Garmin Gpsmap 62stc Topo Poland Light[010-00868-22,010-00868-20, 020-00031-18]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 549,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1549.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-00868-22, 010-00868-20, 020-00031-18

Opis

Produkt zawiera fabrycznie zainstalowaną drogowo-turystyczną mapę Topo Poland Light (Sprawdź szczegóły...) 


 

opinia o garmin24 InstrukcjaOprogramowanie Garmin BaseCamp

 


Ręczny system nawigacyjny GPSMAP 62stc jest wyposażony w 3-osiowy kompas z kompensacją nachylenia, wysokościomierz barometryczny, aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z autofocusem i nawigacją do zdjęć, a ponadto obsługuje Własne mapy i usługę BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja). Wytrzymałe i wodoszczelne urządzenie GPSMAP 62stc jest wyposażone w antenę śrubową z czterema zwojami, zapewniającą niezrównany odbiór sygnału i szybkie złącze USB. Poza tym, urządzenie może łączyć się bezprzewodowo ze zgodnymi, ręcznymi urządzeniami firmy Garmin.

Zorientuj się

Urządzenie GPSMAP 62stc ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia GPSMAP 62stc można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki użytkownikom innych zgodnych urządzeń firmy Garmin. Dzięki temu znajomi mogą wypróbować Twoją ulubioną wędrówkę lub skrzynkę — zacznij zabawę, naciskając „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Udokumentuj swoją podróż

Dzięki wbudowanemu aparatowi urządzenia GPSMAP 62stc o rozdzielczości 5,0 MP można rejestrować najważniejsze momenty wypraw. Do każdego zdjęcia jest automatycznie dodawany znacznik geograficzny z miejscem wykonania zdjęcia, dzięki czemu użytkownik oraz osoby, którym użytkownik udostępni zdjęcia, mogą w przyszłości z łatwością nawigować do danej lokalizacji.

 

garmin gpsmap 62sc

 

Znaj swoją pozycję

Dzięki antenie śrubowej z czterema zwojami oraz bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny, urządzenie GPSMAP 62sc szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny GPSMAP 62sc pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Dodawaj mapy

W urządzeniu jest zainstalowana mapa bazowa całego świata z cieniowanym reliefem, jednak dodawanie kolejnych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Dzięki wewnętrznej pamięci 3,5 GB można w łatwy sposób pobrać mapy topograficzne  i ruszyć na szlak, włożyć fabrycznie załadowaną kartę pamięci BlueChart® g2, aby spędzić doskonały dzień na wodzie, lub dane map City Navigator NT®, aby uzyskać szczegółowe wskazówki poruszania się po drogach. Urządzenie GPSMAP 62sc umożliwia także korzystanie z usługi BirdsEye™ Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), co pozwala na pobieranie obrazów satelitarnych do urządzenia i ich integrację z istniejącymi mapami. Ponadto urządzenie 62sc jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

Bądź na bieżąco

Po eksploracji nadchodzi czas na zapisanie i analizę aktywności. Dzięki prostemu połączeniu z komputerem oraz Internetem możesz uzyskać szczegółową analizę swoich aktywności oraz wysłać ślady do urządzenia outdoor za pomocą serwisu Garmin Connect™. Ta nowa, kompleksowa strona internetowa zawiera tabelę aktywności i pozwala na wyświetlenie aktywności na mapie z wykorzystaniem Google™ Earth. Przemierzaj inne szlaki, przesłane przez miliony użytkowników serwisu Garmin Connect oraz dziel się doświadczeniami w serwisie Twitter® oraz Facebook®. Początki nie są trudne, zatem do dzieła! Ruszaj w drogę i dziel się doświadczeniami.

 

Znajdź przyjemność

Urządzenie GPSMAP 62stc obsługuje pliki GPX, pozwalające na pobieranie skrzynek i szczegółowych danych bezpośrednio do Twojego urządzenia. Urządzenie zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami. Płaskie i lekkie urządzenie 62sc jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na wolnym powietrzu. Odwiedź stronę OpenCaching.com, aby rozpocząć swoją przygodę z geocachingiem.

 

Zawartość pudełka: 

 • GPSMAP 62stc
 • Zaczep z karabińczykiem
 • 2 baterie AA NiMH
 • Ładowarka baterii
 • Kabel USB
 • Skrócony podręcznik użytkownika
 


 

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl