TOPO Sweden v6 PRO

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 779,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

779.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przygotuj się na kolejną wspaniałą plenerową przygodę w Szwecji. Dzięki danym geograficznym Lantmäteriet ten produkt zawiera wszystkie funkcje potrzebne, by dostać się w wybrane miejsce — bez względu na to, czy wędrujesz, polujesz czy się wspinasz.

  • Zawiera mapy całej Szwecji na jednej prostej w użyciu karcie microSD™ typu plug-and-play, z danymi topograficznymi Lantmäteriet w skali 1:50 000 oraz 1:100 000.
  • Zawiera dostęp do 500 km map rastrowych BirdsEye Select Sweden Prime" dotyczących zarejestrowanych gruntów w skali 1:10 000, które można łatwo dostosować i pobrać za pośrednictwem bezpłatnego oprogramowania BaseCamp
  • Zawiera funkcje ActiveRouting¹ umożliwiające planowanie i dostosowywanie tras za pomocą całej siatki dróg i szlaków; mapa aktywności wyświetla zawartość w różnych kolorach, zależnie od aktywności.
  • Umożliwia nawigację po miastach ze szczegółowymi wskazówkami na ponad 760 000 km (472 000 mil) dróg i 129 000 km (80 000 mil) szlaków pieszych.
  • Zawiera 700 000 punktów szczególnych z możliwością wyszukiwania, które są przydatne podczas aktywności rekreacyjnych i podróży, takich jak restauracje, miejsca geograficzne, łańcuchy górskie i wiele innych. Zawiera także hostele STF i schroniska górskie.
  • Zapewnia zgodność z oprogramowaniem BaseCamp umożliwiającym planowanie podróży na komputerze oraz przesyłanie tras i punktów tras z komputera do zgodnego urządzenia.

Coverage Image

 

Zawiera mapy całego obszaru Szwecji.

¹ Pełna funkcja ActiveRouting dostępna tylko w przypadku wybranych urządzeń; zależnie od modelu urządzenia GPS firmy Garmin i wersji oprogramowania.

HERE Maps

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl