Kamera sportowa Garmin VIRB Elite [010-01088-11]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 890,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

890.00
ilość szt.
3.38769 3.39 13 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-01088-11

Opis

Kamera sportowa nagrywająca z prawdziwą jakością HD 1080p z udogodnieniami dzięki zastosowaniu łączności Wi-Fi i modułu GPS

 • Nagrywanie filmów HD o rozdzielczości 1080p z wykorzystaniem 16-megapikselowego przetwornika CMOS
 • Wyświetlacz o dużym nasyceniu barw: kolorowy, wysokiej rozdzielczości, łatwiejszy w konfiguracji, prosta obsługa odtwarzania i regulacji parametrów
 • Bardzo czuły odbiornik GPS, akcelerometr i wysokościomierz barometryczny
 • Łączność Wi-Fi zapewnia działanie bezpłatnych aplikacji do telefonów iPhone® i telefonów z systemem Android™
 • Bateria litowo-jonowa o pojemności 2000 mAh umożliwia nagrywanie filmów o rozdzielczości 1080p z funkcją nagrywania do 3 godzin
 
Garmin Virb Elite

 

Umożliwiająca nagrywanie filmów z prawdziwą jakością HD o rozdzielczości 1080p kamera sportowa VIRB Elite łączy w sobie funkcję poprawy jakości nagrań HD, łączność Wi-Fi i zaawansowane funkcje GPS, takie jak wstępnie zaprogramowane profile nagrywania. Na przykład, profil jazdy na nartach automatycznie nagrywa film podczas zjazdu i przerywa nagrywanie po dojechaniu na dół. Urządzenie VIRB Elite jest wyposażone w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,4'' charakteryzujący się dużym nasyceniem barw, który działa, kiedy kamera jest włączona, pobierając przy tym minimalną ilość energii. Wyświetlacz umożliwia konfigurowanie, podglądanie i odtwarzanie filmów w łatwy sposób, a także zmianę ustawień menu bez konieczności wyjmowania urządzenia z uchwytu. Bateria litowo-jonowa umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p z funkcją nagrywania do 3 godzin. Funkcje poprawy jakości wideo, takie jak cyfrowa stabilizacja obrazu czy korekcja zniekształceń obiektywu, dają gwarancję, że nagrania będą wyglądały doskonale nawet bez edycji.

Nagrania w prawdziwej jakości HD

Ponieważ urządzenie VIRB Elite nagrywa filmy z prawdziwą jakością HD o rozdzielczości 1080p, pozwoli Ci to przeżyć ponownie każdą minutę swoich przygód na doskonałym obrazie o dużej szczegółowości i wysokim kontraście. Oprócz trybu nagrywania obrazu 1080p z szybkością 30 klatek/s, jest także możliwość dostosowania rozdzielczości i prędkości nagrywania do 120 klatek/s w celu uzyskania efektownego, niezwykle wyraźnego obrazu w zwolnionym tempie. Dzięki zastosowaniu 16-megapikselowej matrycy CMOS uzyskano najwyższą jakością filmów przy zachowaniu rozsądnej wielkości plików, co z kolei możliwa łatwiejszą edycję i udostępnianie. Dostępnych jest wiele trybów wideo HD o następujących rozdzielczościach: 1080p przy 30 klatkach/s, 960p przy 48 klatkach/s, 720p przy 30/60 klatkach/s, 848 x 480 pikseli przy 120 klatkach/s.

Wyświetlacz o przekątnej 1,4" o dużym nasyceniu barw

1.4 Chroma Display

Po co uderzać w przycisk z nadzieją, że może uda się uchwycić dobre ujęcie, skoro można odpowiednio skonfigurować, podglądać i odtwarzać wideo na wyświetlaczu o fantastycznych kolorach. Wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala urządzenia VIRB umożliwia także uzyskanie dostępu do ustawień menu. Sprawdź poszczególne ujęcia, zanim rzucisz się w wir akcji, wybierz tryb zwolnionego tempa, a nawet przełączaj się między kręceniem filmu a robieniem zdjęć. Dzięki temu, że ekran zawsze pozostaje włączony (przy czym pobiera minimalną ilość energii), możesz zawsze zerknąć, co widać na obrazie.

Długi czas działania baterii

Urządzenie VIRB Elite jest wyposażone w wiodącą w swojej klasie baterię litowo-jonową o pojemności 2000 mAh gwarantuje z funkcją nagrywania do 3 godzin nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p. Można ze sporym prawdopodobieństwem założyć, że szybciej Tobie skończy się energia niż baterii. Natomiast dzięki licznym akcesoriom do ładowania, które można nabyć osobno, masz pewność, że zdołasz naładować swoje urządzenie w każdej sytuacji. Użycie baterii zamiennej (do nabycia osobno) pozwoli odpowiednio wydłużyć czas nagrywania na potrzeby nawet całodziennych wypraw.

Bezprzewodowa łączność ze smartfonem

Urządzenie VIRB Elite z obsługą łączności Wi-Fi pozwala bezprzewodowo łączyć się ze smartfonem i komputerem. Łączność Wi-Fi daje również możliwość podglądu obrazu. A także sterowania odtwarzaniem i ustawieniami kamery. Dodatkowo funkcja ta umożliwia zdalne rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania oraz wykonywanie zdjęć — nawet podczas filmowania.

Nagrywaj akcję, nie przygotowania

Urządzenie VIRB Elite jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS wykorzystywany do dodawania znaczników pozycji i uruchamiania „inteligentnych" profili nagrywania, np. trybu narciarskiego, który automatycznie nagrywa zjazd i zatrzymuje nagrywanie, gdy już znajdziesz się na dole, popijając coś ciepłego, lub gdy wrócisz na wyciąg.

Czujniki do wyboru i koloru

Dzięki łączności bezprzewodowej ANT+™ urządzenie VIRB Elite może współpracować z zewnętrznymi czujnikami firmy Garmin. Możliwość sparowania z bezprzewodowym czujnikiem temperatury tempe™, rowerowym czujnikiem prędkości/rytmu czy wysokiej jakości czujnikiem tętna pozwala dołączyć do filmów ciekawe dane, takie jak prędkość uderzeń serca podczas wyścigu rowerowego lub spoglądania z krawędzi w dół Wielkiego Kanionu. Urządzenie Elite jest wyposażone także we wbudowany akcelerometr i wysokościomierz, które umożliwiają dodawanie znaczników i dostosowywanie profili nagrywania.

Eleganckie i łatwe w użyciu

Sleek and Easy to Use

Urządzenie VIRB Elite zostało opracowane z myślą o łatwej obsłudze, dlatego zostało wyposażone w duży boczny suwak umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania. Przełącznik w postaci suwaka jest pewniejszy w użyciu, nawet jeśli masz założone rękawice, a jego charakterystyczne kliknięcie wskazuje rozpoczęcie nagrywania filmu. Urządzenie VIRB jest nie tylko eleganckie i trwałe — jest również tak zaprojektowane, aby można było korzystać z jego funkcji w bezproblemowy sposób. Niezależnie od tego, czy jedziesz na nartach, zjeżdżasz po linie, czy nawet zjeżdżasz bobslejem, z tą kamerą zawsze masz pewność, że uchwycisz najlepszy moment... a może i najlepszy wynik.

Zdalne sterowanie urządzeniem VIRB

Dzięki bezprzewodowej łączności ANT+™ urządzeniem VIRB Elite można sterować w sposób zdalny za pośrednictwem takich zgodnych urządzeń, jak fenix™, Oregon® czy Edge®. Urządzenie VIRB Elite oferuje również łączność Wi-Fi, co umożliwia bezprzewodowe rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania oraz wykonywanie zdjęć przy użyciu smartfonu lub zgodnego urządzenia firmy Garmin. Dzięki temu nie musisz odrywać rąk od kierownicy ani wyjmować kamery z uchwytu, aby uzyskać doskonałe ujęcie.

 

Digital Image Stabilization and More

 

Cyfrowa stabilizacja obrazu i inne funkcje

Po włączeniu funkcji cyfrowej stabilizacji obrazu urządzenie VIRB Elite zapewnia większą stabilność obrazu podczas Twoich wyczynów, dzięki czemu możesz udostępniać znajomym lepiej wyglądające nagrania. Dodatkowo funkcja korekcji zniekształceń obiektywu (LDC) poprawia jakość nagrań wideo jeszcze przed rozpoczęciem ich edycji.

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

 

High Definition Photography

 

Urządzenie VIRB Elite może z powodzeniem służyć jako zaawansowany cyfrowy aparat fotograficzny. Pozwala ono wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 16 megapikseli przy użyciu technik ANR, LDC i HDR oraz różnych ustawień obiektywu WideVü (kąt szeroki/średni/wąski), dając ostrzejsze, wyraźniejsze i mniej zniekształcone ujęcia. Fotografować można w rozdzielczości 16 MP, 12 MP i 8 MP w trybie zdjęć pojedynczych (przyciskiem na kamerze lub zdalnie), w trybie sekwencyjnym (6 zdjęć/sek.) Funkcja zdjęć seryjnych oraz tryb zdjęć poklatkowych o regulowanych odstępach czasu. Dopełnieniem tych możliwości jest 16-megapikselowy przetwornik CMOS umożliwiający uzyskanie wysokiej jakości zdjęć przy zachowaniu rozsądnej wielkości plików.

Nagrywaj filmy wideo i wykonuj zdjęcia jednocześnie

Teraz nie przegapisz świetnego ujęcia, tylko dlatego, że właśnie włączyłeś tryb zdjęć. Kamera VIRB Elite umożliwia wykonywanie zdjęć podczas nagrywania filmu wideo — wystarczy nacisnąć przycisk na kamerze lub na zgodnym urządzeniu firmy Garmin wykorzystywanym do sterowania kamerą.

 

  

Łatwa edycja wideo

VIRB Edit to darmowy program do edycji, który możesz pobrać na swój komputer dla intuicyjnej edycji wideo, wykorzystujący kompatybilności zewnętrznych i wbudowanych czujników kamery VIRB Elite oraz zgodność z innymi urządzeniami Garmin. Dołącz do swojego filmu pulpit z prędkością i rytmem serca z rajdu motocyklowego lub dane akcelerometru i wysokościomierza przy skokach spadochronowych. Gdy masz film, który chcesz udostępnić, możesz go dodać na ulubionych witrynach dla swoich znajomych.

 

Uchwyty

Szeroki wybór uchwytów VIRB Elite umożliwia pewne zamocowanie kamery w praktycznie dowolnym miejscu. Uchwyty VIRB to gwarancja bezpieczeństwa bez względu na powierzchnię montażu. Szeroka gama uchwytów obejmuje m.in. uchwyty do montażu na płaskiej oraz zakrzywionej powierzchni, uchwyty na kierownicę, kask lub ramię oraz wielofunkcyjne uchwyty z paskami. Łączenia na uchwytach urządzenia VIRB blokują położenie kamery, dzięki czemu nie musisz polegać jedynie na naprężeniu uchwytu. Takie rozwiązanie zapewnia większą trwałość i wytrzymałość, a także zabezpiecza przed wibracjami. Oferujemy również adapter, który umożliwia korzystanie z urządzenia VIRB w połączeniu z uchwytami innych producentów.

Opcjonalne etui do nurkowania

Konstrukcja urządzenia VIRB Elite jest wytrzymała i wodoszczelna (IPX7¹). Do nurkowania przez dłuższy czas i na większą głębokość zalecamy jednak opcjonalne etui do nurkowania, które zwiększa wodoszczelność do 50 metrów.

 

Zawartość opakowania

 • Kamera sportowa VIRB Elite
 • Bateria litowo-jonowa
 • Podstawka
 • Krótkie złącze
 • Złącze z kątem prostym
 • Adapter do popularnych uchwytów innych producentów
 • Uchwyt do montażu na płaskiej powierzchni
 • Uchwyt do montażu na zakrzywionej powierzchni
 • Zdejmowana podstawa kołnierza
 • Gwintowany kołnierz
 • Pokrętła (3)
 • Kabel USB
 • Dokumentacja
 

Dane techniczne

 
Wymiary
 • Wymiary urządzenia (wys. szer. gł.): 32 mm x 53 mm x 111 mm
 • Masa urządzenia: 175,7 g (urządzenie); 232,4 g (urządzenie z podstawką)
 • Rozmiar wyświetlacza: przekątna 1,4 cala (205 mm x 148 mm)
Wideo
 • Matryca światłoczuła: 16 MP, układ CMOS 1/2,3 cala
 • Typ pliku: .mp4
 • Wideo w jakości HD 1080p: 1920 x 1080 pikseli, 30 klatek/s
 • Wideo w jakości HD 960p: 1280 × 960 pikseli; 30, 60 klatek/s
 • Zawartość wideo w jakości HD 720p: 1280 × 720 pikseli; 30, 60 klatek/s
 • WVGA (zwolnione tempo): 854 × 480 pikseli; 120, 60 klatek/s
 • Rozdzielczość zdjęć: 16 MP (4664 x 3496); 12 MP (4664 x 2632); 8 MP (3264 x 2448)
 • Tryb sekwencji zdjęć: 6/ 3/s@16, 5/s@12 or 10/s@8sek.
 • Tryb poklatkowy (w sek.): 0,5, 1, 2, 5, 10, 30, 60
Dźwięk
 • Mikrofon wewnętrzny : tak
 • Mikrofon zewnętrzny: opcjonalny adapter mikrofonu stereofonicznego USB–3,5 mm
Łączność
 • Bluetooth®: nie
 • Zgodność z ANT+™: tak (pilot i czujniki)
 • Interfejs: USB 2.0
 • Wyjście HDMI: micro HDMI
 • Wi-Fi: 802.11 bgn
Różne
 • GPS: tak
 • Zakres temperatur: od -15°C do 60°C
 • Pamięć: karta microSD™ (do 64 GB); do nabycia osobno
 • Akcelerometr: tak
 • Wysokościomierz: tak
 • Wodoszczelność: IPX7 (1 m na 30 min)
 • Stabilizacja obrazu: tak (cyfrowa)
 • Korekcja zniekształceń obiektywu: tak
Bateria
 • Typ baterii: wymienna, litowo-jonowa
 • Pojemność baterii: 2000 mAh
 • Czas działania baterii: przy 1080p (30 klatek/s) – ponad 3 godziny

 

¹ Wodoszczelność przy zanurzeniu na głębokość 1 metra na 30 minut.

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl