O firmie

TRIGAR, to działający od 2007 roku, największy detaliczny sprzedawca produktów marki GARMIN w Polsce. Tytuł "Autoryzowanego Partnera GARMIN" zobowiązuje, dlatego nie znajdziecie u nas oferty innych producentów.

W naszym sklepie internetowym dostępna jest najbogatsza w kraju oferta amerykańskiego lidera rynku GPS i jako jedyni posiadamy sieć wyspecjalizowanych Salonów Firmowych mieszczących się w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Białymstoku i Łodzi.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi naszych Klientów, dlatego nie dość, że oferujemy wyłącznie produkty marki GARMIN, to dodatkowo wyodrębniliśmy w strukturach naszej firmy działy specjalizujące się w szczególnie wymagających zagadnieniach związanych z urządzeniami z segmentu MARINE oraz dedykowanymi do pracy z psami.

Oferowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie z dystrybucji GARMIN POLSKA i objęte są jedyną autoryzowaną przez producenta 24-miesięczną gwarancją. Zapewniamy najniższe ceny przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

 

 

TRIGAR - ŁÓDŹ

Otwarcie salonu: LUTY 2022

Salon TRIGAR w Łodzi

 

TRIGAR - BIAŁYSTOK

Otwarcie salonu: LIPIEC 2019

Salon Trigar Białystok

 

TRIGAR - WARSZAWA

Otwarcie salonu: CZERWIEC 2018

Salon Trigar Warszawa

 

TRIGAR - KRAKÓW

Otwarcie salonu: WRZESIEŃ 2017

Salon Trigar Kraków

 

TRIGAR - GDAŃSK

Otwarcie salonu: SIERPIEŃ 2015

Salon Trigar Gdańsk

 

TRIGAR - WROCŁAW

Otwarcie salonu: MARZEC 2012

Salon Trigar Wrocław

 

TRIGAR - POZNAŃ

CZERWIEC 2007

Salon Trigar Poznań

Nasz pierwszy salon powstał w 2007 roku i mieści się przy ul. Wierzbięcice 17 w Poznaniu. Początkowo w ofercie posiadaliśmy przed wszystkim nawigacje samochodowe oraz motocyklowe marki Garmin. W tych czasach byliśmy jedynym punktem w Wielkopolsce, który poza sprzedażą świadczył także usługi aktualizacji map. Z biegiem czasu, amerykański lider rynku GPS rozszerzał swoje portfolio produktowe, a my wraz z nim.

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl