Filtruj
Aktywne filtry
Rok premiery
Zawiera mapę
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Ekran kolorowy
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamik biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Cena
  • od
    do

Poznaj serię Garmin Forerunner 45

Zaprezentowana w maju 2019 roku seria Garmin Forerunner 45 to propozycja zegarka przede wszystkim dla biegaczy. Urządzenia zostały podzielone na dwie wielkości tarczy. Zegarki stanowią bezpośrednią kontynuację modelu Forerunner 35.  

Co nowego w Garmin Forerunner 45

Garmin Forerunner 45 stanowi kontynuację podstawowego modelu zegarka dla biegaczy. Nowa seria w odróżnieniu od zegarków z rodziny Forerunner 35 zyskała m.in. okrągłą tarczę, obsługę za pomocą pięciu przycisków i kolorowy wyświetlacz. Zegarki do pomiaru tętna wykorzystują optyczny czujniki trzeciej generacji. Za precyzyjny pomiar pokonanego dystansu odpowiada czuły chipset, który potrafi odbierać sygnał satelitarny z systemów GPS, GLONASS i Galileo. Nowość znaną z wyższych modeli stanowi funkcja wykrywania zdarzeń i wzywania pomocy. Po synchronizacji za pomocą bluetooth ze zgodnym smartfonem, na ekranie zegarka można odczytywać powiadomienia, informacje o przychodzących połączeniach czy dane pogodowe. Po więcej informacji odsyłamy do szczegółowej prezentacji dostępnej na stronie running.trigr.pl.

Aktywności obsługiwane przez Garmin Forerunner 45

Fabrycznie w zegarkach z serii Garmin Forerunner 45 zainstalowano pięć aktywności. Jednak po skorzystaniu z aplikacji mobilnej Garmin Connect możemy do zegarka przesłać jeszcze aktywności typu: Bieganie po torze krytym, Jazda w pomieszczeniu, Spacerowanie/chodzenie w pomieszczeniu, Maszyna eliptyczna, Schody (maszyna na siłowni), Joga, Inne. Choć Forerunner 45 to podstawowy model to znajdziemy w nim opcję treningu interwałowego oraz wsparcie dla wirtualnego trenera Garmin Coach. Poza tym możemy zaplanować zaawansowany trening w platformie Garmin Connect i przesłać go do zegarka. FR45 jest wodoszczelny, ale nie posiada żadnej aktywności związanej z pływaniem.

Bieg, Bieżnia, Rower, Chód, Kardio, Bieganie po torze krytym, Jazda w pomieszczeniu, Spacerowanie/chodzenie w pomieszczeniu, Maszyna eliptyczna, Schody (maszyna na siłowni), Yoga, Inne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl