Garmin Zumo 390 LM [010-01186-01,020-00033-97]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 620,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1620.00
ilość szt.
4.33333 4.33 3 oceny / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-01186-01,020-00033-97

Opis

Nawigacja motocyklowa z licznymi funkcjami dla motocyklistów 

 • 4,3-calowy, czytelny nawet w pełnym słońcu ekran dotykowy przystosowany do obsługi w rękawicach
 • Solidne urządzenie odporne na działanie wody (IPX7), paliwa i promieni UV
 • Funkcja wyznaczania tras po krętych drogach pozwala wyszukać najatrakcyjniejszą trasę dla motocyklistów
 • Udoskonalona funkcja wyznaczania tras i nawigacji z wykorzystaniem oprogramowania BaseCamp i funkcji pomijania punktów
 • Dziennik historii usług zawierający informacje o serwisowaniu motocykla
 • Bezterminowe aktualizacje map
 • Wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych przez zestaw głośnomówiący oraz szczegółowe głosowe wskazówki nawigacyjne przesyłane bezprzewodowo do kasku lub zestawu słuchawkowego Bluetooth® (do nabycia osobno)
 • zgodność ze zintegrowanym systemem monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS)
 

Zumo 390LM

Stworzone przez motocyklistów dla motocyklistów

Urządzenie zūmo 390LM jest wyposażone w szeroki, 4,3'' ekran dotykowy, który jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Intuicyjny interfejs, dostosowany do obsługi w rękawicach sprawia, że wprowadzanie informacji jest równie łatwe, jak zmiana biegów. Urządzenie zūmo 390LM umieszczone w wytrzymałej i wodoodpornej (IPX7¹) obudowie odpornej na paliwo i promienie UV zostało stworzone do życia w drodze.

Potęga technologii Bluetooth

Urządzenie zūmo 390LM obsługuje technologię Bluetooth. Wystarczy podłączyć urządzenie zūmo do telefonu komórkowego i zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth (do nabycia osobno), aby wykonywać i odbierać połączenia w trakcie jazdy. Dzięki tej funkcji możesz rozmawiać przez telefon bez potrzeby zdejmowania rękawiczek lub kasku. Korzystając z interfejsu Bluetooth w urządzeniu zūmo można też nawiązywać połączenia z numerami podanymi w punktach szczególnych — funkcja sprawdza się doskonale w przypadku szybkiej zmiany planów lub krótkiej przerwy na posiłek i tankowanie.

Urządzenie zūmo 390LM przesyła komunikaty głosowe do zestawu słuchawkowego lub kasku obsługującego technologię Bluetooth (do nabycia osobno). Dzięki odczytywanym na głos nazwom ulic i poleceniom nawigacyjnym możesz skupić się na drodze.

Kręte drogi

Przejedź swoje ulubione trasy zaplanowane z użyciem aplikacji BaseCamp lub innego oprogramowania albo pozwól urządzeniu zūmo wyznaczyć trasę, która obejmie najbardziej kręte drogi.

Dziennik historii usług

Informacje o przebiegu i wymianie opon, ciśnieniu w oponach, czyszczeniu łańcucha, wymianie oleju, nowych świecach — urządzenie zūmo 390LM pozwala zachować wszystkie ważne informacje. Dziennik historii usług umożliwia rejestrowanie daty, przebiegu oraz wykonanych usług.

Bezterminowe aktualizacje map

Urządzenie zūmo 390LM oferuje bezpłatne aktualizacje map przez cały okres eksploatacji² urządzenia, dzięki czemu masz gwarancje, że trasy uwzględniają najbardziej aktualne mapy i punkty szczególne.

Narzędzia nawigacyjne

Funkcja asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wzdłuż trasy. Jasna kolorowa strzałka wskazuje właściwy pas, jaki należy zająć, aby skręcić lub zjechać z trasy.

Urządzenie zūmo 390LM jest wyposażone w funkcję TracBack®, dzięki której możesz jechać w dowolne miejsce, a następnie nawigować tą samą trasą do miejsca startu. Funkcja zjazdów z usługami pozwala wyświetlać stacje benzynowe i restauracje w pobliżu zbliżających się zjazdów. Funkcja pomijania pozwala z łatwością pominąć następny punkt na trasie.

 

 

Przydatne dodatki

Urządzenie zūmo 390LM jest wyposażone we wbudowany komputer podróży z wyświetlaczem kompasu. Jest ono standardowo wyposażone w cyfrowy wskaźnik paliwa informujący o liczbie kilometrów, którą można przejechać na pozostałym paliwie. Wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zwolnić.

Oprócz uchwytu na motocykl, do urządzenia zūmo 390LM jest także dołączony uchwyt samochodowy i przewód zasilający do użytku w samochodzie.

Z łatwością planuj i udostępniaj jazdy

Zaplanuj swoją kolejną podróż, korzystając z oprogramowania BaseCamp. Umożliwia ono tworzenie tras prowadzących wzdłuż określonych dróg, a także wyszukiwanie i zapisywanie punktów szczególnych, w tym lokalnych atrakcji, restauracji i stacji benzynowych. Wstępnie zaplanowaną podróż można przesłać do urządzenia zūmo, aby cieszyć się bezstresową jazdą wyznaczoną trasą.

Oparty na oprogramowaniu BaseCamp serwis Garmin Adventures oferuje bezpłatny, interaktywny sposób na rejestrowanie i udostępnianie swoich jazd. Korzystając z oprogramowania BaseCamp, można połączyć wykresy śladów, punkty, zdjęcia ze znacznikami geograficznymi, filmy w serwisie YouTube® i inne elementy w przygodę, którą można następnie udostępnić w sieci. Serwis Garmin Adventures umożliwia także ocenę swoich podróży, czytanie opinii i pobieranie tras udostępnionych przez innych motocyklistów.

 

Łatwe monitorowanie ciśnienia w oponach

Urządzenie zūmo 390LM jest zgodne z naszym zintegrowanym systemem monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS). Dodanie czujnika TPMS na każdej z opon pozwala z łatwością monitorować ciśnienie na wyświetlaczu urządzenia zūmo. System może obsługiwać jednocześnie do 4 opon w dowolnej konfiguracji (dla każdej opony wymagany dodatkowy zakup; tylko metalowe trzpienie zaworu).

 

 

Zawartość pudełka:

 • zūmo 390LM
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT dla Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Uchwyt motocyklowy z przewodem zasilającym i elementami montażowymi
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką
 • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika 

Obszar pokrycia mapy:

 

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl