Garmin echoMAP 92sv

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 4 949,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

4949.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: Garmin_echoMAP_92sv

Opis

Urządzenie wielofunkcyjne z ekranem o przekątnej 9 cali wyposażone w sonary skanujące DownVü i SideVü

 • Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście, sterowany za pomocą klawiatury, z mapą bazową całego świata
 • Wbudowane sonary skanujące DownVü i SideVü zapewniają niezwykle wyraźne obrazy z powierzchni wody¹
 • Wbudowany sonar HD-ID™ 500 W (RMS) (wartość międzyszczytowa 4 000 W)
 • Wewnętrzny odbiornik GPS 5 Hz aktualizuje pozycję i kierunek 5 razy na sekundę
 • Uchwyt uchylny z szybkim mechanizmem zwalniającym

Urządzenie echoMAP 92sv jest wyposażone w charakteryzujący się wysokim kontrastem kolorowy wyświetlacz o przekątnej 9 cali z funkcją automatycznej regulacji podświetlenia. Jego odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża dane o pozycji i kierunku 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Model echoMAP 92sv jest wyposażony w przetwornik GT41-TM (w wersji z przetwornikiem) dla sonaru HD-ID 50/200 kHz oraz sonar skanujący Garmin DownVü™/SideVü™, zapewniający niezwykle wyraźny obraz z powierzchni wody (model echoMAP 92sv jest dostępny także w wersji bez przetwornika). Urządzenie obsługuje także silniki zaburtowe Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami. Jego przewody są podłączane bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne podłączenie urządzenia do zasilania i do uchwytu oraz jego szybkie odłączenie. W zestawie znajdują się uchwyty do montażu na pawęży i na silniku zaburtowym.

Super wyraźne obrazy sonarowe wykonywane z powierzchni wody

Uzyskane dzięki zastosowaniu sonaru skanującego Garmin DownVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei sonar skanujący Garmin SideVü zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi w odległości do 230 metrów. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnego sonaru HD-ID oraz sonarów skanujących DownVü i SideVü firmy Garmin. Urządzenie umożliwia także obsługę sonaru HD-ID w połączeniu z silnikami zaburtowymi Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami. Urządzenie echoMAP 92sv oferuje także funkcję zapisu sonaru, która harmonizuje czas echa sonaru z pozycją łodzi oraz zapisuje cyfrowe informacje do przejrzenia w komputerze za pomocą darmowego oprogramowania do planowania HomePort™. Przewód do przesyłania danych użytkownika pozwala udostępniać punkty i trasy wielu urządzeniom.

Więcej dodatków dzięki mapom BlueChart g2 Vision

Dzięki opcjonalnej karcie SD BlueChart g2 Vision można nadać ploterowi nawigacyjnemu całkowicie nowy, wyjątkowy wymiar zastosowań.

 • Perspektywa MarinerEye i FishEye zapewnia trójwymiarowy widok zarówno nad, jak i pod wodą.
 • Wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne i zdjęcia lotnicze ułatwiają określenie położenia w nieznanym terenie.
 • Technologia nawigacji automatycznej przeszukuje wszystkie adekwatne mapy w celu wyznaczenia trasy możliwej do przebycia — czyli takiej, która omija przeszkody, płycizny, boje i inne przeszkody. Wystarczy wybrać cel podróży, a nawigacja automatyczna naprowadzi Cię na bezpieczny kurs.

Pozycja i kierunek aktualizowane 5 razy na sekundę

Odbiornik GPS/GLONASS 5 Hz o krótkim czasie reakcji odświeża pozycję i kierunek 5 razy na sekundę, co zapewnia płynność ruchu na ekranie. Urządzenie obsługuje do 5000 dokładnych punktów, dzięki czemu odnalezienie drogi do swoich „tajnych” miejsc połowów jest łatwe i szybkie.

Weź echoMAP ze sobą

Gdy chcesz zejść z łodzi, możesz w łatwy sposób odłączyć urządzenie echoMAP i schować je w bezpiecznym miejscu. Nie musisz walczyć z okablowaniem przy podłączaniu i odłączaniu urządzenia, bo wszystkie kable są podłączone bezpośrednio do jego uchwytu. Dzięki temu urządzenie echoMAP można szybko podłączyć do zasilania i do uchwytu — i równie szybko je odłączyć.

Udoskonalona nawigacja automatyczna

Wystarczy podać lokalizację, do której chcemy się udać, a opatentowana funkcja automatycznej nawigacji Auto Guidance firmy Garmin natychmiast przeszuka odpowiednie mapy w celu wyznaczenia na wyświetlaczu bezpiecznej, wirtualnej drogi z ominięciem niskich mostków, płycizn i innych przeszkód na trasie.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest udoskonalona wersja 2.0, która oferuje więcej funkcji i możliwości. Można dostosować obliczoną ścieżkę wyznaczoną przez funkcję nawigacji automatycznej, umieszczając punkty pośrednie w miejscach planowanych postojów lub w punktach orientacyjnych na żądanej trasie. Na obliczonej trasie można też łatwo przeglądać niebezpieczne punkty. Ponadto po włączeniu zgodnego autopilota firmy Garmin można podążać trasą wyznaczoną przez funkcję Auto Guidance – automatycznie. Innym usprawnieniem, w które wyposażono wersję 2.0, jest funkcja obliczania czasu przybycia do dowolnego miejsca na trasie (doskonała przy planowaniu czasu przyjazdu tak, aby dostosować go do godzin otwierania mostów i innych zdarzeń, w przypadku których istotny jest czas). Ponadto trasy wyznaczone przez funkcję nawigacji automatycznej można teraz zapisywać pod kątem przyszłej nawigacji, tworząc ich kopie zapasowe na karcie SD™ za pomocą map kartograficznych BlueChart® g2 Vision®.

Przesyłanie punktów GPX

Punkty, ślady i często pokonywane trasy przechowywane w innym produkcie GPS lub urządzeniu nawigacyjnym firmy Garmin można teraz nadzwyczaj łatwo przesłać do nowego plotera nawigacyjnego firmy Garmin za pomocą standardowego w branży formatu GPX. GPX to otwarty, standardowy format umożliwiający wymianę danych GPS między różnymi platformami i aplikacjami. Dzięki łatwej w użyciu technologii interfejsów firma Garmin uwzględnia każdy punkt trasy i zapewnia jeszcze dogodniejszą formę wymiany.

W pudełku:

Wersja bez przetwornika

 • Urządzenie echoMAP 92sv z mapą bazową całego świata
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt z szybkim mechanizmem zwalniającym
 • Uchwyt do montażu wpuszczanego
 • Osłona ochronna
 • Rozdzielacz ze złączem 12-pin przetwornika i dwoma 4-pin echosondy
 • Kabel adaptacyjny ze złączem 8-pin przetwornika i 4-pin echosondy
 • Osprzęt
 • Dokumentacja

¹ Dotyczy tylko wersji z dołączonymi przetwornikami. Wersje bez przetwornika obsługują częstotliwości 50/200 kHz oraz przetworniki Garmin DownVü/SideVü (do nabycia osobno). Aby zapoznać się z pełną listą zgodnych przetworników, przejrzyj przewodnik po przetwornikach.

Pliki do pobrania:

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl