Mapa morska Garmin BlueChart g3

Mapy BlueChart g3 to wyjątkowe mapy morskie firmy Garmin. Zapewniają najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki zintegrowaniu danych firm Garmin i Navionics. Uzupełniają linię ręcznych urządzeń i ploterów morskich Garmin. Ta rodzina produktów kartograficznych umożliwia interaktywne przeglądanie szczegółowych map żeglarskich i udostępnia nawigatorom innowacyjne mapy zorientowane obiektowo.

Dzięki ploterom Garmin te szczegółowe elektroniczne mapy żeglarskie wyglądają jak mapy papierowe. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyświetlić dostępne szczegóły dla funkcji typowych map żeglarskich. Ruchy kursora na mapie powodują wyświetlenie opisów rzeźby dna, numerów map, nazw pomocy nawigacyjnych i wiele innych elementów.

Kreator wyboru mapy morskiej

Mapy morskie sprzedawane są na kartach pamięci SD/microSD. Po włożeniu karty do slotu w zgodnym urządzeniu Garmin, od razu można korzystać z danych zainstalowanych na karcie. Poniżej zebraliśmy mapy, o które najczęściej pytają nasi Klienci. Jeżeli jednak nie znajdziesz na liście interesującego Cię regionu to skorzystaj kreatora wyboru mapy Garmin BlueChart. W kreatorze po wskazaniu regionu, system automatycznie podpowie które mapy możemy zakupić. 

Po wyborze konkretnego regionu mapy, prześlij na adres mailowy marine@trigar.pl zapytanie uwzględniając następujące dane:

 • Kod i nazwa regionu mapy, np. EU014R - Italy, Adriatic Sea
 • Model urządzenia, na którym będzie używana mapa

W  odpowiedzi otrzymasz wycenę, czas realizacji oraz potwierdzenie kompatybilności wybranej mapy z Twoim urządzeniem.

mapa_bluechartHD
finG24
Menu Szukaj więcej więcej
  • AUTORYZOWANY PARTENR GARMIN
  • TRIGAR to ponad 13 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl