100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

Garmin inReach Mini Marine - Pakiet morski [010-01879-02]

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 1 719,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1719.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Globalna komunikacja zza steru

 • Niewielki, wytrzymały i lekki komunikator satelitarny, który umożliwia pisanie i odbieranie SMS-ów za pomocą sieci satelitarnej Iridium® o globalnym zasięgu (wymaga subskrypcji satelitarnej)
 • W razie potrzeby nadawaj interaktywne alerty SOS do całodobowego centrum monitorującego i poszukiwawczo-ratowniczego (wymaga subskrypcji satelitarnej)
 • W zestawie znajduje się przykręcany uchwyt do montażu i przewód zasilający 12 V umożliwiające łatwą instalację
 • Możliwość pobierania map topograficznych i morskich, kolorowych zdjęć lotniczych i wielu innych poprzez bezpłatną aplikację Garmin Earthmate® i kompatybilne urządzenia
 • Opcjonalna usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe dane bezpośrednio do urządzenia inReach Mini bądź innego sparowanego urządzenia; dostępne są dwa pakiety prognozy pogody: podstawowy i premium
 • Wiadomości SMS można wysyłać i odbierać przy użyciu kompatybilnego urządzenia Garmin, w tym połączonych gadżetów i urządzeń podręcznych

Pakiet morski inReach Mini zapewnia spokój podczas wypraw, nie zajmując przy tym miejsca na panelu sterowniczym. Wytrzymały i kompaktowy komunikator satelitarny pozwala na wysyłanie i odbieranie SMS-ów, śledzenie i udostępnianie informacji o podróży, a w razie potrzeby wysyłanie interaktywnych alertów SOS do całodobowej pomocy ratunkowej GEOS.

Stworzony dla Twojej łodzi

Urządzenie inReach Mini można łatwo przymocować do panelu sterowniczego za pomocą dołączonego uchwytu do montażu oraz zasilać za pośrednictwem przewodu zasilającego 12 V. Jeśli komunikator nie jest podłączony do przewodu zasilającego, jego litowo-jonowy akumulator działa do 50 godzin w domyślnym 10-minutowym trybie śledzenia oraz do 20 dni w trybie oszczędzania energii.

Komunikator inReach Mini nie zajmie cennej przestrzeni na pokładzie dzięki niewielkim wymiarom (10 cm wysokości × 5 cm szerokości) i małej wadze (zaledwie 100 g). Ponadto jest odporny na uderzenia i ma klasę wodoodporności IPX7 dzięki czemu zapewnia trwałość i niezawodność.

Kto odpowie na Twój sygnał SOS? Firma GEOS.

Firma GEOS jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do reagowania na sytuacje awaryjne i monitorowania. Firma obsługiwała akcje ratunkowe w ponad 140 państwach, ratując życie wielu ludzi. Jest w pogotowiu 24 godziny na dobę, aby reagować na sygnały SOS, śledzić urządzenie i powiadamiać odpowiednie punkty kontaktu oraz służby ratunkowe w określonej okolicy. Po uruchomieniu sygnału wzywania pomocy oczekuj potwierdzenia, że pomoc jest już w drodze — będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o statusie zespołu ratowniczego.

Wiele możliwości łączności

Moduł bezprzewodowej łączności między urządzeniami pozwala na zdalną kontrolę komunikatora inReach Mini, aby wysyłać i odbierać wiadomości, korzystając z kompatybilnych ploterów nawigacyjnych, urządzeń podręcznych i gadżetów Garmin oraz innych urządzeń mobilnych. Śledzenie pozycji w oparciu o GPS pozwala na udostępnienie miejsca pobytu osobom znajdującym się w domu bądź na wodzie. Można także przesyłać informacje o swojej podróży do serwisów społecznościowych.

Parowanie z urządzeniem mobilnym

Użyj bezpłatnej aplikacji Earthmate, aby zsynchronizować urządzenie inReach Mini z kompatybilnym urządzeniem mobilnym poprzez Bluetooth®, co umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby map topograficznych, map morskich i zdjęć lotniczych. Po sparowaniu urządzeń można korzystać ze wszystkich funkcji komunikatora inReach Mini w sparowanym urządzeniu mobilnym oraz uzyskać dostęp do listy kontaktów w telefonie, aby łatwiej wysyłać wiadomości z komunikatora.

Prognoza pogody w podróży

Opcjonalna usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe dane bezpośrednio do urządzenia inReach Mini bądź innego kompatybilnego urządzenia sparowanego z aplikacją Earthmate. Dostępne są dwa pakiety prognozy pogody: podstawowy i premium. Możesz poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, dla dowolnego innego punktu na trasie lub dla celu podróży, więc będziesz wiedzieć, jakich warunków możesz się spodziewać.

Elastyczne plany usług satelitarnych

Aby uzyskać dostęp do sieci Iridium i łączności z urządzeniem inReach Mini, potrzebna jest aktywna subskrypcja usług satelitarnych. W zależności od poziomu korzystania z usług do wyboru jest pakiet z roczną umową lub elastyczny miesięczny plan usług.

Nieograniczona pamięć w chmurze i funkcja planowania podróży

Z każdym urządzeniem inReach zapewniamy bezpłatny dostęp do portalu w chmurze Garmin Exploresłużącego do planowania podróży z wyznaczaniem tras i punktów, tworzenia zapamiętanych wiadomości i gotowych wiadomości, synchronizowania i zarządzania ustawieniami urządzenia, aktualizacji oprogramowania sprzętowego, tworzenia łączy do kont w serwisach społecznościowych, przechowywania wszystkich danych śledzenia pozycji i do wielu innych funkcji.

W pudełku:

 • inReach Mini Marine Bundle
 • Przewód do ładowania i przesyłu danych
 • Zaczep z karabinkiem
 • Adapter mocowany na stelażu
 • Documentation

Znak i logo Bluetooth® stanowią własność firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Dane techniczne

Wielkość ekranu 2,3 x 2,3 cm
Typ ekranu Monochromatyczny
Rozdzielczość ekranu 128 x 128 pikseli
Zawiera mapę Nie
Dodawanie map Nie
Elektroniczny kompas Nie
Wysokościomierz barometryczny Nie

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl