Opcje przeglądania
Rok premiery
Rodzaj ekranu
Odbiornik GPS
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Funkcje głosowe
Ekran dotykowy
Doładowanie solarne
Średnica lub przekątna koperty
Średnica lub przekątna wyświetlacza
Latarka na krawędzi obudowy
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Tętno z nadgarstka
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamika biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore
Dostępność w sklepie internetowym
Cena
  • od
    do

Poznaj serię Garmin Forerunner 45

Zaprezentowana w maju 2019 roku seria Garmin Forerunner 45 to propozycja zegarka przede wszystkim dla biegaczy. Urządzenia zostały podzielone na dwie wielkości tarczy. Zegarki stanowią bezpośrednią kontynuację modelu Forerunner 35.  

Premiera serii: kwiecień 2019 roku

Forerunner 45

Zapraszamy do tabelki porównawczej modeli Forerunner 45 i Forerunner 55

Co nowego w Garmin Forerunner 45

Garmin Forerunner 45 stanowi kontynuację podstawowego modelu zegarka dla biegaczy. Nowa seria w odróżnieniu od zegarków z rodziny Forerunner 35 zyskała m.in. okrągłą tarczę, obsługę za pomocą pięciu przycisków i kolorowy wyświetlacz. Zegarki do pomiaru tętna wykorzystują optyczny czujniki trzeciej generacji. Za precyzyjny pomiar pokonanego dystansu odpowiada czuły chipset, który potrafi odbierać sygnał satelitarny z systemów GPS, GLONASS i Galileo. Nowość znaną z wyższych modeli stanowi funkcja wykrywania zdarzeń i wzywania pomocy. Po synchronizacji za pomocą bluetooth ze zgodnym smartfonem, na ekranie zegarka można odczytywać powiadomienia, informacje o przychodzących połączeniach czy dane pogodowe. Po więcej informacji odsyłamy do szczegółowej prezentacji dostępnej na stronie running.trigr.pl.

Aktywności obsługiwane przez Garmin Forerunner 45

Fabrycznie w zegarkach z serii Garmin Forerunner 45 zainstalowano pięć aktywności. Jednak po skorzystaniu z aplikacji mobilnej Garmin Connect możemy do zegarka przesłać jeszcze aktywności typu: Bieganie po torze krytym, Jazda w pomieszczeniu, Spacerowanie/chodzenie w pomieszczeniu, Maszyna eliptyczna, Schody (maszyna na siłowni), Joga, Inne. Choć Forerunner 45 to podstawowy model to znajdziemy w nim opcję treningu interwałowego oraz wsparcie dla wirtualnego trenera Garmin Coach. Poza tym możemy zaplanować zaawansowany trening w platformie Garmin Connect i przesłać go do zegarka. FR45 jest wodoszczelny, ale nie posiada żadnej aktywności związanej z pływaniem.

Bieg, Bieżnia, Rower, Chód, Kardio, Bieganie po torze krytym, Jazda w pomieszczeniu, Spacerowanie/chodzenie w pomieszczeniu, Maszyna eliptyczna, Schody (maszyna na siłowni), Yoga, Inne

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium