5 salonów Garmin w Polsce
Opcje przeglądania
Kategorie

Zamów za jednym razem akcesoria pasujące do Twojego produktu

 
Program umożliwia wgrywanie i obsługę map w formacie Garmin. Umożliwia planowanie i edytowanie własnych tras lub punktów ulubionych, a następnie wysłanie ich do własnego urządzenia. W odróżnieniu od popularnego Mapsourca użytkownik ma możliwość ustalenia kąta nachylenia mapy oraz pobierania map Birdseye ( opcja Birdseye jest dostępna dla wybranych urządzeń ).
 
Garmin BaseCampBase Camp można pobrać za darmo z serwera Garmina:

Pobierz tutaj

 

Korzystaj z programu BaseCamp do planowania kolejnych pieszych wędrówek i podróży rowerem, motocyklem lub samochodem, także po bezdrożach. Umożliwia ono wyświetlanie map, planowanie tras oraz oznaczanie punktów i śladów w komputerze, a następnie przesyłanie ich do urządzenia.

  • Funkcja „Rysuj ślad” pozwala śledzić zaplanowaną trasę i wyświetlać zmiany wysokości, pomagając ocenić poziom trudności jazdy lub pieszej wędrówki.
  • Zaplanuj następną wycieczkę tak, aby jej trasa wiodła przez malownicze tereny i przez określone punkty.
  • Odtwarzaj trasy i ślady oraz zapisuj i udostępniaj przygody.

     

Zbadaj teren

Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. Przesyłaj mapy z urządzenia przenośnego, importuj pobrane mapy i mapy zakupione na płycie DVD lub na karcie microSD. Nasze mapy TOPO są dostępne w skali 1:100 000 oraz 1:24 000.

 

 

 

Zdjęcia ze znacznikami geograficznymi

Oprogramowanie BaseCamp pozwala dodawać do zdjęć znaczniki geograficzne, które przypisują je do określonych punktów na trasie. W ten sposób, po wybraniu jakiegoś miejsca na trasie wyświetlane są wszystkie zdjęcia wykonane w tej lokalizacji. Zdjęcia ze znacznikami geograficznymi można przesyłać do urządzenia przenośnego, publikować w usłudze Picasaoraz wysyłać w wiadomości e-mail znajomym lub rodzinie, dzięki czemu będą oni mogli w przyszłości udać się do tych miejsc.

 

 

Tworzenie i udostępnianie przygód

Usługa Garmin Adventures oferuje bezpłatny, interaktywny sposób na udostępnianie swoich pieszych wędrówek, wypraw rowerowych, wycieczek samochodowych i nie tylko. Korzystając z oprogramowania BaseCamp, można połączyć wykresy śladów, punkty, zdjęcia ze znacznikami geograficznymi, filmy w serwisie YouTube® i inne elementy w przygodę, którą można następnie opublikować w sieci. Łącze do przygody można potem przesłać pocztą e-mail znajomym i rodzinie, udostępnić je w serwisie społecznościowym, a nawet umieścić na ulubionym forum. Oprogramowanie BaseCamp ułatwia podróż śladami innych podróżników, umożliwiając wyszukiwanie i pobieranie przygód.

Przesyłanie obrazów satelitarnych

Oprogramowanie BaseCamp i subskrypcja obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwiają przesyłanie nieograniczonej ilości obrazów satelitarnych do urządzenia rekreacyjnego lub urządzenia fitness, a także pozwalają na bezproblemową integrację obrazów z mapami w celu uzyskania rzeczywistego odwzorowania otoczenia. Dzięki niemu można lepiej poznać obozowiska, źródła wody, potencjalne niebezpieczeństwa i wiele innych elementów. Zwolennicy rastrowych map topograficznych mogą także pobrać mapy BirdsEye Select i zapłacić tylko za pobrane dane.


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl