Garmin Fenix 6 Sapphire Carbon Gray DLC z czarnym paskiem [010-02158-11]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 029,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

3029.00
ilość szt.
Ocena: 4.00666
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02158-11

Opis

Garmin Fenix 6 Sapphire Carbon Gray DLC  - prezentacja kluczowych cech zegarka

 • GPS, GLONASS, Galileo - obsługa wielu systemów satelitarnych pozwala precyzyjnie śledzić pozycję 
 • Garmin TopoActive Europe - topograficzna mapa, obsługująca funkcję Trendline, która pozwala wytyczać trasy według popularności 
 • Garmin Ski Map 2.0 - mapa tras narciarskich dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
 • Garmin HR Elevate trzeciej generacji - optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka
 • Tryby zasilania - zarządzanie trybami oszczędzania baterii, pozwala w szybki sposób zmienić tryb zasilania dla aktywności, wydłużając czas pracy zegarka 
 • Nadgarstkowy pulsoksymetr - dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi - niezwykle użyteczne do sprawdzenie poziomu aklimatyzacji na dużych wysokościach
 • Dynamic PacePro™ - pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
 • Monitorowanie wydajności - obejmują pomiar pułapu tlenowego i stanu wytrenowania z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aklimatyzacji wysokościowej, obciążenia treningowego, czasu regeneracji oraz efektu treningu aerobowego i beztlenowego
 • ClimbPro - funkcja przedstawiająca graficznie zbliżające się wzniosy 
 • Funkcje monitorowania i powiadomień alarmowych - obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych
 • Garmin Music - funkcja bezprzewodowego przesyłania muzyki do słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu - współpraca z aplikacją Spotify oraz Deezer
 • Garmin Pay™ - funkcja płacenia za pomocą zegarka, bez konieczności posiadania przy sobie telefonu czy karty płatniczej
 • Garmin Body Battery - widżet odwzorowujący poziom naładowania organizmu
 • Animowane treningi - instrukcje ćwiczeń wyświetlane na ekranie zegarka
 • Wbudowane czujniki - kompas trójosiowy, żyroskop, wysokościomierz barometryczny, akcelerometr
 • Garmin Explore - zegarek zgodny z aplikacją umożliwiającą planowanie i udostępniane tras z telefonu (szczegóły związane z działaniem aplikacji znajdziesz tutaj)
 • Tryb ekspedycji - funkcja umożliwiająca zarejestrowanie kilkudniowej aktywności ze zmniejszoną potrzebą ładowania, która pozwala samemu zdefiniować interwał zapisu GPS
 • Zgodność z amerykańską wojskową normą 810G dotyczącą temperatury, wstrząsów i wodoodporności

Ten produkt zawiera turystyczną mapę TopoActive Europe, ale możesz go rozbudować o dodatkowe mapy Polski. Sprawdź jak za darmo zainstalować w zegarku mapę OSM.


Zobacz instrukcję

Bateria

 • Tryb zegarka: do 14 dni
 • Tryb GPS: do 36 godzin
 • Tryb UltraTrack: do 72 godzin
 • Tryb GPS + Muzyka: do 10 godzin

Aktywności

Wsparcie dla ponad 40 rodzajów aktywności. W tym m.in. bieganie, jazda na rowerze, pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, triathlon, duathlon, siłownia, golf, ekspedycja, joga itp.

Właściwości

 • Gabaryty: 47 × 47 × 14,7 mm
 • Średnica ekranu: 1,3"
 • Rozdzielczość ekranu: 260x260 pikseli
 • Rodzaj szkiełka: wypukłe szafirowe
 • Materiał ramki: stal nierdzewna z powłoką DLC
 • Paski QuickFit: 22 mm

Powiązane artykuły

 

Popularne akcesoria powiązane

Dostosuj tempo dla zwiększenia wydajności

  Garmin Fenix 6 Sapphire to wytrzymały multisportowy zegark sportowy z GPS, który umożliwia korzystanie z map, muzyki, monitorowania tempa treningów i nie tylko. Z nimi możesz podjąć każde wyzwanie.

 

 

Jakość i zaawansowana konstrukcja

Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w zawsze włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę ze stali nierdzewnej lub jest pokryty powłoką węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

Technologia PacePro

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.

Menedżer zasilania

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Statystyki efektywności

Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.

Aplikacje sportowe

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

Mapy TopoActive Europy i narciarskie

Używaj map Europy TopoActivedo nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

Osiągnij zupełnie nowy poziom wydajności.
Funkcja ClimbPro

Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Pola golfowe

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

Szczegółowa nawigacja

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

Aktywności obsługiwane przez zegarek Garmin Fenix 6 Sapphire

Bieg, Rower, Basen, Triatlon, Siła, Chód, Kardio, Snowboard, Ekspedycja, Śledź mnie, Multisport, Bieg szlakiem, Bieżnia, Tor kryty, Wędrówka, Wspinaczka, Jazda w pomieszczeniu, MTB, Pływanie na otwartym akwenie, Narty, Bieg narciarski, SUP, Wiosłowanie, Ergometr, Kajak, Golf, TruSwing, Odwzorowanie punktu, Joga, Tętno do wysiłku, Bieganie z pływaniem, Pokonane piętra, Maszyna eliptyczna, Stepper, Jumpmaster, Taktyczne, Łódź, Ćwiczenia oddechowe, Pilates, Inna

Planowanie trasy powrotnej

Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Obsługa wielu GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

Czujniki ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Aplikacje muzyczne

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

Usługa Garmin Pay

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..

Zdobywaj nowe szczyty z zegarkiem Garmin Fenix 6.
Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

Nadgarstkowy pomiar tętna

Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

Pulsoksymetr

Czujnik pulsoksymetru2wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

Monitor energii Body Battery

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

Connect IQ™ Store

Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Tryb ekspedycyjny

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

Poczuj łączność z wielu stron
Bateria

Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 10 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.

Monitorowanie oddechu
Monitorowanie oddechu

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Animowane treningi

Zegarek ten wyświetla łatwe do powtórzenia animowane wskazówki treningowe dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect™.

1 Dokładność monitorowania aktywności
2 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
3 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem. Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com

SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. i jej podmiotów powiązanych. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Dane techniczne

Rok premiery 2019
Mapa Tak - fabrycznie zainstalowana
Odbiornik GPS Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Płatności zegarkiem Tak
Funkcje głosowe Nie
Ekran dotykowy Nie
Rodzaj szkiełka Szafirowe
Doładowanie solarne Nie
Średnica lub przekątna koperty 47mm
Średnica lub przekątna wyświetlacza 1,3"
Latarka na krawędzi obudowy Nie
Aktywność triathlon Tak
Aktywność pływanie Basen i otwarty akwen
Ekran kolorowy Tak
Tętno z nadgarstka Trzeciej generacji
Wysokościomierz Tak
Nawigacja po kursie Tak
Dynamika biegu Tak
Pulsoksymetr Tak
Body Battery Tak
Connect IQ Tak
Garmin Explore Tak
Zegarek hybrydowy Nie
Health snapshot Nie
Stan wytrenowania Tak
Obciążenie treningowe Tak
Efekt treningu aerobowego Tak
Efekt treningu beztlenowego Tak
Wzywanie pomocy Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Widget ClimbPro Tak
Garmin Coach Tak
Wirtualny partner Tak
Liczenie powtórzeń Tak
Treningi zaawansowane Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Monitorowanie snu Tak
Wymiary fizyczne 47 × 47 × 14,7 mm
Rozdzielczość 260 x 260 pikseli
Paski QuickFit/Quick Release W zestawie 22mm
Materiał ramki Stal nierdzewna z powłoką DLC
Masa 83g
Tryb zegarka do 14 dni
Tryb GPS do 36 godzin
Tryb Ultratrack Do 72 godzin
Tryb Muzyka Do 10 godzin
Tryb ekspedycyjny do 28 dni
Tryb oszczędzania baterii Do 48 dni

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie (48)

23 stycznia 2020

W zupełności wystarczyłby mi wariant Pro, tylko nie ma szkiełka szafirowego :(. A tak trzeba dołożyć 500+ Jednak mając doświadczenia z Fenixa 3, gdzie poszczędziłem na szkiełku i już po kilku tygodniach złapałem rysy, postanowiłem tym razem pójść na bogato. Poza tym zegarek sprawuje się jak narazie bez zarzuty. Szybko łapie sygnał i długo działa na baterii.

3 marca 2020

Zegarek elegancki, do tego elegancko wszystko mierzy i co najważniejsze treningowo bije konkurencję na głowę.

3 marca 2020

Zegarek pierwsza klasa, pace pro działa rewelacyjnie. Dużym plusem jest kompatybilność wszystkich produktów Garmina, jak sterowanie virbem, true up, czy oświetleniem. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym.

4 marca 2020

Aktualnie z niego korzystam, nie wyobrażam sobie dnia bez niego.

17 marca 2020

Używam zegarka na rowerze szosowym zamiast wysłużonego edga 810. Spisuje się rewelacyjnie. Zastanawiałem się na zakupem edge 1030, ale nie żałuje zakupu Fenixa, bo mam pełną funkcjonalność na rowerze a do tego super zegarek (chociaż w ogóle nie biegam ;))

25 marca 2020

Jak na razie jest ok. Przy wgraniu długiej trasy raz mi się zawiesił ale to moja wina. Sprzedawca we Wrocławiu dograł mi do zegarka mapę szlaków która robi robotę

27 marca 2020

Powłoka DLC sprawia wrażenie solidniejszej niż w poprzednich modelach farba.

3 kwietnia 2020

aktualnie nie malepszegosprzętu na rnku!

9 kwietnia 2020

super wygląda, w ogóle go nie czuć na ręce

22 kwietnia 2020

Cieszę się, że go wybrałem wersja X zdecydowanie była by za duża. Zegarek działa znakomicie. Co do szkła i ramki, w ogóle się nie rysują, były już wystawione na próbę :) Polecam ten zegarek.

27 kwietnia 2020

dużo funkcji, przydatny gadżet

29 kwietnia 2020

absolutnie wypasiony sprzęt

30 kwietnia 2020

największy plus za baterię i szybkość łapania gps :)

5 maja 2020

niezastąpiony podczas treningu i na wyprawie, mocno polecam

8 maja 2020

jestem bardzo bardzo zadowolony z zakupu tego fenixa, wachalem sie pomiedzy zwykłą 6 a X, ten jest jednak idealny, to co ten zegarke potrafi to masakra

12 maja 2020

świetny zegarek, mapy fajnie odwzorowane, wszystko czytelne., polecem

14 maja 2020

solidny produkt od solidnej firmy

15 maja 2020

doskonały partner treningów

18 maja 2020

great product, been using my old 910XT and decided to upgrade, it was one of the best decisions, this watch has everything I (and probably every other person) need.

18 maja 2020

kozaczek

19 maja 2020

polecam, w pełni zasłuszenie 5 gwiazdek

21 maja 2020

suunto przy tym to nic

23 maja 2020

polecma, swietny zegarek do wszystkiego i dla kazdego

25 maja 2020

polecam, brać śmiało, nic lespzego nie ma

27 maja 2020

bardzo zaawansowany zegarke, topowa półka, mapy precyzyjnie nawigują do celu, czujnik tetna jak na optyczny jest mega dokladny, polecam

27 maja 2020

swietny sprzet :)

28 maja 2020

kupilam mezowi i jest mega ucieszony z prezentu

29 maja 2020

ekstra zegarek, mega wytrzymaly i ma mnostwo funkcji

2 czerwca 2020

swietny zegareczek, mega odporny i bogaty w funkcje

2 czerwca 2020

rewelka

3 czerwca 2020

swietny, 5 gwaidek

3 czerwca 2020

kawal niesamowitego sprzetu

4 czerwca 2020

doskonały zegarek, 2 triathlony za mną :)

5 czerwca 2020

bardzo dobry zegarek, uzywam juz jakis czas i wszystko dziala jak nalezy

9 czerwca 2020

topowej klasy zegarek, smialo moge polecic

9 czerwca 2020

kawal swietnego sprztu

24 czerwca 2020

5 gwiazdek!

2 lipca 2020

polecam!

3 lipca 2020

jak przedmowcy jestem pod mega wrazeniem mozliwosci tego sprzetu i z czystym sumieniem polecam

4 lipca 2020

kozacki sprzet

6 lipca 2020

super zegarek, mapy sprawdzaja się bardzo dobrze

13 lipca 2020

kozacki sprzet, super funkcje i bateria oraz muzyka!

14 lipca 2020

swietny, codzienny partner treningow

16 lipca 2020

swietny zegarek, polecam!

17 lipca 2020

swietny, szafir daje rade, funkcje jak na garmina przystalo to klasa premiu, polecanko ;d

23 lipca 2020

swietny sprzet

25 sierpnia 2021

Zegarek Garmin Fenix 6 Sapphire jest bardzo solidnym produktem, który pozwala na szczegółową analizę aktywności sportowych. Zawiera wiele pomocnych funkcji, jest wygodny w obsłudze i precyzyjny w swoich pomiarach. Dzięki temu sportowemu zegarkowi mam wgląd do swoich treningów. Polecam gorąco, warto być wyposażonym w tego typu gadżet.

15 września 2021

Jestem bardzo zadowolony z tego zegarka sportowego. Urządzenie owo daje mi dużo radości i jest pomocne w trakcie uprawiania sportu, dając dużo informacji na temat aktywności. Zegarek jest w miarę prosty w obsłudze i urozmaica nasze zmagania sportowe. Polecam gorąco.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl