Solar

Poznaj zegarek Garmin Instinct 2X Solar

Zaprezentowana w kwietniu 2023 roku seria Garmin Instinct 2X Solar charakteryzuje się dużą kopertą o średnicy 50mm oraz monochromatycznym wyświetlaczem 1,1". Nowość wśród zegarków z rodziny Instinct stanowi dodanie wbudowanej w górną krawędź koperty latarki LED oraz usprawnienie modułu GPS o odbiór częstotliwości wielopasmowych (tzw. Multi-Band).

Wszystkie zegarki z oznaczeniem Garmin Instinct 2X posiadają optyczny czujnik do pomiaru tętna z nadgarstka, płatności Garmin Pay oraz szkiełko Power Glass, które pozwala na solarne doładowanie baterii. 

Warianty zegarków Garmin Instinct 2X Solar

Zegarki serii Garmin Instinct 2X zostały podzielona na dwa warianty: Standardowy oraz Tactical Edition. W ramach wersji standardowej wyróżnić można cztery kolory zegarków, a w w wersji taktycznej możemy wybierać spośród dwóch kolorów. Ponadto seria Instinct 2X Solar Tactical Edition została wyposażona w kalkulator balistyczny (przydatny w strzelectwie długodystansowym) oraz opcje militarne, takie jak np. ekran przygotowany do współpracy z noktowizorem. Pod względem gabarytów czy pozostałych funkcji użytkowych/treningowych zegarki się nie różnią.

Premiera serii: kwiecień 2023 roku

Instinct 2X Solar

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium