Filtruj
Aktywne filtry
Kategorie
Cena
 • od
  do

Garmin inReach - poznaj serię komunikatorów satelitarnych

Garmin inReach to przede wszystkim modele Garmin inReach mini. To nowe komunikatory satelitarne firmy Garmin wykorzystujące globalny zasięg satelitarny sieci Iridium do wysyłania interaktywnych sygnałów SOS, dwukierunkowej komunikacji i śledzenia lokalizacji na całym świecie. Modele posiadają wbudowany moduł GPS, który umożliwia śledzenie pozycji i podstawową nawigację z wykorzystaniem punktów i tras. W sytuacji zagrożenia, interaktywna funkcja SOS pozwala na wezwanie pomocy, uzyskanie profesjonalnej porady na temat dalszego postępowania, a także potwierdzenie, że pomoc jest już w drodze. 

 

Garmin inReach - zasada działania

Komunikatory inReach wykorzystują sieć satelitów Iridium do dwukierunkowej komunikacji. Dzięki temu możemy wysyłać swoją aktualną pozycję z dowolnego miejsca na ziemi. Dodatkowo możemy automatycznie otrzymywać prognozy pogody (w tym morskie).

Największą zaletą Garmin inReach jest możliwość wysłania sygnału SOS. Trafia on do lokalnych służb poprzez organizację IERCC (International Emergency Response Coordination Center), która koordynuje działania i pozwala na skuteczne zorganizowanie pomocy. 

Zaletą inReachy jest stuprocentowy zasięg. Urządzenia konkurencyjne, korzystające z innych satelit niż Iridium nie posiadają zasięgu na całym globie. 

Aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia inReach mini warto pobrać aplikację earthmate, która m. in. pozwala pisać wiadomości tekstowe na dowolny numer telefonu. 

Gamin inReach czy modele mapowe 66i oraz 86i

W ofercie posiadamy też modele GPSMap 66i oraz GPSMap 86i, które to poza wybudowanym komunikatorem satelitarnym posiadają też pełną funkcjonalność odbiorników turystycznych (w tym m.in. obsługę darmowych map w formacie OSM).

Dołącz do KLUBU TRIGAR
Podaj swój adres e-mail i dołącz do naszego klubu. Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami.
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Dołącz do Klubu TRIGAR
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl