Trigar partnerem Eurobuild Central & Eastern Europe 0
Trigar partnerem Eurobuild Central & Eastern Europe

Z dumą informujemy, że TRIGAR nawiązał współpracę z Eurobuild Central & Eastern Europe, wiodącą grupą medialną w branży nieruchomości i budownictwa Europy Środkowo-Wschodniej. To prestiżowe partnerstwo jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i stanowi dowód na zaufanie do naszej firmy.

czytaj całość »
Zapraszamy na Pyra Trail 2024 0
Zapraszamy na Pyra Trail 2024

Z przyjemnością informujemy, że TRIGAR po raz kolejny został partnerem gravelowych zawodów Pyra Trail. Jubileuszowa, piąta edycja będzie wyjątkowa, bowiem odbędzie się w górach, a konkretnie – w Kotlinie Kłodzkiej.

czytaj całość »
11. Bieg Szpot Swarzędz, poczuj magię biegania! 0
11. Bieg Szpot Swarzędz, poczuj magię biegania!

Już 2 czerwca odbędzie się 11. Bieg 10km Szpot Swarzędz. Jedno z największych wydarzeń biegowych w Wielkopolsce! To idealna okazja, by sprawdzić swoje siły na szybkiej trasie, poczuć atmosferę sportowego święta i przeżyć niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół.

czytaj całość »
Szkolenie produktowe TACX 2024 0
Szkolenie produktowe TACX 2024

TRIGAR, główny dystrybutor produktów TACX w Polsce, niedawno zorganizował szkolenie dla swojego zespołu. Nasi specjaliści poszerzyli wiedzę na temat montażu i obsługi trenażerów rowerowych TACX, co zapewni jeszcze lepszą obsługę klientów.

czytaj całość »
Annapurna Bike Expedition 2022 0
Annapurna Bike Expedition 2022

“A gdyby tak…” Często w ten właśnie sposób rozpoczyna się i niestety kończy historia marzeń wielu osób. Wszystkim, którzy szukają motywacji aby “zrobić bez wahań jakiś śmiały krok” przedstawiamy naszych przyjaciół z duo:ENDURO oraz ich wyjątkowy projekt.

czytaj całość »
Hej! Daj piątka na dzieciaka! 0
Hej! Daj piątka na dzieciaka!

Daj piątaka na dzieciaka to 5-kilometrowy bieg, prowadzący ulicami starych Bałut, największej i najsłynniejszej dzielnicy Łodzi. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

czytaj całość »
Startuje KIDS Run 2022 0
Startuje KIDS Run 2022

Kids Run jest największym w Polsce cyklem imprez sportowych dla całych rodzin. Tegoroczną edycję zabawy rozpoczął specjalny event charytatywny Kids Run dla Ukrainy. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołączyć do grona partnerów tego wydarzenia.

czytaj całość »
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium