Opcje przeglądania
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Cena
  • od
    do
Garmin Quatix 7

Poznaj serię Garmin Quatix 7

Jak nie trudno się domyślić, nowa seria Garmin Quatix 7 powstała na bazie generacji Fenixów 7. W związku z tym znajdziemy tu nowy rodzaj obsługi zegarków, tzn. do wyboru mamy tradycyjne klawisze rozmieszczone na krawędziach obudowy lub ekran dotykowy. Jak na zegarki dla wilków morskich przystało, poza funkcjami treningowymi znanymi z Fenixów, nowy Quatix 7 posiada szereg dodatków, które przydadzą się w trakcie żeglowania lub wędkowania.

Warianty zegarka Garmin Quatix 7

Nowa seria zegarków dla fanów żeglowania jest dostępna w trzech wariantach: Standard, Sapphire oraz Solar. Dwie pierwsze wersje posiadają identyczną kopertę o średnicy 47mm oraz wyświetlacz o średnicy 1,3". Model "Sapphire" posiada dodatkowo szkiełko szafirowe, wyświetlacz typu AMOLED, a także wielopasmowy odbiór sygnału GPS. Największy z serii, Garmin Quatix 7X Solar posiada kopertę o średnicy 51mm, wyświetlacz o średnicy 1,4" oraz funkcję solarnego doładowania baterii. W tym wariancie znajdziemy też w zestawie tytanową bransoletę oraz pasek silikonowy. 

Premiera serii: Quatix 7 (marzec 2022 roku), Quatix 7 Pro (listopad 2022 roku)

Quatix 7

Garmin Quatix 7X Solar [010-02541-61] Garmin Quatix 7X Solar [010-02541-61]
Producent: Garmin
Cena:

4 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Garmin Quatix 7 Sapphire [010-02582-61] Garmin Quatix 7 Sapphire [010-02582-61]
Producent: Garmin
Cena:

3 169,00 zł

zobacz więcej
Garmin Quatix 7 [010-02540-61] Garmin Quatix 7 [010-02540-61]
Producent: Garmin
Cena:

2 979,00 zł

szt.
zobacz więcej

Garmin Quatix 7 - kluczowe cechy

Garmin Quatix 7 to multisportowy zegarek z GPS z najwyższej półki. Zastępuje on w ofercie swojego poprzednika, model Garmin Quatix 6.

Zegarki z najnowszej serii posiadają wsparcie dla ponad 40 rodzajów aktywności. Wymienić tu można między innymi bieganie, jazdę na rowerze, pływane na basenie i wodach otwartych, triathlon/duathlon, wspinaczkę, wędrówkę czy szereg funkcji treningowych wykonywanych w pomieszczeniu (bez włączania GPS).

W ramach treningów użytkownik może skorzystać z funkcji planowania zaawansowanych serii ćwiczeń, wsparci tzw. wirtualnego trenera Garmin Coach, a także trzymać się wskazówek dotyczących poprawnego wykonywania ćwiczeń (tzw. trening z animacjami).

Wszystkie zegarki z serii Garmin Quatix 7 mają możliwość wyświetlania mapy oraz posiadają rozbudowane opcje nawigacyjne. Topograficzna mapa Europy została fabrycznie zainstalowania w pamięci zegarków z oznaczeniem Sapphire oraz Solar (te modele posiadają 32GB pamięci). Z kolei w przypadku wariantu Standardowego mapę należy pobrać samodzielnie za pośrednictwem platformy Garmin Connect (ten model posiada 16GB pamięci).

Zegarki Garmin Quatix 7 obsługują mapy morskie Garmin BlueChart g3. 

Czas pracy Quatixów 7 w zależności od wersji wynosi od 18 dni w trybie zegarka i smartwatcha do nawet 37 dni. W trybie oszczędnym w wersja 7X Solar potrafi jednak działać nawet rok!

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium