Garmin echoMAP CHIRP 92sv

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 4 939,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

4939.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: Garmin_echoMAP_CHIRP_92sv

Opis

Kontakt z ekspertem

Specjalista działu "Na wodę"

Telefon: 512 347 930 (Kornel)

Adres email: kornel@trigar.pl

Pokrewne

Instrukcja obsługi

Instrukcja instalacji

Dane techniczne

Kup mapę BlueChart

QuickDraw Contours

CHIRP Technology

Sonar Garmin CHIRP 

Planuj z Home Port 

 

Udane połowy dzięki mocy CHIRP

 • Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 9 cali sterowany za pomocą klawiatury
 • Dostępne w wersji z lub bez przetwornika w sonarach CHIRP 250 W oraz Garmin CHIRP DownVü™/SideVü™, 455/800 i 500 W
 • Obsługa sonaru Panoptix™ o szerokim polu widzenia (przetwornika nie dołączono)
 • Zawiera mapę bazową całego świata do ogólnej informacji
 • Zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours do tworzenia własnych map w jakości HD

Nadszedł czas, abyś zacząć połowy z sonarem CHIRP. Łatwy do zainstalowania i prosty w obsłudze sonar echoMAP CHIRP 92vs o przekątnej 9 cali dostępny jest w wersji z lub bez przetwornika w wielu modelach sonarów CHIRP oraz Garmin CHIRP SideVü i Garmin CHIRP DownVü, które zapewniają niezwykle wyraźne obrazy sonarowe z powierzchni wody. Jest on zgodny z sonarem Panoptix, a także zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours, dzięki któremu stworzysz swoje własne mapy w jakości HD z izobatami co 30 cm (1 stopę) podczas wędkowania. Wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz aktualizuje pozycję i kierunek 5 razy na sekundę. Dzięki obsłudze standardu NMEA 2000® urządzenie dostarcza dane z silnika, umożliwia korzystanie z autopilota i nie tylko. Przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne podłączenie urządzenia do zasilania i do uchwytu oraz jego szybkie odłączenie. W zestawie znajdują się uchwyty do montażu na pawęży i na silniku zaburtowym.

Przewaga dzięki Garmin CHIRP

Zaimplementowane w urządzeniu echoMAP 92sv funkcje sonaru obejmują sonar CHIRP, czyli najbardziej zaawansowaną technologię sonaru dostępną dla wędkarzy i żeglarzy. Sonar CHIRP zapewnia doskonałą rozdzielczość i rozróżnianie celów, w przeciwieństwie do tradycyjnych sonarów. Urządzenie oferuje także funkcję zapisu sonaru, która harmonizuje czas echa sonaru z pozycją łodzi oraz zapisuje cyfrowe informacje do przejrzenia w komputerze za pomocą darmowego oprogramowania do planowania HomePort™. Przewód do przesyłania danych użytkownika pozwala udostępniać punkty i trasy wielu urządzeniom.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonarów skanujących Garmin CHIRP DownVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod oraz obok łodzi charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. Urządzenie obsługuje także silniki zaburtowe Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami.

Zwiększ możliwości urządzenia dzięki najlepszym mapom morskim

Pojedyncza karta microSD™ zapewnia rozszerzalną pamięć umożliwiającą zakup dodatkowych map, takich jak mapy BlueChart® g2 czy BlueChart® g2 Vision®. Mapa BlueChart g2 Vision oferuje wyjątkową funkcję nawigacji automatycznej firmy Garmin, która prowadzi Cię do Twoich ulubionych miejsc. W oparciu o specyfikacje łodzi nawigacja automatyczna szybko wyznaczy wizualną trasę, która omija płycizny i inne przeszkody.

Stwórz swoje własne mapy HD

Quickdraw Contours to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie, które jest już zainstalowane w Twoim urządzeniu echoMAP CHIRP 92sv. Dzięki niemu szybko stworzysz własne, spersonalizowane mapy połowów w jakości HD z izobatami co 30 cm. To Twoje mapy, więc dostosuj je do swoich potrzeb. Możesz zachować dane dla siebie lub też udostępnić je firmie Garmin albo znajomym. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. Ty wędkujesz, podczas gdy Quickdraw Contours tworzy mapy. Nie musisz czekać ani wysyłać plików jak w przypadku innych programów do tworzenia map – masz dostęp do swoich rezultatów natychmiast. Oprogramowanie może być używane z dowolnym przetwornikiem Garmin Panoptix, dowolnym sonarem HD-ID™, każdym obsługującym CHIRP przetwornikiem Garmin DownVü lub przetwornikiem głębokości kompatybilnym z NMEA 2000. Masz więcej niż jedno urządzenie z sonarem na pokładzie? Quickdraw Contours automatycznie wybierze najlepsze urządzenie, które zagwarantuje uzyskanie jak najlepszych wyników.

Pozycja i kierunek aktualizowane 5 razy na sekundę

Odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kierunek 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Teraz w szybki i łatwy sposób możesz obserwować nawet 5000 dokładnych punktów, dzięki czemu odnajdziesz drogę do swoich „tajnych” miejsc połowów.

Dodaj sonar Panoptix LiveVü Forward z wiązką do przodu

Dzięki LiveVü Forward z wiązką do przodu łódź może się poruszać lub nie. Bez względu na to, gdzie skierujesz silnik zaburtowy, zobaczysz realistyczny obraz wszystkiego, co dzieje się pod powierzchnią wody. Obserwuj, jak tonie Twoja przynęta i sposób, w jaki się porusza, kiedy ją ściągasz. Zobacz, jak porusza się w wodzie. Obserwuj jak ryby reagują na Twoją przynętę. Jeśli zaatakują, nie tylko to poczujesz, ale i zobaczysz. Mając rybę na haczyku, obserwuj walkę z nią na ekranie. Dzięki przetwornikowi Panoptix LiveVü Forward z wiązką do przodu możesz zobaczyć to wszystko nawet z odległości 30 metrów. 

Weź echoMAP ze sobą

Gdy chcesz zejść z łodzi, możesz w łatwy sposób odłączyć urządzenie echoMAP i schować je w bezpiecznym miejscu. Nie musisz walczyć z okablowaniem przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia, bo wszystkie kable są podłączone bezpośrednio do jego uchwytu. Dzięki temu urządzenie echoMAP można szybko podłączyć do zasilania i do uchwytu — i równie szybko je odłączyć.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcesz się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Udoskonalona wersja 2.0, która oferuje jeszcze więcej funkcji i możliwości. Można też dostosować obliczoną drogę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie na planowanych postojach lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia w dowolnym momencie na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Dodatkowo trasy wyznaczone przez nawigację automatyczną można zapisywać na karcie SD™ z mapami kartograficznymi BlueChart g2 Vision i skorzystać z nich w późniejszym czasie.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w urządzeniu GPS innego producenta lub w urządzeniu ręcznym firmy Garmin można teraz bardzo łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego Garmin w standardowym formacie GPX. GPX to otwarty standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Wraz z bardzo wygodnym interfejsem firma Garmin wyniosła precyzję obsługi i wymiany punktów trasy na zupełnie nowy poziom.

Zawartość opakowania

Wersja z przetwornikiem

 • Urządzenie echoMAP CHIRP 92sv z mapą bazową całego świata
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylny
 • Podstawka z szybkim mechanizmem zwalniającym
 • Osłona ochronna
 • Zestaw do montażu wpuszczanego
 • Przetwornik GT52HW-TM (12-pin)
 • Uchwyt pawężowy
 • Uchwyt silnika zaburtowego
 • Osprzęt
 • Dokumentacja

Wersja bez przetwornika

 • Urządzenie echoMAP CHIRP 92sv z mapą bazową całego świata
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylny
 • Podstawka z szybkim mechanizmem zwalniającym
 • Osłona ochronna
 • Kabel adaptacyjny ze złączem 8-pin przetwornika i 12-pin echosondy
 • Zestaw do montażu wpuszczanego
 • Osprzęt
 • Dokumentacja

Własności fizyczne i działanie

Wymiary fizyczne 28,8 × 16,3 × 5,1 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.

19,8 × 11,2 cm, przekątna 22,75 cm (9")

Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 480 x 800 pikseli
Typ wyświetlacza Wyświetlacz WVGA
Masa 1 kg
Klasa wodoszczelności

IPX7

Antena Wewnętrznie lub zewnętrznie przez NMEA 2000
Kompatybilność z NMEA 2000®  Tak
Zgodność z NMEA 0183  Tak
Pobór energii

11W

Sposoby montażu Uchwyt pałąkowy lub uchwyt do montażu wpuszczanego
Porty Garmin Marine Network™

1 gniazdo Panoptix™

Mapy i pamięć

Fabrycznie załadowane mapy

Mapa bazowa całego świata (kontury lądów, granice państw)

Obsługa kart danych

1 karta microSD™

Waypoints

5 000

Trasy 100
Wykres śladu 50 000 punktów, 50 zapisanych tras

Funkcje plotera nawigacyjnego

Zgodność z sonarem Garmin Tak
Obsługa AIS (śledzenie pozycji docelowego statku) Tak
Obsługa DSC (wyświetlanie pozycji z radia VHF z obsługą DSC) Tak 
Tabele pływów Tak 
Kompatybilność z BlueChart® Mobile (planowanie)

Nie

Kompatybilność z Garmin Helm Nie

Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak 
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak 
Obsługiwane częstotliwości

CHIRP (low, mid, high)

Traditional: 50/77/200 kHz

DownVü: 260/455/800 kHz

SideVü: 260/455/800 kHz

Moc transmisji 500 W (RMS)/4000 W (wartość międzyszczytowa)
CHIRP sonar technology Yes (Built-in)
DownVü™

Tak (wbudowany)

SideVü™

Tak (wbudowany)

Maksymalna głębokość

2300 stóp przy 77 kHz, w wodzie słodkiej

1100 stóp przy 77 kHz, w wodzie morskiej

(efektywna głębokość zależy od typu dna i innych warunków wodnych)

Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak 
Sonar recording Tak 
Sonar history rewind Tak 

Połączenia

Liczby styków przetworników 12
Porty wejścia NMEA 0183

1

Porty wyjścia NMEA 0183

1

Porty wejścia video None
Porty wyjścia video None
Łączność bezprzewodowa

Nie

¹Do korzystania z tej technologii wymagana jest karta SD ¹BlueChart g2 Vision.

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl