Garmin GPSMap 62st Topo Poland Light [010-00868-02, 010-00868-13]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 299,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1299.00
ilość szt.
3.58404 3.58 47 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-00868-02, 010-00868-13

Opis


opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanie Garmin BaseCamp


  

Nowo zaprojektowany ręczny system nawigacyjny GPSMAP 62st jest wyposażony w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia, wysokościomierz barometryczny, fabrycznie załadowane mapy topograficzne Europy, a ponadto obsługuje Własne mapy, usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja) oraz funkcję nawigacji do zdjęć. Wytrzymałe i wodoszczelne urządzenie GPSMAP 62st posiada antenę śrubową z czterema zwojami, zapewniającą niezrównany odbiór sygnału, szybkie złącze USB, wspaniale się prezentuje i może łączyć się bezprzewodowo ze zgodnymi, ręcznymi urządzeniami firmy Garmin. 

Eksploruj tereny

Urządzenie GPSMAP 62st posiada wbudowane mapy topograficzne Europy oraz mapę bazową całego świata z cieniowanym reliefem — wszystkie narzędzia niezbędne do poważnej wspinaczki i pieszych wędrówek. Szczegóły map uwzględniają krajowe, stanowe i lokalne parki oraz lasy, poziomice terenu, informacje o wysokości, szlaki, rzeki, jeziora oraz punkty szczególne.

Zorientuj się

Urządzenie GPSMAP 62st posiada wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

 

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia GPSMAP 62st można bezprzewodowo udostępniać waypointy, trasy i geocache użytkownikom innych zgodnych urządzeń firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub geocache — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Znaj swoją pozycję

Dzięki antenie śrubowej z czterema zwojami oraz bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny, urządzenie GPSMAP 62st szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny GPSMAP 62st pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

 

 

Dodawaj mapy

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Wygodna możliwość pobierania map, aby ruszyć na szlak, podłączania fabrycznie załadowanych kart pamięci BlueChart® g2, aby spędzić doskonały dzień na wodzie, lub załadowywania danych map City Navigator NT®, aby uzyskać szczegółowe wskazówki poruszania się po drogach (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Urządzenie GPSMAP 62st umożliwia także korzystanie z usługi BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), co pozwala na pobieranie obrazów satelitarnych do urządzenia i ich integrację z istniejącymi mapami. Ponadto urządzenie 62st jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Bądź na bieżąco

Po eksploracji nadchodzi czas na zapisanie i analizę aktywności. Dzięki prostemu połączeniu z komputerem oraz Internetem możesz uzyskać szczegółową analizę swoich aktywności oraz wysłać ślady do urządzenia outdoor za pomocą serwisu Garmin Connect™. Ta nowa, kompleksowa strona internetowa zawiera tabelę aktywności i pozwala na wyświetlenie aktywności na mapie z wykorzystaniem Google™ Earth. Przemierzaj inne szlaki, przesłane przez miliony użytkowników serwisu Garmin Connect oraz dziel się doświadczeniami w serwisie Twitter® oraz Facebook®. Początki nie są trudne, zatem do dzieła! Ruszaj w drogę i dziel się doświadczeniami.

Znajdź przyjemność

Urządzenie GPSMAP 62st obsługuje pliki GPX pobrane ze strony geocaching, które umożliwiają ładowanie geocache'ów i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model GPSMAP 62st zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami. Płaskie i lekkie urządzenie 62st jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na wolnym powietrzu.

Zawartość pudełka:

 • GPSMAP 62st
 • Zaczep z karabińczykiem
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika 

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl