Kamera Garmin babyCam [ 010-12377-00]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 889,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

889.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Monitoruj dziecko na wyświetlaczu nawigacji dzięki wideo rejestratorowi Garmin babyCam

 • Pierwszy na świecie samochodowy system monitorowania dziecka współpracujący z dedykowanymi nawigacjami Garmin¹
 • Płynne przechodzenie z trybu nawigacji do widoku kamery babyCam
 • Kamera o wysokiej rozdzielczości z noktowizorem rejestruje filmy zarówno w jasnym świetle, jak i w warunkach słabego oświetlenia, nie przeszkadzając dziecku
 • Pomocne powiadomienia przypominają kierowcy o sprawdzeniu obecności pasażerów przed opuszczeniem pojazdu
 • Łatwe i szybkie mocowanie kamery babyCam do zagłówka bez użycia narzędzi

Jazda z dzieckiem jest teraz łatwiejsza

Podczas jazdy z małymi dziećmi rodzice muszą myśleć o bardzo wielu kwestiach. Dlatego stworzyliśmy kamerę Garmin babyCam — pierwszy na świecie samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie umożliwia wyświetlanie widoku dziecka na zgodnej nawigacji Garmin1. Możesz zatem skupić się na jeździe, korzystając z precyzyjnych wskazówek nawigacji, i mieć oko na dziecko bez potrzeby odwracania głowy. Garmin babyCam to czujny asystent, którego potrzebujesz. W każdej podróży. O każdej porze.

Noktowizor

Kamera babyCam jest również wyposażona w noktowizor, który zapewnia wyraźny obraz w warunkach słabego oświetlenia bez konieczności zapalania światła wewnątrz pojazdu i zakłócania spokoju dziecka (któremu w końcu udało się zasnąć). W dzień i w nocy kamera o wysokiej rozdzielczości rejestruje obraz wysokiej jakości, a regulowany kąt widzenia umożliwia skupienie obrazu na dziecku lub wyświetlenie szerszego widoku obejmującego kilkoro dzieci i tylne fotele pojazdu.

Łatwa i szybka instalacja

Bez korzystania z narzędzi. Bez podłączania przewodów. Naprawdę potrzeba zaledwie kilku minut, aby zamontować i uruchomić system babyCam. Prosty, ale niezwykle bezpieczny wspornik z zaciskiem obrotowym umożliwia zamocowanie kamery na przednim lub tylnym zagłówku, w zależność od strony, w którą zwrócony jest fotelik dziecięcy. Wystarczy podłączyć zgodną1 nawigację Garmin do przewodu zasilającego, pełniące jednocześnie rolę bezprzewodowego odbiornika komunikatów drogowych i sygnału wideo (w zestawie z kamerą babyCam), a system będzie gotowy do synchronizacji. Kiedy nawigacja jest włączona i bezprzewodowo sparowana z kamerą babyCam, na ekranie nawigacji można oglądać obraz na żywo z kamery.

Parowanie z urządzeniem nawigacyjnym Garmin

Z myślą o wygodzie użytkownika kamerę babyCam zaprojektowano tak, by mogła współpracować z szeroką gamą nawigacji Garmin. Kamerę można łatwo sparować z dowolnym zgodnym1 urządzeniem Garmin dla samochodów osobowych, ciężarówek czy kamperów. Ponadto w przypadku urządzenia Garmin z funkcją nawigacji sterowanej głosem można korzystać z poleceń głosowych w celu przełączania ekranu na widok kamery babyCam bez użycia rąk.

W razie potrzeby można dodać więcej kamer

Można połączyć nawet 4 kamery (kamera Garmin babyCam lub bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC™ 30, sprzedawane osobno) w jeden system samochodowy umożliwiający wyświetlanie na ekranie nawigacji Garmin widoków z wielu kamer.

Długi czas działania baterii

Kamera babyCam jest zasilana przez 2 baterie AA (wielokrotnego ładowania lub tradycyjne, do nabycia osobno), których żywotność wynosi zwykle około 3 miesiące. Po sparowaniu nawigacji z zasilaną na baterie kamerą babyCam w prosty sposób można przełączać z ekranu nawigacji na widok z kamery. Aby oszczędzać baterie, należy ustawić widok kamery babyCam na 10, 20 lub 30 sekund. Pomocne powiadomienie ekranowe poinformuje o niskim poziomie naładowania baterii w kamerze babyCam. W razie potrzeby kamerę babyCam można podłączyć do stałego źródła zasilania, np. gniazda zapalniczki w pojeździe. Daje to możliwość ciągłego podglądu obrazu z kamery na wyświetlaczu nawigacji i nieprzerwane monitorowanie najmłodszych pasażerów siedzących na tylnych siedzeniach.

Już nie musisz się martwić o dziecko, kiedy prowadzisz samochód

Z kamerą babyCam możesz jechać bezpiecznie. A kiedy już dojedziesz na miejsce, przed opuszczeniem pojazdu pomocne powiadomienie ekranowe przypomni o konieczności sprawdzenia, czy na tylnych siedzeniach nikt nie został.

Zawartość opakowania 

 • babyCam
 • Uchwyt na zagłówek
 • Przewód zasilający bezprzewodowego odbiornika komunikatów drogowych i sygnału wideo
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Fizyczne dane techniczne

 • Wymiary (szer. × wys. × gł.): 86,5 × 39,9 × 43,7 mm
 • Masa: 53 g (bez baterii)
 • Rozdzielczość: VGA (640 x 480)
 • Szybkość klatek: 30 klatek/s
 • Czas działania baterii: do 3 miesięcy, w zależności od sposobu korzystania
 • Zasilacz zewnętrzny: tak (do nabycia osobno)
 • Typ baterii: 2 baterie AA (do nabycia osobno)
 • Ładowarka do baterii: nie
 • Noktowizor: tak
 • Łączność bezprzewodowa: tak (2,4 GHz)
 • Sprawdzanie obecności pasażerów: tak

¹Urządzenie nawigacyjne Garmin sprzedawane osobno. Zobacz listę zgodnych urządzeń nawigacyjnych Garmin
*Jeśli w pojeździe nie da się zamontować uchwytów do zagłówków, odwiedź stronę Garmin.com/babyCam, aby sprawdzić inne możliwości mocowania.
UWAGA: w niektórych regionach używanie systemów monitorowania babyCam jest prawnie regulowane lub zabronione. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących korzystania z urządzenia babyCam w regionie, w którym zamierza używać tego urządzenia.

Akcesoria

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl