Garmin Nuvi 2557 LMT [010-01123-24, 020-00033-74]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 690,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

690.00
ilość szt.
3.74367 3.74 49 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-01123-24, 020-00033-74

Opis

opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanieMapaFotoradary

 

  

Nawigacja samochodowa z serii Advanced

 • 5,0-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
 • Szczegółowe mapy Europy z bezpłatną, bezterminową aktualizacją
 • Technologia Garmin Real Directions z funkcją Garmin Real Voice
 • Darmowa bezterminowa subskrypcja alertów o utrudnieniach drogowych
 Jasny wyświetlacz

Urządzenie nüvi 2557LMT z jasnym ekranem o przekątnej 5,0" to kompletny zestaw do jazdy samochodem z zaawansowaną nawigacją umożliwiający bezpieczniejsze, szybsze i bezstresowe podróżowanie.

Szczegółowe mapy z bezpłatnymi aktualizacjami

Urządzenie nüvi 2557LMT ma fabrycznie załadowane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom, Twoje trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy są dostępne do pobrania bez żadnych opłat do 4 razy w roku przez cały okres użytkowania urządzenia.

Przy tak wielkiej ilości danych urządzenie nüvi 2557LMT ułatwia wyszukiwanie adresów i milionów innych punktów szczególnych, takich jak firmy, sklepy, restauracje i inne miejsca. Urządzenie nüvi 2557LMT ma fabrycznie załadowane punkty szczególne, więc nie ma potrzeby wprowadzania tych informacji. Po prostu wybierz jeden punkt szczególny (lub wiele) i podróżuj do niego szybko i bez problemów. Można również dodawać własne punkty szczególne do urządzenia nüvi 2557LMT.

Technologia Garmin Real Directions™ z funkcją Garmin Real Voice™

Urządzenie nüvi 2557LMT zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Koniec ze stresem podczas prób odczytania nazw ulic. Garmin Real Voice jest zaawansowaną technologią mowy, która brzmi bardziej jak naturalny, przyjemny głos. Garmin Real Directions i Garmin Real Voice są funkcjami, które są dostępne wyłącznie w naszych urządzeniach nawigacyjnych GPS.

Garmin Traffic

Urządzenie nüvi 2557LMT jest wyposażone w nową usługę komunikatów drogowych firmy Garmin, która pomaga spędzić więcej czasu w ruchu. Alerty o utrudnieniach drogowych są wyświetlane obok mapy, a raporty o ruchu drogowym są też wymawiane. Usługa komunikatów drogowych Garmin Traffic może też podać szczegółowe informacje na temat danej sytuacji, np. szacowany czas opóźnienia oraz informacje o możliwych objazdach. Może nawet potwierdzić, czy jedziesz najszybszą trasą. Usługa Garmin Traffic jest sterowana głosem. Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych uprawnia do otrzymywania w urządzeniu nüvi 2557LMT informacji o ruchu drogowym przez cały okres użytkowania urządzenia.

Bezpieczeństwo i kamery monitorujące

Urządzenie nüvi 2557LMT wyświetla ograniczenia prędkości, ostrzeżenia o kamerach monitorujących, aktualną prędkość, dokładny czas przyjazdu oraz strefy wokół szkół. Wszystkie urządzenia nüvi mają załadowane pełne bazy danych kamer monitorujących Cyclops, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i bezwypadkową jazdę.

Kompleksowa nawigacja samochodowa, którą można zobaczyć i usłyszeć

Aktywny asystent pasa ruchu z komunikatami głosowymi przygotowuje kierowcę do bezpiecznego korzystania ze zjazdów. Gdy zbliżasz się do zjazdu, animowany model wskazuje prawidłowy pas ruchu dla twojej trasy, a przyjemny głos oferuje dodatkową pomoc. Widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy widok zjazdów, jakby patrzyło się na nie z góry. Widok skrzyżowań photoReal realistycznie wyświetla skrzyżowania i rozjazdy na autostradach. Urządzenie nüvi 2557LMT wyświetla prawdziwe znaki drogowe, tak jak widać je na trasie.

Urządzenie nüvi 2557LMT cały czas wyświetla na ekranie mapę podróży, a dodatkowe informacje są wyświetlane obok. Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy zapytać lub dotknąć ekranu. Podczas jazdy wybraną trasą funkcja Przed tobą stale informuje o usługach w pobliżu, takich jak restauracje, stacje benzynowe, szpitale i hotele.

Obszar pokrycia mapy:

 

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl