Garmin Zumo 590 LM [010-01232-02]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 2 245,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2245.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-01232-02

Opis

Doskonała nawigacja motocyklowa

 • 5-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy przystosowany do obsługi w rękawicach
 • Sterowanie telefonem bez użycia rąk oraz komunikaty głosowe słyszalne wewnątrz kasku dzięki technologii Bluetooth®¹
 • Odtwarzacz MP3, sterowanie urządzeniami iPod® i iPhone® z poziomu ekranu urządzenia
 • Kontrolowanie ciśnienia w oponach motocyklu i wyświetlanie informacji na ekranie urządzenia zūmo 590LM za pomocą akcesorium TPMS (tylko metalowe trzpienie zaworu)³
 • Solidna konstrukcja, odporna na działanie oparów paliwa, promieni UV i trudnych warunków pogodowych (Klasa wodoszczelności: IPX7)

 


 

Świetny podgląd trasy

Urządzenie zūmo 590 LM jest wyposażone w duży i jasny 5'' ekran dotykowy, czytelny nawet w pełnym słońcu. Możliwość pracy w dwóch położeniach pozwala na ustawienie urządzenia w pozycji poziomej (by nie przegapić ciekawych miejsc po drodze) lub pionowej (aby widzieć dłuższy odcinek trasy). Umożliwiający obsługę w rękawicach czuły ekran oraz intuicyjny interfejs sprawiają, że wprowadzanie informacji jest równie proste, jak zmiana biegów.

Potęga technologii Bluetooth

Urządzenie zūmo 590LM obsługuje technologię łączności bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki tej funkcji możesz rozmawiać przez telefon bez potrzeby zdejmowania rękawiczek lub kasku. Wystarczy podłączyć urządzenie zūmo do telefonu komórkowego i zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth, aby wykonywać i odbierać połączenia w trakcie jazdy. Korzystając z interfejsu Bluetooth w urządzeniu zūmo można też nawiązywać połączenia z numerami podanymi w punktach szczególnych — funkcja sprawdza się doskonale w przypadku szybkiej zmiany planów lub krótkiej przerwy na posiłek i tankowanie.

Komunikaty głosowe nawigacji i wymawiane nazwy ulic pozwalają w pełni skupić się na drodze. Urządzenie zūmo 590LM przesyła komunikaty głosowe do zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth. Technologia Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, korzystając nie tylko z nazw ulic (trudnych do odczytania w czasie jazdy), lecz także posługując się punktami orientacyjnymi i odwołując się sygnalizacji świetlnej na drodze.

 


 

Muzyka i multimedia

Podróżuj przy dźwiękach własnej muzyki. Urządzenie zūmo 590LM ma wbudowany odtwarzacz MP3 oraz jest zgodne z urządzeniami iPod i iPhone®, co pozwala na sterowanie muzyką z poziomu ekranu urządzenia.

Łatwe monitorowanie ciśnienia w oponach

Urządzenie zūmo 590LM jest zgodne z naszym zintegrowanym systemem kontroli ciśnienia w oponach (TPMS)³ (do nabycia osobno). Dodanie czujnika TPMS na każdej z opon pozwala z łatwością kontrolować ciśnienie na wyświetlaczu urządzenia zūmo.Solidny i gotowy do drogi

Dzięki wytrzymałej konstrukcji odpornej na działanie paliwa, promieni UV i trudnych warunków pogodowych zūmo 590LM to urządzenie stworzone do pracy w ciągłym ruchu. Urządzenie zūmo zostało dokładnie przetestowane pod kątem upadków i wibracji, aby sprostać każdym warunkom drogowym.

 


 

Bezpieczniejsza podróż dzięki funkcjom smartfonu

Co dzieje się na drodze? Urządzenie zūmo 590LM umożliwia dostęp do informacji o pogodzie i utrudnieniach drogowych w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Smartphone Link4 (wymagana subskrypcja).

Bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie zūmo 590LM oferuje darmowe aktualizacje map5przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczegółowe (POI), drogi i informacje nawigacyjne oferowane przez firmę Garmin.Wybierz najlepszą trasę

Szukasz krętej drogi? Urządzenie zūmo 590LM oferuje funkcję Kręte drogi, która proponuje trasy z licznymi zakrętami. Funkcja planowania podróży powrotnej umożliwia zaplanowanie trasy w oparciu o czas, dystans i lokalizację. Wystarczy wprowadzić wymagane informacje, a urządzenie zūmo zajmie się resztą.

Dziennik historii usług

Informacje o przebiegu i wymianie opon, ciśnieniu w oponach, czyszczeniu łańcucha, wymianie oleju, nowych świecach — urządzenie zūmo 590LM pozwala śledzić wszystkie ważne informacje. Dziennik historii usług umożliwia rejestrowanie daty, przebiegu oraz wykonanych usług.

 

Pole wyszukiwania

Wyszukuj adresy i miliony punktów szczególnych (POI) w łatwy sposób. Wystarczy wprowadzić poszukiwane informacje w polu wyszukiwania.

 


 

Łatwa nawigacja przez skomplikowane skrzyżowania

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i rozjazdów. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjazny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok rozjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań PhotoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wraz z otaczającym krajobrazem. Strzałki w jasnych kolorach wskazują odpowiedni pas ruchu.

Więcej informacji

Urządzenie zūmo 590LM wyświetla ograniczenie prędkości, aktualną prędkość oraz czas przyjazdu. Umożliwia też szybkie przeczytanie nazwy aktualnej ulicy. Podczas podróży można z łatwością przeglądać miejsca na trasie — jakie jak stacje paliw, punkty gastronomiczne czy bankomaty — bez opuszczania ekranu mapy.

 


 

Stworzone do wypraw terenowych

Urządzenie zūmo 590LM oferuje wsparcie dla map TOPO oraz map niestandardowych, umożliwiając pobranie ulubionych ścieżek i podążanie nimi (dodatkowe mapy do nabycia osobno). Urządzenie wyświetla również trójwymiarowy obraz terenu, zapewniając dobrą widoczność trasy w terenie. Funkcja TracBack® umożliwia podróż w dowolne miejsce oraz powrót tą samą trasą do miejsca startu.

Dodatki

Urządzenie zūmo 590LM ma wbudowany komputer podróży z wyświetlanym kompasem Jest ono standardowo wyposażone w cyfrowy wskaźnik paliwa informujący o liczbie kilometrów, którą można przejechać na pozostałym paliwie. Wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zdjąć nogę z pedału gazu.

Urządzenie zūmo 590LM jest zasilane przez wymienną baterię. Wystarczy umieścić w nim zapasową baterię, aby z powodzeniem kontynuować podróż. Oprócz uchwytu na motocykl, do urządzenia zūmo 590LM jest także dołączony uchwyt samochodowy i przewód zasilający do użytku w samochodzie.

Zgodność z VIRB™

Urządzenie zūmo 590LM jest zgodne z naszymi kamerami sportowymi VIRB (do nabycia osobno). Funkcja sterowania kamerami VIRB z poziomu ekranu urządzenia zūmo pozwala na wygodne rejestrowanie przebytej trasy.

 


 

Zawartość opakowania:

 • zūmo 590LM
 • Bezterminowa subskrypcja map (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Bateria
 • Uchwyt motocyklowy i elementy montażowe
 • Motocyklowy przewód zasilający
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika  

Obszar pokrycia mapy:

¹ Do nabycia osobno

² Funkcja sterowania muzyką i multimediami jest wspierana dla urządzeń iPhone® 3GS lub nowszych, iPod Touch®, iPod Nano® czwartej generacji lub nowszych oraz iPod Classic®. Funkcja sterowania muzyką jest zgodna z niektórymi smartfonami z systemem operacyjnym Android™. Android jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

³ Do nabycia osobno. System może obsługiwać maksymalnie 4 opony w dowolnej konfiguracji (wymagany osobny zakup dla każdego koła). Tylko metalowe trzpienie zaworu. Nie do użytku w samochodach.

4 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Wymagana subskrypcja.

Warunki bezterminowej subskrypcji map

 

Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. iPhone oraz iPod są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store to znak usługowy stanowiący własność firmy Apple Inc.

HERE Ant Pandora

Najnowsza nawigacja motocyklowa Garmin Zumo 590LM charakteryzuje się dużym, 5 calowym wyświetlaczem, działającym w dwóch położeniach.   

 
 
 
 

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl