Garmin Fenix 6X Pro Solar tytanowo-szary z powłoką DLC i czarnym paskiem [010-02157-21]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 269,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

3269.00
ilość szt.

Opis

Garmin Fenix 6X Pro Solar DLC - prezentacja kluczowych cech zegarka

 • GPS, GLONASS, Galileo - obsługa wielu systemów satelitarnych pozwala precyzyjnie śledzić pozycję 
 • Garmin TopoActive Europe - topograficzna mapa, obsługująca funkcję Trendline, która pozwala wytyczać trasy według popularności 
 • Garmin Ski Map 2.0 - mapa tras narciarskich dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
 • Garmin HR Elevate trzeciej generacji - optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka
 • Solarne ładowanie - funkcja doładowywania baterii za pomocą energii słonecznej
 • Tryby zasilania - zarządzanie trybami oszczędzania baterii, pozwala w szybki sposób zmienić tryb zasilania dla aktywności, wydłużając czas pracy zegarka 
 • Nadgarstkowy pulsoksymetr - dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi - niezwykle użyteczne do sprawdzenie poziomu aklimatyzacji na dużych wysokościach
 • Dynamic PacePro™ - pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
 • Monitorowanie wydajności - obejmują pomiar pułapu tlenowego i stanu wytrenowania z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aklimatyzacji wysokościowej, obciążenia treningowego, czasu regeneracji oraz efektu treningu aerobowego i beztlenowego
 • ClimbPro - funkcja przedstawiająca graficznie zbliżające się wzniosy 
 • Funkcje monitorowania i powiadomień alarmowych - obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych
 • Garmin Music - funkcja bezprzewodowego przesyłania muzyki do słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu2 - współpraca z aplikacją Spotify oraz Deezer
 • Garmin Pay™ - funkcja płacenia za pomocą zegarka, bez konieczności posiadania przy sobie telefonu czy karty płatniczej
 • Garmin Body Battery - widżet odwzorowujący poziom naładowania organizmu
 • Animowane treningi - instrukcje ćwiczeń wyświetlane na ekranie zegarka
 • Wbudowane czujniki - kompas trójosiowy, żyroskop, wysokościomierz barometryczny, akcelerometr
 • Garmin Explore - zegarek zgodny z aplikacją umożliwiającą planowanie i udostępniane tras z telefonu (szczegóły związane z działaniem aplikacji znajdziesz tutaj)
 • Tryb ekspedycji - funkcja umożliwiająca zarejestrowanie kilkudniowej aktywności ze zmniejszoną potrzebą ładowania, która pozwala samemu zdefiniować interwał zapisu GPS
 • Zgodność z amerykańską wojskową normą 810G dotyczącą temperatury, wstrząsów i wodoodporności

Ten produkt zawiera turystyczną mapę TopoActive Europe, ale możesz go rozbudować o dodatkowe mapy Polski. Sprawdź jak za darmo zainstalować w zegarku mapę OSM.


Zobacz instrukcję

Bateria

 • Tryb zegarka: do 21 dni (+ do 3d solar)
 • Tryb GPS: do 60 godzin (+ do 6h solar)
 • Tryb UltraTrack: do 120 godzin (+ do 28h solar)
 • Tryb GPS + Muzyka: do 15 godzin (+ do 1h solar)

Aktywności

Wsparcie dla ponad 40 rodzajów aktywności. W tym m.in. bieganie, jazda na rowerze, pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, triathlon, duathlon, siłownia, golf, ekspedycja, joga itp.

Właściwości

 • Gabaryty: 51 × 51 × 14,9 mm
 • Średnica ekranu: 1,4"
 • Rozdzielczość ekranu: 280x280 pikseli
 • Rodzaj szkiełka: Power Glass
 • Materiał ramki: stal nierdzewna z powłoką DLC
 • Paski QuickFit: 26 mm

Powiązane artykuły

 

Popularne akcesoria powiązane

Garmin Fenix 6X Pro Solar

 

Jakość i zaawansowana konstrukcja

Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w zasilany energią słoneczną wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Ponadto został przetestowany pod kątem zgodności z amerykańskimi normami wojskowymi.

Technologia PacePro

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.

Mapy TopoActive Europy i narciarskie

Używaj map Europy TopoActivedo nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

Menedżer zasilania

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Statystyki efektywności

Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.

Aplikacje sportowe

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

Osiągnij zupełnie nowy poziom wydajności.
Funkcja ClimbPro

Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

Pola golfowe

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

Szczegółowa nawigacja

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

Aktywności obsługiwane przez zegarek Garmin Fenix 6X Solar

Bieg, Rower, Basen, Triatlon, Siła, Chód, Kardio, Snowboard, Ekspedycja, Śledź mnie, Multisport, Bieg szlakiem, Bieżnia, Tor kryty, Wędrówka, Wspinaczka, Jazda w pomieszczeniu, MTB, Pływanie na otwartym akwenie, Narty, Bieg narciarski, SUP, Wiosłowanie, Ergometr, Kajak, Golf, TruSwing, Odwzorowanie punktu, Joga, Tętno do wysiłku, Bieganie z pływaniem, Pokonane piętra, Maszyna eliptyczna, Stepper, Jumpmaster, Taktyczne, Łódź, Ćwiczenia oddechowe, Pilates, Inna

Planowanie trasy powrotnej

Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Obsługa wielu GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

Czujniki ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Aplikacje muzyczne

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

Usługa Garmin Pay

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..

Zdobywaj nowe szczyty z zegarkiem Garmin Fenix 6X Pro Solar.
Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

Nadgarstkowy pomiar tętna

Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

Pulsoksymetr

Czujnik pulsoksymetru2wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

Monitor energii Body Battery

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

Connect IQ™ Store

Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

Tryb ekspedycyjny

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

Bateria

Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia czas pracy baterii do 21 dni w trybie zegarka z 3 dodatkowymi dniami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną4 oraz 15 godzin w trybie GPS z dodatkową godziną przy włączonym ładowaniu energią słoneczną5

Monitorowanie oddechu
Monitorowanie oddechu

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

Animowane treningi

Zegarek ten wyświetla łatwe do powtórzenia animowane wskazówki treningowe dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu. Wybierz spośród fabrycznie załadowanych treningów lub pobierz więcej z serwisu społecznościowego Garmin Connect™.

1 Dokładność monitorowania aktywności
2 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
3 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem. Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com
4 Całodzienne użytkowanie, trzy godziny dziennie na zewnątrz przy 50 000 luksów
5 Przy oświetleniu 50 000 luksów

SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. i jej podmiotów powiązanych. Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Dane techniczne

Rok premiery 2019
Mapa Tak - fabrycznie zainstalowana
Odbiornik GPS Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Płatności zegarkiem Tak
Funkcje głosowe Nie
Ekran dotykowy Nie
Rodzaj szkiełka Power Glass
Doładowanie solarne Tak
Średnica lub przekątna koperty 51mm
Średnica lub przekątna wyświetlacza 1,4"
Latarka na krawędzi obudowy Nie
Aktywność triathlon Tak
Aktywność pływanie Basen i otwarty akwen
Ekran kolorowy Tak
Tętno z nadgarstka Trzeciej generacji
Wysokościomierz Tak
Nawigacja po kursie Tak
Dynamika biegu Tak
Pulsoksymetr Tak
Body Battery Tak
Connect IQ Tak
Garmin Explore Tak
Zegarek hybrydowy Nie
Health snapshot Nie
Stan wytrenowania Tak
Obciążenie treningowe Tak
Efekt treningu aerobowego Tak
Efekt treningu beztlenowego Tak
Wzywanie pomocy Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Widget ClimbPro Tak
Garmin Coach Tak
Wirtualny partner Tak
Liczenie powtórzeń Tak
Treningi zaawansowane Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Monitorowanie snu Tak
Wymiary fizyczne 51 × 51 × 14,9 mm
Rozdzielczość 280 x 280 pikseli
Paski QuickFit/Quick Release W zestawie 26mm
Materiał ramki Tytan z powłoką DLC
Masa 82g
Tryb zegarka do 21 dni + do 3 dni solar
Tryb GPS do 60 godzin + do 6 godzin solar*
Tryb Ultratrack Do 120 godzin +28 godzin solar
Tryb Muzyka Do 15 godzin + 1 godzina solar
Tryb ekspedycyjny Do 46 dni + do 1 dnia solar*
Tryb oszczędzania baterii Do 80 dni +40 dni solar*

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie (58)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
12 grudnia 2019

Fenix 6x Solar to mój drugi zegarek od Garmian. Wcześniej korzystałem z Forerunner 920xt. Jak dla mnie rewelacja. Fenix wygląda super, a do tego ta ilość funkcji. Co prawda głównie biegam, trochę rower i weekendowo pływam, więc w praktyce wykorzystam tylko kilka procent możliwości tego modelu, ale i tak cieszę się ze zmiany jak dziecko. Opcja doładowania słonecznego jeszcze nie rozgryzłem. Może zima nie sprzyja ładowaniu? Jakby nie było bateria do 60h przy włączonym GPS to i tak jak dla mnie nie osiągalny wymiar ;).

9 stycznia 2020

Wczesniej suunto, teraz fenix 6x - nie ma czego porownywac, mega sprzet

16 stycznia 2020

Kombajn - do tego mega lekki!

20 stycznia 2020

Fenix 6X solar to mój trzeci zegarek od Garmin zgadzam się z poprzednikami możliwości tego zegarka są nie do wykorzystania, bateria rewelacja (zastanawiam się dlaczego w tym modelu nie ma szafiru). Doładowanie solarne to gadżet firma będzie musiała popracować nad tym parę dekad, paski silikonowe nie uczulają skórzane nie dla alergików. Wifi rewelacyjne BT bez problemów łaczy z tel. większości marek.Portal Garmina przyjazny aktualizacja bezproblemowa.Polecam wszystkim Fenixa 6X ale ze szkłem szafirowym.

23 stycznia 2020

mega sprzet do latania po górach wysokosciomierz dziala petarda i tetno z lapy super nie trzeba pamietac o pasku

4 marca 2020

Cena jest, ale po wyjęciu z pudełka było czuć, że warto. Z bransoleta wygląda ekstra.

10 marca 2020

Po Suunto 9 które miałem nieszczęście mieć mogę wyrazić się w samych superlatywach. Polecam wszystkim piechurom

10 marca 2020

Bardzo solidnie wykonany, nie sądziłem, że w zegarku może być upchanych tyle funkcji. Przy takiej baterii człowiek nie myśli o ładowaniu :)

14 marca 2020

Wczesniej mialem fenixa 5x i bylem bardzo zadowolony. Zdecydowalem się na 6x solara, bo kolega chciał odkupić mojego starego garmina. Z płatności i muzyki nie korzystam, wiec te funkcje nie są mi potrzebne. Nowy model to nie rewolucja, ale zdecydowanie ewolucja się producentowi udala. Najkrótsza charaktreystyka: po prostu działa - tylko tyle i aż tyle. Na pewno nie zmienię na nic innego, bo caloksztalt garmina jest 10/10. Jedyna uwaga jaką mam to ta funkcja solar - wedlug mnie to nie ma sensu żadnego i drugi raz bralbym bez tego. Bardzo polecam

25 marca 2020

Jest świetny ma wszystko to co powinien mieć zegarek na wyprawy

26 marca 2020

Co do obsługi nie ma problemu. Wkoncu zegarek na wyprawy

27 marca 2020

Przesiadłem się z polara, jest przeogromna różnica na plus Fenixa. Idealny kombajn sportowy

3 kwietnia 2020

super zegarek, kozacki sprzęt

8 kwietnia 2020

bardzo lekki na swoje gabaryty, póki co działa bez zarzutu.

9 kwietnia 2020

najlepszy zegarek jaki kiedykolwiek miałem! dzięki za szybką wysyłkę

27 kwietnia 2020

super zegarek!

29 kwietnia 2020

kozacki zegarek, najlepszy w tej klasie

5 maja 2020

świetny zegarek, też przesiadłem się z suunto i nie żałuję

8 maja 2020

bezsprzecznie najlepszy zegarek sportowy na rynku

9 maja 2020

Ekstra zegarek

9 maja 2020

mega sprzęt, duży, czytelny ekran, mapy, ogrom funkcji, czujniki, to pełen wypas

11 maja 2020

prawdziwy kozak wśród zegarków

11 maja 2020

Ekstra zegarek i do tego leciutki !

12 maja 2020

Przerzuciłem się z polara, czuć mega różnicę na plus dla Fenixa.

12 maja 2020

kozacki zegarek!

13 maja 2020

sztos zegarek

14 maja 2020

potezny sprzet, sprawia wrazenie nie do zniszczenia

18 maja 2020

mocarny zegarek! polecam

19 maja 2020

jak sama nazwa wskazje, ten model jest PRo!

20 maja 2020

prawdziwy kombajn wsrod zegarkow tego typu

21 maja 2020

jak wielu, przesiadka z suunto, nie żałuje absolutnie

22 maja 2020

po prostu mocarny zegarek

23 maja 2020

PRAWDZWY KOZAK WSROD ZEGARKOW

25 maja 2020

MEGA ZEGAREK, JESTEM W PELNI ZADOWOLONY A I TAK DOPIERO POZNAE JEGO FUNKCJE

25 maja 2020

Wybrałem solara bo czas do 60 godzin w moim wypadku mógłby się skończyć rozładowaniem zegarka przed skończeniem biegu, a ustawianie mniejszego interwału zapisu GPS nie do końca mnie zadowala. Co prawda dopiero się przymierzam do startu, ale najlepiej trenować na sprzęcie z którym zamierza się wystartować. Dlatego wybór mógł być tylko jeden. Po kilku miesiącach katowania zegarka wiem, że wydatek przeszło 4K nie był fanaberią, a dobrą inwestycją o ogromnym potencjale treningowym. Mam nadzieję, że w przyszłym roku pozwoli dać Czadu ;)

26 maja 2020

przekozacki zegarek

27 maja 2020

wahałem się pomiedzy tym a 6 zwykla, 60H na bateri jednak mnie przekonalo. Zegarek super sie prezentuje, o "ficzersach" kazdy wie, topka wsrod zegarkow tego typu. 5 gwiazdek zasluzenie

28 maja 2020

mocny zegarek, super solidne wykonanie, masa funkcji, mapy czytelne, polecam

29 maja 2020

najlepszy zegarek! ;D brac i sie nie zastanawiac

2 czerwca 2020

super zegarek, bardzo bogaty w funkcje, dokladny pomiar gps i ma mega baterie

3 czerwca 2020

kawał swietnego zegarka, z czystym sumieniem polecam

4 czerwca 2020

mega zegarek, bateria robi robite, super cyztelny ekran i mapy czynia go najlepszm zegarkiem na rynku

5 czerwca 2020

jak przedmowcy, mega sprzet

8 czerwca 2020

naprawde mocny zegarek

9 czerwca 2020

swietny sprzet, kozacka bateria i wytrwalosc, mapy pozwola wyjsc z kazdej opresji na kazdym terenie, polecam

24 czerwca 2020

swietny zegarek!

29 czerwca 2020

kawał świetnego sprzetu

2 lipca 2020

swietny zegarek, mega duzy i czytelny ekran, co sprawia ze mapy to wcale nie jest jakis bajer, a faktycznie przydatna funkcja

3 lipca 2020

potęzny zegarek

4 lipca 2020

swietny zegarke do wszystko

6 lipca 2020

polecam, bateria trzyma niesamowicie dlugo, czuniki sa precyzyjne i ma mase funkcji sportowych

13 lipca 2020

idealny w każdym calu zegarek

14 lipca 2020

profesjonalny sprzet dla profesjonalistow, polecam tym najbardziej wymagajacym

16 lipca 2020

polecam ten zegarek, bateria sama w sobie jest mocna a podtrzymanie poprzez ogniwo solarne tylko ja jeszcze ulepsza, funkcje sportowe kady powienien znac, absolutny top

17 lipca 2020

great watch for professionals :)

20 lipca 2020

super!

21 lipca 2020

elegancki sprzet, spory ale ładny, masa funkcji i mapa ratuje, naprawdę :)

23 lipca 2020

idealny zegarek dla wymagajacych wariatow

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl