Garmin Forerunner 945 Triathlon Bundle [010-02063-11]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 049,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

3049.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Garmin Forerunner 945 Triathlon Bundle - prezentacja kluczowych cech zegarka

 • GPS, GLONASS, Galileo - obsługa wielu systemów satelitarnych pozwala precyzyjnie śledzić pozycję 
 • Garmin TopoActive Europe - topograficzna mapa, obsługująca funkcję Trendline, która pozwala wytyczać trasy według popularności 
 • Garmin HR Elevate - optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka
 • Nadgarstkowy pulsoksymetr - dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi - niezwykle użyteczne do sprawdzenie poziomu aklimatyzacji na dużych wysokościach
 • Garmin Music - funkcja bezprzewodowego przesyłania muzyki do słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu- współpraca z aplikacją Spotify oraz Deezer
 • Garmin Pay™ - funkcja płacenia za pomocą zegarka, bez konieczności posiadania przy sobie telefonu czy karty płatniczej
 • Monitorowanie wydajności - obejmują pomiar pułapu tlenowego i stanu wytrenowania z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aklimatyzacji wysokościowej, obciążenia treningowego, czasu regeneracji oraz efektu treningu aerobowego i beztlenowego
 • Wbudowane czujniki - kompas trójosiowy, żyroskop, wysokościomierz barometryczny, akcelerometr
 • ClimbPro - funkcja przedstawiająca graficznie zbliżające się wzniosy 
 • Funkcje monitorowania i powiadomień alarmowych - obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych3
 • Garmin Explore - zegarek zgodny z aplikacją umożliwiającą planowanie i udostępniane tras z telefonu (szczegóły związane z działaniem aplikacji znajdziesz tutaj)
 • W zestawie z zewnętrznymi czujnikami do pomiaru tętna Garmin HRM Swim i HRM TRI
 • W zestawie z triathlonowym uchwytem szybkiej zmiany
 • W zestawie z niebieskimi oraz czarnymi paskami

Ten produkt zawiera turystyczną mapę TopoActive Europe, ale możesz go rozbudować o dodatkowe mapy Polski. Sprawdź jak za darmo zainstalować w zegarku mapę OSM.


Zobacz instrukcję

Bateria

 • Tryb zegarka: do 14 dni
 • Tryb GPS: do 36 godzin
 • Tryb UltraTrack: do 60 godzin
 • Tryb GPS + Muzyka: do 10 godzin

Aktywności

Wsparcie dla ponad 30 rodzajów aktywności. W tym m.in. bieganie, jazda na rowerze, pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, triathlon, duathlon, siłownia, golf.

Właściwości

 • Gabaryty: 47 × 47 × 13,7 mm
 • Średnica ekranu: 1,2"
 • Rodzaj szkiełka: Corning Gorilla Glass DX
 • Materiał ramki: tworzywo
 • Paski QuickFit: 22 mm

Powiązane artykuły

STWORZONY DLA PASJONATÓW

Uprawiasz poranny jogging? A może trenujesz do triatlonu? Jeśli tak, ten zegarek jest dla Ciebie. Gdy biegniesz po kolejne zwycięstwo, upewnij się, że masz odpowiednie narzędzie do tego zadania.

ikona muzyki

 

Nie można biec bez odpowiedniego rytmu. Zsynchronizuj swoją ulubioną muzykę z zegarkiem.

ikona pomiaru wydajności

 

Potrzebujesz konkretnych liczb? Mamy je. Monitoruj więcej wskaźników wydajności niż kiedykolwiek wcześniej.

Ikona Garmin Pay

 

Nie masz gotówki? Żaden problem. Używaj płatności zbliżeniowych1 Garmin Pay™.

ikona mapy

 

We wszystkich kierunkach, bez zbędnego papieru. Wbudowane kolorowe mapy poprowadzą Cię podczas biegu.

ikona bezpieczeństwa i śledzenia

 

Nie obawiaj się. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia2pomagają zapewnić bezpieczeństwo podczas biegu.

ikona stanu baterii

 

Biegaj jeszcze dłużej dzięki baterii, która działa nawet przez 10 godzin w trybie GPS z włączoną muzyką.

Pogoń za szalonymi celami. Czy nie o to właśnie chodzi?
GARMIN COACH

GARMIN COACH

Porady ekspertów i bezpłatne plany treningowe są dostosowywane do Ciebie i Twoich celów. Treningi synchronizują się bezpośrednio z zegarkiem.

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Zmień plan treningu, korzystając z profili aktywności do jazdy na rowerze, pływania na basenie, wiosłowania stacjonarnego, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, ćwiczeń na schodach i nie tylko.

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTKU

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTKU

Rejestruj dane tętna4 i korzystaj z alertów informujących o wysokim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Sprawdź, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

DYNAMIKA BIEGU

DYNAMIKA BIEGU

Po połączeniu ze zgodnym akcesorium zegarek Forerunner 945 mierzy kluczowe parametry biegu, takie jak rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy równowaga.

PUŁAP TLENOWY

PUŁAP TLENOWY

Trenuj mądrzej ze wskaźnikiem pułapu tlenowegouwzględniającym nawet zmiany w wydolności, które mogą być spowodowane wysoką temperaturą lub wysokością nad poziomem morza.

Aktywności obsługiwane przez zegarek Garmin Forerunner 945

Bieg, Rower, Basen, Triatlon, Siła, Chód, Kardio, Snowboard, Śledź mnie, Multisport, Bieg szlakiem, Bieżnia, Tor kryty, Wędrówka, Wspinaczka, Jazda w pomieszczeniu, MTB, Pływanie na otwartym akwenie, Narty, Bieg narciarski, SUP, Wiosłowanie, Ergometr, Kajak, Golf, TruSwing, Odwzorowanie punktu, Joga, Tętno do wysiłku, Bieganie z pływaniem, Pokonane piętra, Maszyna eliptyczna, Stepper, Jumpmaster, Taktyczne, Łódź, Inna

PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE

PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE

Podczas biegu analizuj tempo, a także tętno i jego zmienność, w celu oceny w czasie rzeczywistym bieżącej wydolności organizmu.

STAN WYTRENOWANIA

STAN WYTRENOWANIA

Ten wskaźnik uwzględnia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu.

EFEKT TRENINGU

EFEKT TRENINGU

Zobacz, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na rozwój wytrzymałości, prędkości i siły — zapoznaj się z informacjami na temat efektów treningu aerobowego i beztlenowego .

OBCIĄŻENIE TRENINGOWE

OBCIĄŻENIE TRENINGOWE

Ta statystyka dotyczy intensywności treningów z ostatnich 7 dni. Dane są porównywane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII

DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII

Do 2 tygodni pracy baterii w trybie zegarka i do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. Użyj trybu UltraTrac™, aby zyskać pewność, że masz wystarczająco dużo energii, by przetrwać najdłuższy bieg.

Mapy na nadgarstku.
KOLOROWE MAPY

KOLOROWE MAPY

Bez względu na to, czy biegasz po ulicach miasta, czy jeździsz po leśnych szlakach, dzięki mapom wgranym do zegarka Forerunner 945 nigdzie się nie zgubisz.

CLIMBPRO FEATURE

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając z funkcji planowania wspinaczek ClimbPro na pobranych trasach, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

PULSOKSYMETR

PULSOKSYMETR

Ten nadgarstkowy pulsoksymetr6 sprawdza poziom natlenienia krwi w celu zaawansowanego monitorowania snu i aklimatyzacji na dużej wysokości.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.

Uzyskaj pomoc w osiąganiu najlepszych wyników.
ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO

ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO

Śledź szczegóły cyklu menstruacyjnego, rejestruj objawy fizyczne i emocjonalne, a także notuj cykle regularne, nieregularne lub przejście w menopauzę, aby lepiej zrozumieć swoje ciało.

MUZYKA NA NADGARSTKU

MUZYKA NA NADGARSTKU

Synchronizuj listy odtwarzania z wybranych serwisów do strumieniowego odtwarzania muzyki6 — takich jak Deezer, Amazon Music i Spotify® — bezpośrednio z zegarkiem. W zegarku Forerunner 945 można zapisać do 1000 utworów.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym smartfonem

Oglądaj statystyki i śledź swoje cele w aplikacji Garmin Connect™

Oglądaj statystyki i śledź swoje cele w aplikacji Garmin Connect™
FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

CONNECT IQ™ STORE

CONNECT IQ™ STORE

Zdobywaj niestandardowe tarcze zegarka, dodawaj pola danych i pobieraj aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT™

SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT™

Przesyłaj dane dotyczące swojej aktywności do aplikacji Garmin Connect pozwalającej nawiązać kontakt z prężnie działającą społecznością internetową, której członkowie mogą na bieżąco komunikować się i rywalizować, a nawet dzielić się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami.

2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com/safety.
4 W połączeniu z czujnikiem dynamiki biegu, czujnikiem HRM-Run™ czujnikiem lub HRM-Tri™ (do nabycia osobno)
5 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
6 Może wymagać płatnej subskrypcji zewnętrznego dostawcy nagrań muzycznych.

Dane techniczne

Rok premiery 2019
Zawiera mapę Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Płatności zegarkiem Tak
Ekran dotykowy Nie
Rodzaj szkiełka Corning Gorilla Glass DX
Doładowanie solarne Nie
Średnica lub przekątna koperty 47mm
Średnica lub przekątna wyświetlacza 1,2"
Aktywność triathlon Tak
Aktywność pływanie Basen i otwarty akwen
Ekran kolorowy Tak
Tętno z nadgarstka Trzeciej generacji
GPS Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigacja po kursie Tak
Dynamik biegu Tak
Pulsoksymetr Tak
Body Battery Tak
Connect IQ Tak
Garmin Explore Tak
Wzywanie pomocy Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Widget ClimbPro Tak
Garmin Coach Tak
Wirtualny partner Tak
Liczenie powtórzeń Tak
Treningi zaawansowane Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Monitorowanie snu Tak
Wymiary fizyczne 47 × 47 × 13,7 mm
Rozdzielczość 240x240 pikseli
Paski QuickFit Do nabycia osobno 22mm
Materiał ramki Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Masa 50 g
Tryb zegarka Do 14 dni
Tryb GPS Do 36 godzin
Tryb Ultratrack Do 60 godzin
Tryb Muzyka Do 10 godzin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria

Opinie (28)

25 lutego 2020

Zmiana z Forerunner 910 na model Forerunner 945 jest bardzo odczuwalna. Oczywiście na plus. Nowy zegarek jest praktycznie lepszy pod każdym względem, choć co podkreślam na moją 910 złego słowa powiedzieć nie mogłem. No może poza archaicznym sposobem przesyłania danych do komputera po ant, które w ostatnia tygodniach działało jak chciało. Fr945 ma bardzo intuicyjną obsługę, przyciski dobrze działają i nie będą się wycierały jak te gumowane w 910-tce :).

4 marca 2020

Użytkuję go już od miesiąca i według mnie ten zegarek to REWELACJA. Świetnie się sprawdza w trakcie biegu jak i pływania, do tego jest bardzo lekki. Wszystko działa bez zarzutu, nie ma się do czego przyczepić. Polecam zarówno ten zestaw jak i sklep trigar.pl - zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie i bezproblemowo.

6 marca 2020

Mocarny zegarek. Lekki, wszystko potrafiący, no ciut uboższy od Fenixa, ale bez istotnych różnic. Kto potrzebuje świetnej maszyny do treningów i nie chce masywnego zegarka musi kupić 945. Nie ma lepszego!

19 marca 2020

Zaawansowany kombajn do wszystkiego

23 marca 2020

Maszyna idealna do triathlonu, potrafi tyle co felix a tylko połowa z jego wagi

26 marca 2020

Profesjonalny sprzęt! Polecam każdemu z tri!

3 kwietnia 2020

idealny pakiet z idealnym zegarkiem, lekki, funkcjonalny, z mapą!

10 kwietnia 2020

Kozacki zegarek, ma wszystko to czego mi było potrzeba.

27 kwietnia 2020

oplacalny zestaw

6 maja 2020

świetny zestaw, ma wszystko co potrzeba, a sam FR945 to absolutny top jesli chodzi o sportowe zegarki

8 maja 2020

doskonały zestaw dla każdego wymagającego sportowca

12 maja 2020

pełen pakiet triatlonisty, niczego więcej nie potrzeba, a sam zegarek PETARDA

13 maja 2020

zgadzam się z przedmówcami, super zestaw

15 maja 2020

mega pakiet, ma wszystkie akcesoria, sam zegarek kozak, lekki z mega bateria, smialo moge polecic

18 maja 2020

kompletny zestaw, niczego wiecej nie potrzeba, zegare turbo kozak, akcesoria tez mega

19 maja 2020

super pakiet, wszystkie czujniki od razu w zestawie, sam zegarek wypas

20 maja 2020

dobry zestawik, wszystko w pakiecie

21 maja 2020

czujniki wygodne, zegark sam w sobie sprawuje sie super, jest lekki, dokladny, tego bylo mi trzeba

25 maja 2020

pełny pakiet w super cenie, zegarek to najwyzsza polka, akcesoria tez na propsie

26 maja 2020

wszystko co potrzebne nawet najbardziej wymagajacym jest zawarte w tym pakiecie, polecam

3 czerwca 2020

pelny zestaw, polecam

4 czerwca 2020

full pakiet, zegarek przekozacki

5 czerwca 2020

kozacki pakeicik

9 czerwca 2020

zestaw na+, zegarek to najwyzsza polka

13 lipca 2020

idealny do triathlonu (i do wszystkiego innego w sumie tez ;p)

17 lipca 2020

kozacki pakiet, wszystko zalatwione sprawnie i szybko, pozdrawiam ekipe

20 lipca 2020

wszystkomający pakiet ,zegarke sam w sobie swietny

23 lipca 2020

Najlepszy!

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to ponad 14 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl