Opcje przeglądania
Ekran dotykowy
Rozmiar wyświetlacza
Ekran kolorowy
Zawiera mapę
Ładowanie solarne
Pływająca konstrukcja
Elektroniczny kompas
Wysokościomierz barometryczny
Powiadomienia z telefonu
Komunikator satelitarny
Wielopasmowy GPS
Aparat
Złącze USB
Latarka LED
Zgodność z czujnikami
Zgodność z Garmin Explore
Zgodność z Garmin Messenger
Zgodność z Garmin Connect IQ
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do

Garmin GPSMAP 79s - podręczna nawigacja na wodę

Nowa odsłona ręcznej nawigacji od amerykańskiego lidera rynku GPS została zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu na wodzie. Odbiornik został wzbogacony o możliwość odbiór sygnału satelitarnego z aż sześciu systemów, dzięki temu zyskujemy pewność, że bez względu na miejsce, po którym żeglujemy nie grozi nam utrata lokalizacji pozycji. Garmin GPSMAP 79s posiada wodoszczelną obudowę, spełniającą wyśrubowane normy odpornościowe, która unosi się na powierzchni wody - tę cechę z pewnością doceni każdy wodniak.  

GPSMap 79

Garmin GPSMap 79s [010-02635-00]

Garmin GPSMap 79s [010-02635-00]
Garmin GPSMap 79s [010-02635-00]

Garmin GPSMap 79s to morska nawigacja podręczna, która dzięki specjalnej obudowie unosi się na wodzie. Urządzenie obsługuje morskie mapy BlueChart G3 oraz najnowsze systemy satelitarne takie jak Beidou, QZSS, SBAS.

Dostępność w sklepie internetowym: brak - zapytaj o dostępność

Cena:

1 589,00 zł

Garmin GPSMAP 79s - współpraca z mapami

Czym byłaby nawigacja bez szczegółowych map? To oczywiście pytanie retoryczne, na które w przypadku odbiornika Garmin GPSMAP 79s nie musimy odpowiadać. Użytkownik kupując ten model otrzymuje bowiem fabrycznie zainstalowaną w pamięci wewnętrznej mapę bazową całego świata, która posiada oznaczenie wszystkich zbiorników wodnych. W celu uzyskania podglądu do większej ilości szczegółów polecamy zainwestowanie w morską mapę Garmin BlueChart G3. Z kolei  do poruszania się po lądzie zdecydowanie warto skorzystać z darmowej mapy OSM, którą możemy w prezencie dograć do odbiornika w momencie sprzedaży. 

Poza mapą w trakcie nawigacji bez wątpienia przyda się także elektroniczny kompas (trzy osiowy kompas z kompensacją nachylenia pokazuje prawidłowy kierunek świata nawet wtedy, gdy się nie poruszamy) oraz możliwość zapisywania własnych współrzędnych, a tych w pamięci GPSMAP 79s można posiadać 10 tysięcy. Jeśli w trakcie żeglowania zaskoczy Cię mgła to z pomocą przyjdzie funkcja powrotu po śladzie. Dzięki temu jak po nitce do kłębka wrócisz bezpiecznie tą samą trasą do miejsca, w którym rozpocząłeś swoją podróż.

Obsługa i czas pracy nawigacji Garmin GPSMAP 79s

Nowa nawigacja dla żeglarzy, wędkarzy, ale także dla fanów wszelakiej aktywności turystycznej posiada transreflektywny ekran o przekątnej 3", obsługujący aż 65 tysięcy kolorów. Ekran ten jest znany z wcześniejszych modeli ręcznych nawigacji marki Garmin i posiada tę szczególną cechę, że jest czytelny nawet w pełnym słońcu. Do obsługi odbiornika wykorzystujemy fizyczne klawisze, które zostały umieszczone bezpośrednio pod ekranem. Naszym zdaniem jest to zdecydowanie wygodniejsza opcja niż ta, którą znamy z wcześniejszej generacji (GPSMAP 78s posiada przyciski nad ekranem, przez co w trakcie obsługi jedną ręką można zasłaniać część ekranu).

W odróżnieniu od serii z oznaczeniem "86" producent zdecydował się na powrót do zasilania odbiornika za pośrednictwem dwóch akumulatorów/baterii typu AA. Na jednym komplecie Garmin GPSMAP 79s może pracować nawet 19 godzin.

 

Garmin GPSMAP 79s

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium