Garmin Nuvi 2457LMT [010-01124-23, 020-00033-78]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 673,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

673.00
ilość szt.
3.58955 3.59 22 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-01124-23, 020-00033-78

Opis

opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanieMapaFotoradary

 

Nawigacja samochodowa z serii Advanced

 • Wyświetlacz o przekątnej 4,3" działający w dwóch położeniach
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatną, bezterminową subskrypcją komunikatów drogowych
 • Technologia Garmin Real Directions z funkcją Garmin Real Voice
 • Darmowa bezterminowa subskrypcja alertów o utrudnieniach drogowych
 
 

 

Jasny wyświetlacz

Urządzenie nüvi 2457LMT z jasnym ekranem o przekątnej 4,3" to kompletny zestaw do jazdy samochodem z zaawansowaną nawigacją umożliwiający bezpieczniejsze, szybsze i bezstresowe podróżowanie.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Urządzenie nüvi 2457LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy są dostępne do pobrania bez żadnych opłat do 4 razy w roku przez cały okres użytkowania urządzenia.

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 2457LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. Ma ono fabrycznie załadowane punkty szczególne, więc nie ma potrzeby wprowadzania tych informacji. Wystarczy wybrać jeden punkt szczególny — lub kilka punktów — aby szybko wyznaczyć trasę i od razu udać się w podróż do niego. Można również dodawać własne punkty szczególne do urządzenia nüvi 2457LMT.

 

Technologia Garmin Real Directions™ z funkcją Garmin Real Voice™

Urządzenie nüvi 2457LMT zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Garmin Real Voice jest zaawansowaną technologią generowania mowy, która brzmi bardziej naturalnie i przyjemnie. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w naszych urządzeniach nawigacyjnych GPS.

Garmin Traffic

Urządzenie nüvi 2457LMT jest wyposażone w nową usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a raporty o ruchu drogowym są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Usługa Garmin Traffic jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 2457LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia.

 

Inteligentna klawiatura

Garmin Nuvi 2457LMT posiada inteligentną klawiaturę ułatwiającą wprowadzanie adresów. W trakcie wprowadzania nazwy miejscowości czy ulicy, na ekranie pozostają tylko te litery z których można utworzyć istniejącą frazę:

 

Garmin Nuvi 2797LMT

 

Planowanie tras z wieloma punktami pośrednimi

Najnowsza nawigacja samochodowa Garmin Nuvi 2457 LMT umożliwia planowanie tras z wieloma punktami pośrednimi. Oznacza to, że przygotowując się np. do wakacyjnej podróży możemy sami zaprogramować trasę. Planowanie trasy wykonujemy z poziomu nawigacji lub za pośrednictwem komputera. Aby móc programować trasy na komputerze w trakcie aktualizacji map należy wybrać opcję: Zainstaluj nową mapę urządzeniu i na komputerze.

 

Garmin Nuvi 2797

 

Funkcja trasy

Poza wyżej opisaną możliwością planowania własnych tras, Garmin Nuvi 2457 LMT sam zaproponuje kilka alternatywnych tras dojazdu z miejscowości do miejscowości.   

 

Garmin Nuvi 2797lmt

 

Bezpieczeństwo i kamery monitorujące

Urządzenie nüvi 2457LMT wyświetla ograniczenia prędkości, ostrzeżenia o kamerach monitorujących, aktualną prędkość, dokładny czas przyjazdu oraz strefy wokół szkół. Wszystkie urządzenia nüvi mają załadowane pełne bazy danych kamer monitorujących Cyclops, dzięki czemu zapewniają bezpieczną i bezwypadkową jazdę.

Kompleksowa audio-wizualna nawigacja samochodowa

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje do bezpiecznego skręcania w zjazdy. Gdy zbliżasz się do takiego miejsca, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla wybranej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok zjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań photoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy na autostradach. Urządzenie nüvi 2457LMT wyświetla prawdziwe znaki drogowe, tak jak widać je na trasie.

 

 

Garmin Nuvi 2797lmt

Garmin Nuvi 2797

 

Urządzenie nüvi 2457LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy zapytać lub dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak restauracje, stacje benzynowe, szpitale i hotele.

Zawartość pudełka:

 • nüvi 2457LMT
 • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT całej Europy
 • Bezterminowa subskrypcja map (informuje o niej oznaczenie „LM” umieszczone na pudełku po numerze modelu)
 • Ładowarka samochodowa z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki wraz z bezpłatnym odbiorem informacji o utrudnieniach w ruchu (TMC)
 • Uchwyt z przyssawką do szyby
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika

 

Obszar pokrycia mapy

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl