Opcje przeglądania

Poznaj serię Garmin Vivofit Jr. 3

Trzecia generacja zegarków dla dzieci i młodzieży Garmin Vivofit Jr. 3 zyskała zupełnie nowy kształt. Kolorowy, czytelny w pełnym słońcu i przede wszystkim większy ekran niż w serii Jr. 2 dostarczy takich informacji jak minuty dobowej aktywności czy pokonane w ciągu dnia kroki. Zegarek jest dostępny w trzech motywach (Marvel, Disney Princess oraz Garmin) i aż siedmiu kolorach.

Premiera serii: październik 2020 roku

Vivofit Jr. 3

Jak działa zegarek Garmin Vivofit Jr. 3

Nowa odsłona zegarka Garmin Vivofit Jr. 3 posiada pełną funkcjonalność wcześniejszych modeli. W praktyce wygląda to tak, że dziecko nosząc zegarek na nadgarstku jest zachęcane do aktywności. W zamian za wykonanie określoną ilość ruchu (60 minut dziennie) uzyskuje dostęp do nowej misji, dostępnej w aplikacji Garmin Vivofit Jr. Poza tym aplikacja pozwala na utworzenie zadań i obowiązków wraz z przesłaniem przypomnień do zegarka Vivofit Jr. 3. Po wykonaniu danej czynności (np. posprzątanie własnego pokoju w sobotę) dziecko otrzymuje określoną ilość punktów, którą może wymienić na wcześniej ustalone w aplikacji nagrody.

Zegarek Garmin Vivofit Jr. 3 jest wodoszczelny dlatego można go nosić cały czas, nawet w trakcie kąpieli czy pływania na basenie. Urządzenie jest zasilane z jednej, wymiennej baterii CR2025, na której producent deklaruje nawet rola działania. Jedną z nowości jakie wprowadził Garmin w tym modelu stani funkcja wykonywania aktywności na czas, która motywuje dzieci do działania. Poza tym w zegarku pojawiała się możliwość ustawienia na jednym z ekranów widżetów ICE z danymi kontaktowymi do rodzica (np. imię taty wraz z numerem telefonu).  

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium