Czujnik kadencji/prędkości Garmin - 2 generacji [010-12845-00]

Dostępność: brak - zapytaj o dostępność Tel: 500 521 500
Mail: kontakt@trigar.pl
Cena: 279,00 zł 279.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-12845-00

Opis

Łatwe w instalacji, bezprzewodowe czujniki umożliwiają wygodne monitorowanie prędkości i rytmu. Brak magnesów i innych nieosłoniętych elementów, które wymagałyby odpowiedniego wyrównania, sprawia, że czujniki te są łatwe w instalacji i konserwacji, a przekładanie ich między rowerami jest szybkie i wygodne.

010-12845-00

Czujnik prędkości Garmin 2 generacji można zamontować na piaście dowolnego z kół, a dzięki automatycznej kalibracji z komputerem rowerowym Edge® lub zgodnym urządzeniem firmy Garmin zapewnia on dokładny pomiar prędkości i dystansu w każdych warunkach, nawet bez urządzenia głównego.

At a Glance

Czujnik kadencji Garmin 2 generacji pasuje do każdego rozmiaru ramienia korby. Jego zadaniem jest pomiar liczby obrotów pedałów na minutę, ułatwiający pełne wykorzystanie potencjału treningu.

Przesyłaj bieżące dane prędkości, dystansu i rytmu do zgodnych aplikacji treningowych lub wyświetlaczy za pomocą łączności ANT+® lub technologii Bluetooth® Low Energy.

Dodanie obu tych czujników do roweru pomaga w poprawieniu własnych wyników oraz porównywanie ich z wynikami zawodowców.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

ANT

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Instrukcja

Zbiór instrukcji dla czujnika kadencji/prędkości Garmin 2:

  • Podręcznik użytkownika (PDF) | Pobierz
  • Podręcznik użytkownika (wersja internetowa) | Pobierz
Sklep internetowy Shoper Premium