TrekMap Italia v4 PRO

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 645,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

645.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-11584-03

Opis

Zaktualizuj swoje zgodne urządzenie i uzyskaj dostęp do bardzo szczegółowych map rekreacyjnych Włoch. Ta mapa w skali do 1:5000¹ umożliwia planowanie różnych tras do wędrówek i wspinaczki, od szczytów Alp aż po sycylijskie plaże.

 • Teraz zawiera też dodatkowe szczegółowe mapy południowych Włoch i Sardynii.
 • Zawiera największą sieć szlaków rekreacyjnych we Włoszech, w tym oficjalne szlaki wyznaczone na podstawie danych dostarczonych przez Włoski Klub Alpejski (CAI), lokalne biura informacji turystycznej, parki narodowe i regionalne na obszarze około 200 000 km.
 • Zapewnia funkcję ActiveRouting², która umożliwia dostosowanie i dokładne zaplanowanie trasy w obrębie całej sieci szlaków i dróg. Na mapach wykorzystywanych przez tę funkcję poza oficjalnymi trasami rowerowymi i szlakami pieszymi są także wyświetlane sugerowane trasy.
 • Obejmuje wyszukiwanie adresów z numerami ulic na terenie całego kraju.
 • Zawiera dane cyfrowego modelu terenu (DEM) oraz gęstą sieć poziomic co 20 m.
 • Zgodne z bezpłatną aplikacją BaseCamp™ umożliwiającą planowanie podróży na komputerze oraz przesyłanie tras i punktów do zgodnego urządzenia.

Zawiera mapy całych Włoch.

Oznaczony ZIELONĄ LINIĄ CIĄGŁĄ obszar obejmuje dane pochodzące z regionalnych biur kartograficznych w skali 1:5000 i 1:10 000. W jego skład wchodzą: Lombardia, Piemont, Liguria, Trydent, Wenecja Euganejska, Bolzano, Friuli (Wenecja Julijska), Emilia-Romania, Toskania, Sardynia, Umbria, Lacjum, Kalabria, Basilicata i Apulia.

Oznaczony ZIELONĄ LINIĄ PRZERYWANĄ obszar obejmuje szczegółowe dane topograficzne w standardowej skali 1:25 000.

¹ Mapy topograficzne w skali 1:5000 i 1:10 000 są dostępne dla następujących regionów: Lombardia, Piemont, Liguria, Trydent, Wenecja Euganejska, Bolzano, Friuli (Wenecja Julijska), Emilia Romania, Toskania, Sardynia, Umbria, Lacjum, Kalabria, Basilicata i Apulia. Mapy dla pozostałych regionów zostały opracowane w oparciu o standardowe mapy topograficzne w skali 1:25 000.
² Funkcja ActiveRouting jest obsługiwana przez urządzenia serii Montana®, Monterra®, Edge® 810/1000, GPSMAP® 62/64 i Oregon® 6xx/x50.

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl