Kategorie blog

Jak dobrać rozmiar słuchawek kostnych Shokz OpenRun?

0
Jak dobrać wielkość słuchawek kostnych Shokz?

Shokz - światowy lider w produkcji bezprzewodowych słuchawek wykorzystujących technologię przesyłu kostnego, poszerzył swoją ofertę o warianty w rozmiarze "Mini". Podział na wielkość standardową oraz mini dotyczy póki co wyłącznie serii OpenRun.

W naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych możecie nabyć słuchawki "Mini" w kolorze niebieskim lub czarnym. Z kolei wariant "Standardowy" jest dostępny w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym oraz szarym. 

Z tego krótkiego poradnika dowiecie się jak prawidłowo dobrać rozmiar słuchawek, tak aby idealnie przylegały do Waszej głowy. 

Wykonanie pomiaru

W celu dobrania prawidłowego rozmiaru słuchawek Shokz wystarczy zmierzyć odległość od tylnej (wewnętrznej) części lewego ucha to tylnej części prawego ucha. Punk rozpoczęcia pomiaru został zaprezentowany na poniższej grafice.

Do pomiaru najlepiej użyć miary krawieckiej. Jeśli jednak nie posiadacie takowej, to producent podsuwa pomysł z wykorzystaniem np. kabla USB oraz linijki. W tym przypadku należy przyłożyć początek kabla do lewej części ucha, a następnie wciąż trzymając koniec kabla po lewej stronie, pociągnąć prawą stronę wzdłuż tyłu głowy, aż dotknie prawego ucha. Teraz już tylko wystarczy (cały czas przytrzymując prawą ręką miejsce na kablu w, którym zetknął się z prawym uchem) przyłożyć kabel do linijki i odczytać długość.

Shokz OpenRun Mini - pomiar

Shokz OpenRun Mini czy OpenRun Standard?

Po dokonaniu pomiaru wybór rozmiaru słuchawek kostnych Shokz to już tylko czysta formalność. 

 • Wybierz model Shokz OpenRun w rozmiarze standardowym, jeśli twój pomiar przekracza 23,5 cm
 • Wybierz model Shokz OpenRun Mini, jeśli Twój pomiar wynosi 23,5 cm lub mniej 

Przypominamy, że w naszych salonach firmowych możecie przetestować działanie poszczególnych słuchawek marki Shokz. Aktualnie w naszych stacjach odsłuchowych znajdują się modele OpenRun Pro, OpenRun oraz OpenMove. Więcej informacji o Autoryzowanym Centrum Testowym Shokz znajdziesz na dedykowanej podstronie.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Popularne kategorie
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl