Garmin Tactix Delta [010-02357-01]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 899,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

3899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Garmin Tactix Delta Sapphire - prezentacja kluczowych cech zegarka

 • GPS, GLONASS, Galileo - obsługa wielu systemów satelitarnych pozwala precyzyjnie śledzić pozycję 
 • Funkcje taktyczne - tryb wyświetlacza przystosowany do współpracy z noktowizorem, podwójna siatka współrzędnych, tryb ukrycia, tryb wymazywania danych, tryb jumpmaster 
 • Garmin TopoActive Europe - topograficzna mapa, obsługująca funkcję Trendline, która pozwala wytyczać trasy według popularności 
 • Garmin Ski Map 2.0 - mapa tras narciarskich dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
 • Garmin HR Elevate trzeciej generacji - optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka
 • Tryby zasilania - zarządzanie trybami oszczędzania baterii, pozwala w szybki sposób zmienić tryb zasilania dla aktywności, wydłużając czas pracy zegarka 
 • Nadgarstkowy pulsoksymetr - dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi - niezwykle użyteczne do sprawdzenie poziomu aklimatyzacji na dużych wysokościach
 • Dynamic PacePro™ - pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
 • Monitorowanie wydajności - obejmują pomiar pułapu tlenowego i stanu wytrenowania z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aklimatyzacji wysokościowej, obciążenia treningowego, czasu regeneracji oraz efektu treningu aerobowego i beztlenowego
 • ClimbPro - funkcja przedstawiająca graficznie zbliżające się wzniosy 
 • Funkcje monitorowania i powiadomień alarmowych - obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych
 • Garmin Music - funkcja bezprzewodowego przesyłania muzyki do słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu2 - współpraca z aplikacją Spotify oraz Deezer
 • Garmin Pay™ - funkcja płacenia za pomocą zegarka, bez konieczności posiadania przy sobie telefonu czy karty płatniczej
 • Garmin Body Battery - widżet odwzorowujący poziom naładowania organizmu
 • Animowane treningi - instrukcje ćwiczeń wyświetlane na ekranie zegarka
 • Wbudowane czujniki - kompas trójosiowy, żyroskop, wysokościomierz barometryczny, akcelerometr
 • Garmin Explore - zegarek zgodny z aplikacją umożliwiającą planowanie i udostępniane tras z telefonu (szczegóły związane z działaniem aplikacji znajdziesz tutaj)
 • Zgodność z amerykańską wojskową normą MIL-STD-810 dotyczącą temperatury, wstrząsów i wodoodporności

Ten produkt zawiera turystyczną mapę TopoActive Europe, ale możesz go rozbudować o dodatkowe mapy Polski. Sprawdź jak za darmo zainstalować w zegarku mapę OSM.


Zobacz instrukcję

Bateria

 • Tryb zegarka: do 21 dni
 • Tryb GPS: do 60 godzin 
 • Tryb UltraTrack: do 120 godzin
 • Tryb GPS + Muzyka: do 15 godzin

Aktywności

Wsparcie dla ponad 40 rodzajów aktywności. W tym m.in. bieganie, jazda na rowerze, pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, triathlon, duathlon, siłownia, golf, ekspedycja, joga itp.

Właściwości

 • Gabaryty: 51 × 51 × 14,9 mm
 • Średnica ekranu: 1,4"
 • Rozdzielczość ekranu: 280x280 pikseli
 • Rodzaj szkiełka: wypukłe szafirowe
 • Materiał ramki: stal nierdzewna z powłoką DLC
 • Paski QuickFit: 26 mm

Powiązane artykuły

GARMIN TACTIX DELTA - GOTOWY DO WYKONANIA MISJI

Ten wysokiej jakości zegarek GPS o wytrzymałej konstrukcji spełniającej normy wojskowe zapewnia dostęp do specjalistycznych funkcji taktycznych, map, muzyki, zaawansowanych funkcji treningowych i wielu więcej.

Wysokiej jakości konstrukcja zgodna z normami militarnymi (MIL-STD-810).

Funkcje taktyczne, takie jak np. zgodność z trybem noktowizyjnym przeznaczone dla operatorów pracujących w terenie.

Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej.

W nowatorski sposób wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem.

Inteligentne funkcje, takie jak płatności, muzyka i powiadomienia po połączeniu ze smartfonem.

Nie daj się ograniczać czasowi pracy baterii. Do 21 dni w trybie smartwatch.

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Wytrzymała, spełniająca amerykańskie normy wojskowe (MIL-STD-810), a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyposażona w duży wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach tactix.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Ten zegarek został stworzony tak aby pasował do Twojego trybu życia - posiada odporne na zarysowania szafirowe soczewki, czarną osłonę z powłoką węglową (DLC) i czarną pokrywą tylną z powłoką PVD.

Gotowy do wykonania kolejnej misji.

KOMPATYBILNOŚĆ Z NOKTOWIZOREM

Możesz łatwo przełączać między widokiem dziennym a nocnym dzięki ekranowi, który można odczytać również podczas noszenia noktowizora.

TRYB JUMPMASTER

Funkcja ta umożliwia obliczanie punktów otwarcia na dużych wysokościach zgodnie z wytycznymi wojskowymi i pomaga dotrzeć do celu po skoku.

DWA FORMATY POZYCJI

Można łatwo zsynchronizować lokalizację z innymi, wyświetlając na jednym ekranie układ UTM (Universal Transverse Mercator) i wojskowy system odniesienia siatki (MGRS).

TRYB UKRYCIA

Włącz tryb ukrycia, aby zatrzymać zapisywanie i udostępnianie pozycji GPS i wyłączyć łączność bezprzewodową oraz komunikację.

PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH

Jeśli bezpieczeństwo danych stanie się problemem, przycisk bezpieczeństwa wyczyści dane użytkownika urządzenia.

ODWZOROWANIE PUNKTÓW TRASY

Ustaw i zapisz zdalne pozycje geostrategiczne, które będą później używane do nawigacji.

Funkcje na Twoją następną wyprawę.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru, który monitoruje pogodę, i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

TRYB WYCIECZKI

Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby wyprawowyi i GPS o bardzo niskim zużyciu energii oznaczają wielotygodniowy czas pracy baterii.

MAPY TOPOGRAFICZNE I NARCIARSKIE

Korzystaj z map TopoEurope do wyznaczania tras nowych przygód. Wyświetlaj nazwy biegów i oceny trudności szlaków dla 2000 kurortów narciarskich.

FUNKCJA CLIMBPRO

Używaj funkcji ClimbPro do planowania wspinaczek na pobranych trasach, aby w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

POLA GOLFOWE

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

Wprowadź dystans, który chcesz pokonać, i otrzymaj propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

Osiągnij zupełnie nowy poziom wydajności.

APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa i nie tylko.

ANIMOWANE TRENINGI

Zegarek ten jest wyposażony w łatwe do obserwowania, animowane treningi wydolnościowe, siłowe, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegania, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, doradcę odpoczynku i inne dane1.

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTEK

Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i wskaźnik zmienności tętna, aby obliczyć poziom stresu. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

BATERIA

Wbudowana bateria litowa zapewnia działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

Więcej funkcji dla życia poza pracą.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku połączonym z kompatybilnym urządzeniem..

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w kompatybilnych serwisach,, w tym Spotify®, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie płatności zbliżeniowych za pośrednictwem wybranych dostawców..

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

Paski QuickFit® pozwolą Ci zmienić styl bez użycia narzędzi.

Aplikacja Garmin Explore™ umożliwia mapowanie, śledzenie, synchronizowanie i udostępnianie z dowolnego miejsca.

Dostosuj swój zegarek, korzystając ze sklepu Connect IQ Store.

2 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest ono przeznaczone do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; patrz Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.
3 Po połączeniu z kompatybilnym smartfonem. Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com/safety.
Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Dane techniczne

Średnica lub przekątna koperty 51mm
Średnica lub przekątna wyświetlacza 1,4"
Rodzaj szkiełka Szafirowe
Rok premiery 2020
Doładowanie solarne Nie
Zawiera mapę Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Płatności zegarkiem Tak
Aktywność triathlon Tak
Aktywność pływanie Basen i otwarty akwen
Ekran kolorowy Tak
Ekran dotykowy Nie
Tętno z nadgarstka Trzeciej generacji
Moduł GPS Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigacja po kursie Tak
Dynamik biegu Tak
Pulsoksymetr Tak
Body Battery Tak
Connect IQ Tak
Garmin Explore Tak
Wzywanie pomocy Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Widget ClimbPro Tak
Garmin Coach Tak
Wirtualny partner Tak
Liczenie powtórzeń Tak
Treningi zaawansowane Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Monitorowanie snu Tak
Wymiary fizyczne 51 × 51 × 14,9 mm
Rozdzielczość 280x280 pikseli
Paski QuickFit W zestawie 26mm
Materiał ramki Stal nierdzewna z powłoką DLC
Masa 97g
Tryb zegarka Do 21 dni
Tryb GPS Do 60 godzin
Tryb Ultratrack Do 120 godzin
Tryb Muzyka Do 15 godzin
Tryb ekspedycyjny Do 46 dni
Tryb oszczędzania baterii Do 80 dni

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria

Opinie (34)

20 stycznia 2020

I to jest zegarek na który czekałem! Teraz wystarczy tylko sprzedać nerkę i można kupować ;]

23 stycznia 2020

Jak mogę wpisać się na listę oczekujących? (Edycja przez admina sklepu: Barry w celu rezerwacji należy dodać zegarek do koszyka i złożyć zamówienie. Płatność możesz dokonać dopiero po tym jak otrzymasz od nas wiadomość o dostępności zegarka).

26 stycznia 2020

Po dwóch dniach używania wrażenie ogólne pozytywne.

31 stycznia 2020

Kolejny z serii Tactix, w poprzednim brakowało mi płatności, Z tym to już na prawdę można wszystko robić, Na poligon i do marketu

13 lutego 2020

Super zegarek i trafiłem wersję z czarnym wyświetlaczem. A już prawie wybrałem fenixa 6x szafira

4 marca 2020

Miałem wziąć Fenixa, ale jak go zobaczyłem musiał być mój! Świetny wygląd :)

8 marca 2020

Polecam, bateria trzyma, szybko łączy się GPS/Glonass, nawet w gęstym lesie utrzymuje łączność.

10 marca 2020

Zamówiłem go od razu po premierze i nie mam zastrzeżeń, świetnie się spisuje :)

19 marca 2020

Zegarek idealny dla wojskowych

20 marca 2020

Zegarek rewelacyjny, wszystkomający, stabilny, GNSS działa nawet w ciężkich warunkach pogodowych i terenowych. Reaguje szybko na przyciski, dużo szybciej niż Fenix 5. Zastanawiałem się nad zakupem Fenixa 6X Sapphire, ale Tactix Delta wygląda lepiej i warto dopłacić.

23 marca 2020

Chciałem 6X, ale ten bardziej mi się podoba :) Fenixów już trochę przerobiłem i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Przesiadka z trójki i jest wyraźny przeskok

25 marca 2020

Tak naprawdę to fenix 6x ale według mnie w o niebo lepszej obudowie

26 marca 2020

Idealne rozwiązanie dla fanów serii Tactix! W końcu nic w nim nie brakuje!

3 kwietnia 2020

Idealny do moich zastosowań

8 kwietnia 2020

Ogromne zaskoczenie, po przesiadce z Tactixa Charlie. Szybkość działania, ogrom funkcji, bateria, muzyka, płatności sprawia, że ten model jest w tej chwili najlepszym zegarkiem sportowym na rynku.

20 kwietnia 2020

Łał po prostu zegarek zachwycił mnie pod każdym względem, już nigdy nie wrócę do suunto

22 kwietnia 2020

najlepiej wygladajacy zegarek z calej oferty garmina

27 kwietnia 2020

Jest świetny, używam go w pracy. 40 godzin w ciągłym trybie GPS to dla niego nie problem.

29 kwietnia 2020

Trochę cieżki ale szybko ręka się przyzwyczaja. Dużo funkcji, fajny wygląd i pancerna obudowa. 5/5

7 maja 2020

solidny zegarek z bajerami

8 maja 2020

ten zegarek jest przekozacki po prostu

12 maja 2020

mega kozacki zegarek, moim zdaniem ładniejszy niz 6x, świetny czas działania na baterii, masa funkcji, mapa, ten zegarek ma wszystko

18 maja 2020

kozacki zegarek, super wykonanie, mega funkcjonalnosc i bateria

21 maja 2020

topowy zegarek od topowego producenta, polecam

22 maja 2020

polecam, swietny sporzecior

25 maja 2020

przekozacki sprzet

26 maja 2020

najlepszy imo w ofercie garmina, w koncu w moich rękach jhehehe

27 maja 2020

mega zabawka ;D choc w sumie slowo zabawka tu nie pasuje, bo to wrecz kombajn

29 maja 2020

najlepszy zegarek w ofercie garmina, bezsprzecznie :)

3 czerwca 2020

przekozacki zegarek

5 czerwca 2020

mocarny zegarek

9 czerwca 2020

super kozacki sprzęcior, 5/5

19 czerwca 2020

Fajna wizualna alternatywa dla Fenix 6X - klasa sama w sobie.

14 lipca 2020

polecam, najwyzsza jakosc!

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to ponad 13 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl