Mapa Garmin BlueChart g3 - Polska Jeziora Mazurskie Bałtyk HXEU065R

Dostępność: brak - zapytaj o dostępność Tel: 500 521 500
Mail: kontakt@trigar.pl
Cena: 699,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

699.00
ilość szt.

Opis

Mapa Polski Garmin BlueChart g3 [Baltic Sea, East Coast]

Mapa zawiera wybrane jeziora Polski w tym Mazury (Wielkie Jeziora Mazurskie), Zalew Szczeciński, Jezioro Zegrzyńskie i wiele innych. Mapa obejmuje także wody południowo wschodniej części Bałtyku, wybrzeże Polski wraz z Zatoką Gdańską oraz Zalewem Wiślanym. Mapa BlueChart Polski sięga też do wyspy Bornholm oraz Gotlandii, a także zawiera wybrzeża Estonii, Litwy oraz Łotwy.

Informacje o mapie BlueChart g3:

 • Najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki nowym mapom morskim ze zintegrowanymi danymi firm Garmin i Navionics®
 • Nawigacja automatyczna1 szybko wyznacza sugerowaną trasę, używając wymaganej głębokości i wysokości łodzi
 • Funkcja cieniowania zakresu głębokości zapewnia maksymalnie 10 zakresów głębokości, które umożliwiają szybkie określenie, na jakiej głębokości znajduje się wybrany obiekt
 • Kontury z izobatami co 30 cm (1 stopa) zapewniają bardziej precyzyjne odwzorowanie dolnej struktury, poprawiając dokładność mapy połowowej
 • Funkcja cieniowania płycizn umożliwia korzystanie z głębokości określanej przez użytkownika, co zapewnia przejrzysty obraz płytkich wód, których należy unikać

Korzystaj z niezrównanego zasięgu i doskonałego odwzorowania szczegółów podczas sterowania łodzią. Mapy morskie BlueChart® g3 zapewniają najlepszy w branży zasięg, przejrzystość i szczegóły dzięki zintegrowanym materiałom firm Garmin i Navionics.

Nawigacja automatyczna

Niezależnie od tego, czy wypływasz w rejs czy łowisz, wystarczy wybrać punkt na mapie, aby wyznaczyć do niego trasę z ogólnym zarysem drogi i pobliskich przeszkód oraz z uwzględnieniem bezpiecznej głębokości1.

Nawigacja automatyczna

Cieniowanie zakresu głębokości

Funkcja ta wyświetla wysokiej rozdzielczości cieniowanie dla maksymalnie 10 zakresów głębokości, co pozwala uzyskać podgląd wyznaczonej głębokości docelowej.

Cieniowanie zakresu głębokości

Cieniowanie płycizn

Funkcja ta umożliwia korzystanie z głębokości określanej przez użytkownika, co zapewnia przejrzysty obraz płytkich wód, których należy unikać.

Cieniowanie płycizn

Szczegółowe izobaty

Mapy morskie BlueChart g3 z izobatami co 30 cm (1 stopa) zapewniają bardziej precyzyjne odwzorowanie struktury dna, poprawiając dokładność map wędkarskich i szczegółowość planów bagien, kanałów i portów.

Zasięg terytorialny mapy:

Mapa Garmin jeziora Polski Wielkie Jeziora Mazurskie 

Mapa Garmin BlueChart g3 Polska

1Funkcja nawigacji automatycznej służy wyłącznie do celów planowania i nie zastępuje bezpiecznych czynności nawigacyjnych. 

 

Produkty powiązane

Opinie (2)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
20 kwietnia 2020

polecam ta mape. uzywam ja w swim echomap 72sv i jestem z niej zadowolony.

27 kwietnia 2020

dobre mapki na mazury

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl