Filtruj
Aktywne filtry
Zestaw z nawigacją

Łatwe cofanie dzięki kamerze Garmin BC

W naszej ofercie znajdziecie klika typów kamer cofania z rodziny Garmin BC. Poszczególne modele różnią się między sobą polem (kątem) widzenia oraz sposobem zasilania. Wariant BC 40 zasilany jest za pomocą dwóch baterii AA (do nabycia osobno), a co za tym idzie do montażu nie trzeba korzystać z pomocy fachowca. W przypadku kamer BC 35 i nieco starszej BC 30 urządzenie należy podłączyć do stałego źródła zasilania. Producent zaleca wpięcie się do zasilania świateł cofania (co najlepiej zlecić fachowcowi). Takie rozwiązanie automatycznie aktywuje kamerę w momencie wrzucenia biegu wstecznego.

Aby móc wyświetlić obraz z kamery cofania należy posiadać zgodną nawigację samochodową marki Garmin. Listę współpracujących urządzeń znajdziecie na karcie produktu danej kamery, w zakładce akcesoria.

Kamera cofania Garmin BC

Garmin produkuje kamery cofania już od wielu lat. Ich zaletą jest prosty montaż, wysoka jakość i bezproblemowe działanie. Ciekawą nowością jest kamera BC 40, której montaż na ramce tablicy rejestracyjnej sprawia, że pasuje do każdego auta. Kamery Garmin można także założyć w busach czy samochodach ciężarowych. Warto wiedzieć, że nawigacja może obsługiwać do czterech kamer jednocześnie. Jeśli więc parkujemy w trudnych, ciasnych miejscach być może potrzebujemy założyć dodatkową kamerę. Dla firmy Garmin nie jest to żadnym problemem i umożliwia takie rozwiązanie. Kamery mają zasięg do kilkunastu metrów, a jeśli to mało, to istnieje możliwość dokupienia kabla przedłużającego.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl