Opcje przeglądania
Rok premiery
Odbiornik GPS
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do
Garmin Venu 3

Poznaj smartwatch Garmin Venu 3 oraz Venu 3s

Nowa odsłona popularnej serii zegarków sportowych. Garmin Venu 3 oferowany jest w dwóch wielkościach koperty. Większy wariant posiada kopertę o średnicy 45mm i duży wyświetlacz 1,4". Z koli model z oznaczeniem Garmin Venu 3s posiadają kopertę o średnicy 41mm i wyświetlacz 1,2". W obu przypadkach zastosowano niezwykle wyrazisty ekran typu Amoled, a do obsługi zegarka wykorzystujemy trzy przyciski oraz dotykowy ekran.

Garmin Venu 3 oferuje do 14 dni pracy w trybie smartwatch'a, co dla tej serii zegarków stanowi naprawdę bardzo dobry wynik. Zegarki zostały wzbogacone m.in. o nowy czujnik tętna, obsługę funkcji raportu porannego, wykrywania drzemek, asystenta jet-lagu, a także rozbudowaną opcję pomiaru BodyBattery, pomiary statusu HRV, korzyści treningowych czy czasu regeneracji.

Premiera serii: sierpień 2023 roku

Garmin Venu 3 - pierwszy smartwatch zaprojektowany z myślą o ludziach poruszających się na wózkach inwalidzkich

Nowa seria zegarów Garmin Venu 3 oraz Venu 3S została wyposażona w tzw. tryb wózka inwalidzkiego. Po włączeniu tej opcji zegarek zamiast resjestrowania ilości kroków, będzie zliczał ilość pchnięć. Ponadto smartwatch oferuje dedykowane treningi wraz z animacjami, które można wykonywać na wózku inwalidzkim.

Garmin Venu 3S - tryb wózka inwalidzkiego

Garmin Venu 3 - jeszcze bardziej smart

Seria Garmin Venu 3 oferuje funkcje znane z wszystkich wcześniejszych modeli tej rodziny. Mamy zatem wysokiej rozdzielczości ekran Amoled, optyczny czujnik tętna (ale najnowszej - 5-tej generacji - to ten sam czujnik, który Garmin zaprezentował w serii Fenix 7X Pro), płatności Garmin Pay i odtwarzacz muzyki Garmin Music.

Podobniej jak w generacji Venu 2 Plus za pośrednictwem smartwatach'a możemy prowadzić rozmowy (należy jednak pamiętać o tym, że musimy znajdować się w zasięgu telefonu). Nowością natomiast jest opcja wyświetlania zdjęć na ekranie zegarka, a także odpisywanie na wiadomości (opcje są dostępne wyłącznie w przypadku połączenia z telefonem z systemem Android).

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium