Uchwyt rowerowy szybkiej zmiany Garmin Fenix 6s/6/6x/7s/7/7x oraz Epix 2

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.

Opis

Uwaga! Uchwyt został zastąpiony przez nową wersję dostępną tutaj.

Poznaj uchwyt rowerowy szybkiej zmiany dla wszystkich zegarków z rodziny Garmin Fenix 6 oraz Fenix 7

Teraz możesz korzystać z urządzeń serii Garmin Fenix 6 oraz Fenix 7 podczas trenowania wielu różnych sportów, przekładając je z nadgarstka na rower w ciągu kilku sekund. W zestawie znajdują się trzy adaptery, które idealnie pasują dla serii Fenix 6X/7X (koperta o średnicy 51mm), Fenix 6/7 (koperta o średnicy 47mm) oraz Fenix 6S/7S (koperta o średnicy 42mm). Uchwyt jest także zgodny z zegarkami z serii Garmin Quatix 6,  Garmin Tactix Delta oraz Garmin Epix 2.

Uwaga! Choć zegarki z serii Garmin Fenix 5 i Fenix 5 Plus posiadają takie same szerokości pasków oraz średnice kopert to nie są one zgodne z uchwytem szybkiej zmiany. Nieco większa odległość między teleskopami uniemożliwia wpięcie tychże zegarków w dedykowany uchwyt z adapterem, co szczegółowo zaprezentowaliśmy w poniższym filmie.

W komplecie oprócz adaptera, który wpinamy w miejsce pasków, znajduje się też znany z serii liczników Garmin Edge system mocowania do kierownicy lub mostka roweru. W zestawie znajduje się jedno takie mocowanie. Jeśli posiadasz więcej rowerów to bez problemu możesz dokupić dodatkowy zestaw w naszym sklepie internetowym lub salonach firmowych. 

Ponadto posiadając już uchwyt rowerowy szybkiej zmiany bez problemu możemy wpiąć zegarek do uchwytów, które wcześniej zarezerwowane były jedynie dla serii Edge.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium