Garmin NuviCam LMT [010-01378-03, 020-00032-43]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 339,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1339.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-01378-03, 020-00032-43

Opis

Nawigacja z serii premium Garmin NuviCam z szklanym wyświetlaczem o przekątnej 6", pełną mapą Europy, dożywotnimi uaktualnieniami oraz wbudowaną kamerą, która zarejestruje Twoją trasę w najwyższej jakości.

 • Wbudowana kamera rejestrująca jazdę w wysokiej jakości, automatycznie zapisuje je na opcjonalnej karcie pamięci 
 • Szklany, pojemnościowy wyświetlacz o przekątnej 6" 
 • Szczegółowe mapy Europy zawierające bezpłatne i dożywotnie aktualizacje oraz informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym
 • Forward Collision Warning 3 nowa funkcja alarmująca jeśli jedziesz zbyt blisko pojazdu z przodu
 • Lane Departure Warning 3 powiadomienia, jeśli zejdziesz z drogi 
 • Garmin Real Vision ™ wyświetla widok z kamery, gdy zbliżasz się do miejsca docelowego

 Zobacz zanim kupisz! Polecamy filmy prezentujące nawigację Garmin NuviCam. Odwiedź: Garmin24.TV

Garmin Nuvi Cam LMT to zupełnie nowy poziom w segmencie nawigacji samochodowych. Wbudowana kamera stale rejestruje Twoją jazdę, a nowe funkcje zwiększające świadomość kierowcy zdecydowanie wpływają na poprawę  bezpieczeństwa w czasie podróży.    

Innowacyjna konstrukcja

Przeglądanie szczegółów zaplanowanej trasy w nawigacji Garmin Nuvi Cam to czysta przyjemność. Odbiornik został wyposażony w wysokiej rozdzielczości 6 - calowy wyświetlacz ze szkła. Bardzo szybki procesor sprawia, że skalowanie mapy jest niezwykle płynne. Na uwagę zasługuje również aktywny uchwyt wyposażony w magnetyczne mocowanie. Mocowanie nawigacji w uchwycie stało się dziecinnie proste. 

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjiami

Garmin nuviCam LMT posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy zawierające bezpłatne i dożywotnie uaktualnienia. Aktualna mapa to podstawa bezpiecznej podróży. Uaktualnienia można pobierać do czterech razy w ciągu roku za pomocą darmowego programu Garmin Express.

Informacje o utrudnieniach w ruchu

Nawigacja Garmin NuviCam została wyposażona w odbiornik informacji o utrudnieniach w ruchu. Korzystanie z informacji o korkach nie wymaga żadnych opłat. Urządzenie na bieżąco poinformuje Cię o możliwych problemach na zaplanowanej trasie. Otrzymasz informacje o rodzaju utrudnienia (np. wypadek, remont drogi itp.) oraz o możliwych objazdach. Usługa cyfrowych komunikatów drogowych firmy Garmin w systemie DAB jest najlepszym rozwiązaniem do unikania utrudnień drogowych w ofercie firmy Garmin. Jest to szybko działająca usługa2 i chociaż jest bezpłatna, nigdy nie zobaczysz w niej rozpraszających reklam ani opłat subskrypcyjnych — przez cały okres użytkowania urządzenia. Aktualizacje danych o ruchu są odbierane nawet co 30 sekund. Dodatkowo usługa cyfrowych komunikatów drogowych ma świetny zasięg, który obejmuje autostrady międzystanowe, zwykłe autostrady i drogi drugorzędne.

Funkcje wpływające na bezpieczeństwo podróży

Model nüviCam LMT, jedno z najbardziej wszechstronnych przenośnych urządzeń nawigacyjnych, jakie kiedykolwiek pojawiły się na drogach, oferuje najnowsze funkcje ostrzeżeń spotykane zazwyczaj w luksusowych samochodach. Na przykład funkcja ostrzegania przed kolizją³ informuje kierowcę o zbyt małej odległości od poprzedzającego pojazdu. Z kolei w przypadku zjechania z drogi lub na przeciwległy pas zostanie uruchomiona funkcja ostrzegania o opuszczeniu pasa3.

Wbudowany rejestrator

Urządzenie nüviCam LMT jest niezawodnym świadkiem wydarzeń. Zostało wyposażone we wbudowaną kamerę samochodową o wysokiej rozdzielczości, która rejestruje przebieg jazdy. Jeśli dojdzie do kolizji, funkcja wykrywania zdarzeń (czujnik G) w urządzeniu automatycznie zapisze pliki. Moduł GPS rejestruje dokładne informacje o miejscu i czasie zdarzenia. Z kolei obrotowy obiektyw urządzenia umożliwia regulację kąta ustawienia kamery, co zapewnia urządzeniu nüviCam nagrywanie najlepszych ujęć z przedniej szyby lub deski rozdzielczej. Nagranie można odtworzyć na dużym, 6-calowym ekranie, a także wyświetlić mapę wskazującą miejsce zdarzenia. W urządzeniu nüviCam dostępna jest także funkcja „Pojedyncze zdjęcie”, która pozwala rejestrować zdjęcia. Ponadto urządzenie można wyjąć z pojazdu i wykonać nim zdjęcia wszelkich szkód powstałych wskutek kolizji. Do urządzenia jest dołączona karta microSD™ o pojemności 4 GB, która umożliwia zapis nagrań.

Wyraźny widok miejsca docelowego

 

Dzięki funkcji Garmin Real Vision™ już nigdy nie przegapisz niezbyt czytelnego numeru domu. Gdy będziesz dojeżdżać do niektórych celów podróży, urządzenie nüviCam LMT przełączy się w widok kamery, a dokładny kierunek jazdy zostanie wskazany jasną, kolorową strzałką.

Sterowanie głosem 

Urządzenie nüviCam LMT obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Mów, urządzenie inteligentnie zareaguje, a ręce będą mogły pozostać bezpiecznie na kierownicy. Na chwilę obecną nie mamy jeszcze potwierdzenia czy funkcja sterowania głosem będzie obsługiwała polski język.

Bluetooth - czyli łączenie ze smartfonem w celu uzyskania zestawu głośnomówiącego

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth® (np. smartfon) z urządzeniem nüviCam, aby prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym, wykorzystującym zintegrowany mikrofon i głośnik. Włóż telefon bezpiecznie do schowka, kieszeni lub torebki i wykonuj oraz odbieraj połączenia bez odrywania rąk od kierownicy i wzroku od drogi.

Smartphone LINK

Smartphone Link jest bezpłatną aplikacją mobilną4, która łączy urządzenie nüviCam ze zgodnymi smartfonami iPhone® lub smartfonami z systemem Android. Po sparowaniu urządzenie nüviCam może korzystać z pakietu transferu danych telefonu, aby udostępniać informacje, takie jak miejsce zaparkowania samochodu, punkty szczególne oraz cel podróży. Dzięki aplikacji Smartphone Link możesz w łatwy sposób wysyłać pozycje i adresy z telefonu wprost do urządzenia nüviCam LMT. Aplikacja Smartphone Link zapewnia dostęp do usług Garmin Live, czyli przydatnych, otrzymywanych w czasie rzeczywistym informacji, np. o utrudnieniach w ruchu czy o pogodzie.

Przyjazne wskazówki nawigacyjne

Dzięki funkcji Garmin Real Directions™, łatwym w zrozumieniu, wymawianym wskazówkom, urządzenie nüviCam LMT zapewnia nowy wymiar nawigacji. Poprowadzi Cię niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Zamiast tego słuchaj wyraźnie wymawianych wskazówek, na przykład „Skręć w lewo za stacją benzynową”.

Aktywny asystent pasa ruchu

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów i skrzyżowań. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Funkcja BirdsEye zapewnia szczegółowy widok skrzyżowań, jakby patrzyło się na nie z góry. Natomiast funkcja PhotoReal realistycznie przedstawia skrzyżowania wraz z otaczającym je krajobrazem. Jasne, kolorowe strzałki wskazują właściwy pas jazdy, a urządzenie nüviCam pokazuje faktyczne znaki drogowe pojawiające się na trasie.

Foursquare - czyli baza zawierająca miliony nowych POI

Urządzenie nüviCam LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. W naszej bazie danych punktów szczególnych znajdują się również dokładne i przydatne informacje pochodzące z serwisu Foursquare. Dzięki temu podczas wyszukiwania, na górze listy wyników pojawiają się najlepsze trafienia z bazy danych Foursquare. To wspaniały sposób na odkrywanie nowych i popularnych restauracji, sklepów i wielu innych miejsc.

Aplikacja Smartphone Link w urządzeniu nüviCam pozwala także zgłosić swoją pozycję w serwisie Foursquare i sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące konkretnego punktu szczególnego, takie jak oceny innych osób, zakresy cenowe i godziny pracy.

Znajdź dokładny adres 

Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych, złożonych celów podróży, takich jak konkretne sklepy na lotnisku czy w centrum handlowym, pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Funkcja Direct Access umożliwia nawet nawigację po parkingach w celu wyszukania wjazdu znajdującego się najbliżej celu podróży.

Monitoruj najnowsze dane dotyczące fotoradarów

Urządzenie nüviCam LMT jest wyposażone w wyjątkowy system ostrzegania o kamerach monitorujących Cyclops, który umożliwia odbieranie w czasie rzeczywistym dokładnych, dostosowanych do wybranej trasy alertów. Pełna baza danych kamer monitorujących jest już fabrycznie załadowana w urządzeniu nawigacyjnym. Niemniej istnieje możliwość korzystania z jednorazowych lub regularnych aktualizacji, które dają pewność, że posiadane dane o położeniu kamer są zawsze aktualne, co z kolei pozwala cieszyć się bezpieczną i zgodną z przepisami jazdą.

Ostrzeżenia o strefach wokół szkół

Dobra jazda to ostrożna jazda. Szczególnie, gdy w pobliżu są dzieci. Urządzenie nüviCam LMT za każdym razem emituje alert dźwiękowy i wyświetla na ekranie ostrzeżenie w przypadku zbliżania się do strefy wokół szkoły. Wyświetlane ograniczenie prędkości zmienia się zgodnie z ograniczeniami obowiązującymi wokół szkół.

Więcej informacji widocznych na pierwszy rzut oka

Urządzenie nüviCam LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja „Przed tobą” stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak punkty gastronomiczne, stacje benzynowe i bankomaty. Inne przydatne informacje wyświetlane na ekranie urządzenia nüviCam obejmują ograniczenia prędkości, bieżącą prędkość, bieżącą ulicę i czas przybycia do celu podróży.

Zawartość opakowania nawigacji Garmin NuviCam

 • nüviCam LMT
 • Bezterminowa subskrypcja map¹ i komunikatów drogowych² (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką i uchwyt magnetyczny
 • Antena komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

¹ Warunki bezterminowej subskrypcji map
² Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych

1 Warunki bezterminowej subskrypcji map
2 Warunki korzystania z bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych
3 Określone warunki mogą nieprawidłowe działanie funkcji. Więcej informacji można znaleźć na stronie garmin.com/warnings.
4 Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Może być wymagana subskrypcja.
5 Uwaga: w niektórych krajach robienie zdjęć i filmowanie osób i ich pojazdów, a także publiczne prezentowanie takich zdjęć i filmów może zostać uznane za naruszenie prawa do ochrony prywatności. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie odpowiednich praw i przepisów dotyczących ochrony prywatności w jego kraju. Funkcję nagrywania można wyłączyć w ustawieniach urządzenia.
Znak i logo Bluetooth® są zarejestrowanymi znakami towarowymi będącymi własnością firmy Bluetooth SIG, Inc. iPhone® jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Nazwa Foursquare® i logo Foursquare® są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Foursquare Labs, Inc.

HEREFoursquare

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl