Filtruj
Aktywne filtry
Rok premiery
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Ekran kolorowy
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
 • od
  do

Garmin Vivomove Sport - połączenie klasyki ze sportem

Kolejna odsłona zegarka hybrydowego. Nowy Garmin Vivomove Sport podobnie jak poprzednie modele z tej serii posiada klasyczne wskazówki oraz ukryty ekran wykonany w technologii OLED. Nowością zastosowaną w tym zegarku jest funkcja wzywania pomocy oraz wykrywania zdarzeń/wypadku.

Garmin Vivomove Sport - dostępne warianty

W naszej ofercie znajdziecie cztery wersje kolorystyczne zegarka Garmin Vivomove Sort. Każdy smartwatch został wyposażony w optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka trzeciej generacji. Poza całodobowym pomiarem tętna zegarki posiadają też pulsoksymetr, który pozwala monitorować stopień saturacji krwi.

Podobnie jak cała seria Vivomove, tak i model Sport nie posiada własnego modułu GPS. Producent dał jednak możliwość korzystania z odbiornika telefonu. Dzięki temu wybierając się na spacer, trening kolarski czy biegowy, wystarczy znajdować się w zasięgu bluetooth smartfona. Takie rozwiązanie pozwala podejrzeć na ekranie zegarka na bieżąco informacje o pokonanym dystansie. Dodatkowo po zakończeniu aktywności i przesłaniu jej do aplikacji Garmin Connect, uzyskamy podgląd naszej trasy, zaprezentowany na np. mapie Google. 

Popraw swoje bezpieczeństwo z Garmin Vivomove Sport

Połączenie z telefonem otwiera też furtkę na korzystanie z niespotykanej w wcześniej w tej serii urządzeń funkcję wykrywania zdarzeń oraz wzywania pomocy. Opcja ta jest znana z wyższych modeli zegarków Garmin. Po wcześniejszym zdefiniowaniu tzw. kontaktów alarmowych możemy w razie potrzeby wysłać do nich informację o naszym położeniu wraz z krótką informacją o tym, że potrzebujemy pomocy. Z kolei tryb wykrywania zdarzeń działa automatycznie i wysyła podobną wiadomość w momencie, gdy akcelerometr zegarka wykryje wyraźny wstrząs. Wykrywanie zdarzeń działa w ramach włączonej aktywności spacer, bieg lub jazda na rowerze.

Garmin Vivomove Sport

Hybrydowy smartwatch od Garmina oferuje do 5 dni ciągłej pracy. Ponadto po ewentualnym rozładowaniu akumulatora nadal można korzystać z opcji sprawdzania godziny na klasycznej wskazówkowej tarczy przez jeden tydzień. Wielkość ukrytego wyświetlacza OLED w zestawieniu ze starszymi modelami praktycznie nie uległa zmianie (8,6 x 18, 5 mm). Podwyższono natomiast rozdzielczość wyświetlacza do wartości 72 x 154 pikseli, co sprawia że odczyt prezentowanych na ekranie danych jest jeszcze bardziej wyraźny. 

Garmin Vivomove Sport to elegancki monitor dobowej aktywności, za pośrednictwem którego sprawdzisz pokonane w ciągu dnia kroki, dystans, a także poziom naładowania baterii swojego organizmu (funkcja Garmin Body Battery). 

Dołącz do KLUBU TRIGAR
Podaj swój adres e-mail i dołącz do naszego klubu. Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami.
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl