Garmin Forerunner 945 [010-02063-01]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 335,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2335.00
ilość szt.
Ocena: 4
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02063-01

Opis

Garmin Forerunner 945 - prezentacja kluczowych cech zegarka

 • GPS, GLONASS, Galileo - obsługa wielu systemów satelitarnych pozwala precyzyjnie śledzić pozycję 
 • Garmin TopoActive Europe - topograficzna mapa, obsługująca funkcję Trendline, która pozwala wytyczać trasy według popularności 
 • Garmin HR Elevate - optyczny czujnik pomiaru tętna z nadgarstka
 • Nadgarstkowy pulsoksymetr - dostarcza informacji o poziomie tlenu we krwi - niezwykle użyteczne do sprawdzenie poziomu aklimatyzacji na dużych wysokościach
 • Garmin Music - funkcja bezprzewodowego przesyłania muzyki do słuchawek Bluetooth® (do nabycia osobno) bez użycia telefonu- współpraca z aplikacją Spotify oraz Deezer
 • Garmin Pay™ - funkcja płacenia za pomocą zegarka, bez konieczności posiadania przy sobie telefonu czy karty płatniczej
 • Monitorowanie wydajności - obejmują pomiar pułapu tlenowego i stanu wytrenowania z uwzględnieniem temperatury otoczenia, aklimatyzacji wysokościowej, obciążenia treningowego, czasu regeneracji oraz efektu treningu aerobowego i beztlenowego
 • Wbudowane czujniki - kompas trójosiowy, żyroskop, wysokościomierz barometryczny, akcelerometr
 • ClimbPro - funkcja przedstawiająca graficznie zbliżające się wzniosy 
 • Funkcje monitorowania i powiadomień alarmowych - obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych3
 • Garmin Explore - zegarek zgodny z aplikacją umożliwiającą planowanie i udostępniane tras z telefonu (szczegóły związane z działaniem aplikacji znajdziesz tutaj)
 • Zgodność z triathlonowym uchwytem szybkiej zmiany

Ten produkt zawiera turystyczną mapę TopoActive Europe, ale możesz go rozbudować o dodatkowe mapy Polski. Sprawdź jak za darmo zainstalować w zegarku mapę OSM.


Zobacz instrukcję

Bateria

 • Tryb zegarka: do 14 dni
 • Tryb GPS: do 36 godzin
 • Tryb UltraTrack: do 60 godzin
 • Tryb GPS + Muzyka: do 10 godzin

Aktywności

Wsparcie dla ponad 30 rodzajów aktywności. W tym m.in. bieganie, jazda na rowerze, pływanie na basenie, pływanie na otwartym akwenie, triathlon, duathlon, siłownia, golf.

Właściwości

 • Gabaryty: 47 × 47 × 13,7 mm
 • Średnica ekranu: 1,2"
 • Rodzaj szkiełka: Corning Gorilla Glass DX
 • Materiał ramki: tworzywo
 • Paski QuickFit: 22 mm

Powiązane artykuły

STWORZONY DLA PASJONATÓW

Uprawiasz poranny jogging? A może trenujesz do triatlonu? Jeśli tak, ten zegarek jest dla Ciebie. Gdy biegniesz po kolejne zwycięstwo, upewnij się, że masz odpowiednie narzędzie do tego zadania.

ikona muzyki

 

Nie można biec bez odpowiedniego rytmu. Zsynchronizuj swoją ulubioną muzykę z zegarkiem.

ikona pomiaru wydajności

 

Potrzebujesz konkretnych liczb? Mamy je. Monitoruj więcej wskaźników wydajności niż kiedykolwiek wcześniej.

Ikona Garmin Pay

 

Nie masz gotówki? Żaden problem. Używaj płatności zbliżeniowych1 Garmin Pay™.

ikona mapy

 

We wszystkich kierunkach, bez zbędnego papieru. Wbudowane kolorowe mapy poprowadzą Cię podczas biegu.

ikona bezpieczeństwa i śledzenia

 

Nie obawiaj się. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia2pomagają zapewnić bezpieczeństwo podczas biegu.

ikona stanu baterii

 

Biegaj jeszcze dłużej dzięki baterii, która działa nawet przez 10 godzin w trybie GPS z włączoną muzyką.

Pogoń za szalonymi celami. Czy nie o to właśnie chodzi?
GARMIN COACH

GARMIN COACH

Porady ekspertów i bezpłatne plany treningowe są dostosowywane do Ciebie i Twoich celów. Treningi synchronizują się bezpośrednio z zegarkiem.

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Zmień plan treningu, korzystając z profili aktywności do jazdy na rowerze, pływania na basenie, wiosłowania stacjonarnego, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, ćwiczeń na schodach i nie tylko.

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTKU

CZUJNIK TĘTNA NA NADGARSTKU

Rejestruj dane tętna4 i korzystaj z alertów informujących o wysokim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Sprawdź, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

DYNAMIKA BIEGU

DYNAMIKA BIEGU

Po połączeniu ze zgodnym akcesorium zegarek Forerunner 945 mierzy kluczowe parametry biegu, takie jak rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem czy równowaga.

PUŁAP TLENOWY

PUŁAP TLENOWY

Trenuj mądrzej ze wskaźnikiem pułapu tlenowegouwzględniającym nawet zmiany w wydolności, które mogą być spowodowane wysoką temperaturą lub wysokością nad poziomem morza.

Aktywności obsługiwane przez zegarek Garmin Forerunner 945

Bieg, Rower, Basen, Triatlon, Siła, Chód, Kardio, Snowboard, Śledź mnie, Multisport, Bieg szlakiem, Bieżnia, Tor kryty, Wędrówka, Wspinaczka, Jazda w pomieszczeniu, MTB, Pływanie na otwartym akwenie, Narty, Bieg narciarski, SUP, Wiosłowanie, Ergometr, Kajak, Golf, TruSwing, Odwzorowanie punktu, Joga, Tętno do wysiłku, Bieganie z pływaniem, Pokonane piętra, Maszyna eliptyczna, Stepper, Jumpmaster, Taktyczne, Łódź, Inna

PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE

PRZYGOTOWANIE WYDOLNOŚCIOWE

Podczas biegu analizuj tempo, a także tętno i jego zmienność, w celu oceny w czasie rzeczywistym bieżącej wydolności organizmu.

STAN WYTRENOWANIA

STAN WYTRENOWANIA

Ten wskaźnik uwzględnia historię ostatniego treningu i wskaźniki wydolności, dostarczając informacji o efektywności treningu, szczytowej formie czy przetrenowaniu.

EFEKT TRENINGU

EFEKT TRENINGU

Zobacz, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na rozwój wytrzymałości, prędkości i siły — zapoznaj się z informacjami na temat efektów treningu aerobowego i beztlenowego .

OBCIĄŻENIE TRENINGOWE

OBCIĄŻENIE TRENINGOWE

Ta statystyka dotyczy intensywności treningów z ostatnich 7 dni. Dane są porównywane z optymalnym zakresem dla Twojej kondycji fizycznej i historią ostatniego treningu.

DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII

DŁUŻSZY CZAS PRACY BATERII

Do 2 tygodni pracy baterii w trybie zegarka i do 10 godzin w trybie GPS z muzyką. Użyj trybu UltraTrac™, aby zyskać pewność, że masz wystarczająco dużo energii, by przetrwać najdłuższy bieg.

Mapy na nadgarstku.
KOLOROWE MAPY

KOLOROWE MAPY

Bez względu na to, czy biegasz po ulicach miasta, czy jeździsz po leśnych szlakach, dzięki mapom wgranym do zegarka Forerunner 945 nigdzie się nie zgubisz.

CLIMBPRO FEATURE

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając z funkcji planowania wspinaczek ClimbPro na pobranych trasach, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

SZCZEGÓŁOWA NAWIGACJA

Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

PLANOWANIE TRASY POWROTNEJ

Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

PULSOKSYMETR

PULSOKSYMETR

Ten nadgarstkowy pulsoksymetr6 sprawdza poziom natlenienia krwi w celu zaawansowanego monitorowania snu i aklimatyzacji na dużej wysokości.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.

Uzyskaj pomoc w osiąganiu najlepszych wyników.
ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO

ŚLEDZENIE CYKLU MENSTRUACYJNEGO

Śledź szczegóły cyklu menstruacyjnego, rejestruj objawy fizyczne i emocjonalne, a także notuj cykle regularne, nieregularne lub przejście w menopauzę, aby lepiej zrozumieć swoje ciało.

MUZYKA NA NADGARSTKU

MUZYKA NA NADGARSTKU

Synchronizuj listy odtwarzania z wybranych serwisów do strumieniowego odtwarzania muzyki6 — takich jak Deezer, Amazon Music i Spotify® — bezpośrednio z zegarkiem. W zegarku Forerunner 945 można zapisać do 1000 utworów.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym smartfonem

Oglądaj statystyki i śledź swoje cele w aplikacji Garmin Connect™

Oglądaj statystyki i śledź swoje cele w aplikacji Garmin Connect™
FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Kiedy poczujesz zagrożenie lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3prześlą dane o Twojej lokalizacji do kontaktów alarmowych.

CONNECT IQ™ STORE

CONNECT IQ™ STORE

Zdobywaj niestandardowe tarcze zegarka, dodawaj pola danych i pobieraj aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT™

SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT™

Przesyłaj dane dotyczące swojej aktywności do aplikacji Garmin Connect pozwalającej nawiązać kontakt z prężnie działającą społecznością internetową, której członkowie mogą na bieżąco komunikować się i rywalizować, a nawet dzielić się w mediach społecznościowych swoimi osiągnięciami.

2 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com/safety.
4 W połączeniu z czujnikiem dynamiki biegu, czujnikiem HRM-Run™ czujnikiem lub HRM-Tri™ (do nabycia osobno)
5 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach
6 Może wymagać płatnej subskrypcji zewnętrznego dostawcy nagrań muzycznych.
 
 

Dane techniczne

Rok premiery 2019
Zawiera mapę Tak
Odtwarzacz muzyki Tak
Płatności zegarkiem Tak
Ekran dotykowy Nie
Rodzaj szkiełka Corning Gorilla Glass DX
Doładowanie solarne Nie
Średnica lub przekątna koperty 47mm
Średnica lub przekątna wyświetlacza 1,2"
Aktywność triathlon Tak
Aktywność pływanie Basen i otwarty akwen
Ekran kolorowy Tak
Tętno z nadgarstka Trzeciej generacji
GPS Tak
Wysokościomierz Tak
Nawigacja po kursie Tak
Dynamik biegu Tak
Pulsoksymetr Tak
Body Battery Tak
Connect IQ Tak
Garmin Explore Tak
Wzywanie pomocy Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Widget ClimbPro Tak
Garmin Coach Tak
Wirtualny partner Tak
Liczenie powtórzeń Tak
Treningi zaawansowane Tak
Powiadomienia z telefonu Tak
Monitorowanie snu Tak
Wymiary fizyczne 47 × 47 × 13,7 mm
Rozdzielczość 240x240 pikseli
Paski QuickFit Do nabycia osobno 22mm
Materiał ramki Tworzywo wzmocnione włóknem szklanym
Masa 50 g
Tryb zegarka Do 14 dni
Tryb GPS Do 36 godzin
Tryb Ultratrack Do 60 godzin
Tryb Muzyka Do 10 godzin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Akcesoria

Opinie (39)

15 stycznia 2020

Idealny do biegania, nie czuć na ręce i do tego ogrom możliwości.

16 stycznia 2020

Najlepszy zegarek do triathlonu na rynku, a przetestowałem chyba wszystkie :)

24 stycznia 2020

Bateria super długo trzyma, jest lekki wygodny, multum różnych aktywności.. Mapy na pewno się przydają, czy też wyznaczanie kursów w garmin connect. Polecam :)

24 stycznia 2020

Niesamowicie lekki, używam go w trakcie treningów i na co dzień. Trenuję triathlon i do tego nadaję się perfekcyjnie :)

10 marca 2020

Ogrom funkcji. Polecam dla wymagających sportowców!

26 marca 2020

Lekki, funkcjonalny zegarek, tego mi trzeba

27 marca 2020

Długo szukałam lekkiego zegarka do triathlonu oraz do wycieczek w góry, zegarek daje bardzo dużo, mapka świetna czujnik tętna w nadgarstku sprawdza się według mnie bardzo dobrze.

3 kwietnia 2020

super bateria i funkcje, wagowo topka

8 kwietnia 2020

niesamowity zegarek!

10 kwietnia 2020

Amazing watch, bought it on black friday sale. Super accurate and easy to use. The music function works well.

16 kwietnia 2020

Na zakup namówiła mnie moja Zona. Ten zegarek zmotywował mnie niesamowicie, z biurowego leniwca przekształciłem się w zapalonego sportowca wyczekującego kolejnych treningów. Korzystam z planów treningowych Garmin Coach. Na efekty nie trzeba było długo czekać, w ciągu niecałych 2 miesięcy zgubiłem 13 kg i udało mi się przebiec pierwsze w życiu 10km. Wcześniej po przebiegnięciu kilometra miałem zadyszkę. Nie sądziłem, że taki mały gadżet zachęci mnie do biegania i byłem sceptycznie początkowo nastawiony.

21 kwietnia 2020

Uwielbiam ten zegarek. Od 2008 nie rozstałem się z Garminem. Poprzedni mój model to vivoactive 3, jestem zadowolony z przeskoku do flagowego modelu. Nie przetestowałem jeszcze aktywności triatlon w nim, czekam do lata.

22 kwietnia 2020

Kupiłem wczoraj, ciężko połapać się w tych wszystkich funkcjach. No cóż, będę miał co robić :)

23 kwietnia 2020

niezly jest widzialem w salonie :D

27 kwietnia 2020

Bardzo lekki, nie wygląda tak solidnie jak fenixy. Mi ten sportowy wygląd wcale nie przeszkadza, funkcjami nie odbiega od fenixów 6. Polecam

4 maja 2020

super zegarek

5 maja 2020

zegarek ok, szybko działa bez przymulania polecam :]

6 maja 2020

swietny zegarek z mega baterią, ogromem funkcji sportowych i muzyka, polecam!

7 maja 2020

Świetny 10/10

8 maja 2020

świetny i ultralekki zegarek, ma wszystkie funkcje potrzebne do uprawiania praktyczie kazdego sportu

8 maja 2020

Great Product

11 maja 2020

Bardzo dobry zegarek, nie wyobrażam sobie trenować bez niego

12 maja 2020

bardzo udany model, ścisła czołówka jesli chodzi o zegarki sportowe

12 maja 2020

Jak zależy wam na wadze to polecam! Nie czuć go na ręku!

13 maja 2020

jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków na rynku, na pewno nikogo nie zawiedzie

15 maja 2020

świetny!

19 maja 2020

godny polecenia

20 maja 2020

wypasiony zegarek

21 maja 2020

doskonaly zegarek do triatlonu

25 maja 2020

polecam, doskonały sprzet dla triatlonistów

3 czerwca 2020

bardzo dobry i lekki zegarek, idealny na dlugodystansowe mbiegi

4 czerwca 2020

swietny

5 czerwca 2020

swietny zegarek do triathlonu i jest ultralekki

9 czerwca 2020

polecam serdecznie

13 lipca 2020

swietny

20 lipca 2020

doskonaly zegarek do triahlonu

23 lipca 2020

kozacki zegarek

14 stycznia 2021

Zegarek rewelacyjny

12 lipca 2021

Po ostatnich aktualizacjach zegarek cieszy mnie jeszcze bardziej. Plany treningów siłowych z animacjami to miły dodatek i rozwinięcie w stronę funkcji Fenixa 6 pro, który pozwala na urozmaicenie treningu. Samych planów jest mnogość więc każdy chcący coś poćwiczyć, nawet nie mając urządzeń znajdzie coś ciekawego dla siebie. Co do wykonania, jakości zegarka i pomiarów nie mogę powiedzieć złego słowa. Zegarek na prawdę dużo potrafi, tylko najlepiej zaopatrzyć się jeszcze w pas tętna by zyskać więcej danych z treningu.

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to ponad 14 lat doświadczenia, 6 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl