Garmin Zumo 595 LM Travel Edition [010-01603-1W]

Dostępność w sklepie internetowym: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 2 019,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2019.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Garmin Zumo 595LM - zaawansowana nawigacja motocyklowa do planowania nowych przygód

  • Przystosowany do obsługi w rękawicach, czytelny w świetle słonecznym oraz działający w dwóch położeniach wytrzymały ekran dotykowy o przekątnej 5 cali jest także odporny na trudne warunki pogodowe (IPX7)
  • Szczegółowe mapy Europy z ich bezpłatną, bezterminową5 aktualizacją. Wersja Travel Edition zawiera bezpłatny dodatek do pobrania (bezterminowa aktualizacja), obejmujący Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę Południową, Bliski Wschód i Afrykę Północną, Australię i Nową Zelandię
  • Kliknij tutaj, aby zobaczyć zasięg mapy całej Europy
  • Garmin Adventurous Routing™ wyszukuje kręte lub pagórkowate drogi i stara się unikać autostrad
  • Ostrzeżenia o ostrych zakrętach, przejazdach kolejowych, fotoradarach i nie tylko
  • Sterowanie muzyką z odtwarzacza MP3 lub smartfonu i strumieniowe przesyłanie usług muzycznych Spotify®3 

Stworzony do ekscytującej jazdy

zūmo 595LM został wyposażony w funkcję Garmin Adventurous Routing™ umożliwiającą planowanie ciekawych tras z uwzględnieniem krętych, pagórkowatych dróg terenowych. To nawigacja motocyklowa stworzona z myślą o emocjonujących przygodach. Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5 cali można obsługiwać w trybie poziomym lub pionowym. Ekran redukuje odblaski światła i poprawia czytelność wyświetlacza, nawet w jasnym świetle słonecznym.

Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem

Jakie są warunki na trasie przed Tobą? zūmo 595LM może połączyć się z radarem monitorującym pogodę i odbierać bezprzewodowo informacje o ruchu drogowym za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link7. Jest ona również wyposażona w funkcję LiveTrack, która pozwala znajomym na śledzenie Twojej trasy, gdziekolwiek jesteś.

 

Ciesz się muzyką w podróży

Chcesz zabrać ze sobą w podróż własną muzykę? zūmo pozwala sterować muzyką i multimediami ze zgodnego odtwarzacza MP3 lub smartfonu2, bezpośrednio na wyświetlaczu ekranu dotykowego. Możesz nawet przesyłać ulubione listy odtwarzania z popularnego serwisu muzycznego Spotify3.

 

Zachowaj większą uwagę dzięki alertom dla motocyklistów

Aby poprawić koncentrację na drodze i zachęcić do bezpiecznej jazdy, zūmo 595LM wyświetla pomocne alerty dotyczące zbliżających się ostrych zakrętów, zmian w ograniczeniach prędkości, przejazdów kolejowych oraz przejść dla zwierząt, stref wokół szkół i nie tylko. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie przed wjazdem w ulicę jednokierunkową po prąd. Przesyłane są również alerty o zbliżających się fotoradarach1. Co więcej w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu4 będzie sugerowało porę i miejsca na odpoczynek. Funkcja Up Ahead wyraźnie zaznacza ważne lub pomocne punkty na trasie przed Tobą, bez przełączania widoku mapy na wyświetlaczu. Natomiast funkcja łatwego kształtowania trasy pozwala na dodawanie do niej punktów i jej modyfikację, biorąc pod uwagę preferowane obszary lub konkretne drogi. 

Koniec jazdy na oparach

Wbudowany komputer podróży z cyfrowym wskaźnikiem paliwa znajduje się w standardowym wyposażeniu urządzenia zūmo 595LM. Dzięki niemu łatwo oszacować, ile kilometrów można przejechać, zanim zbiornik będzie pusty. Alerty o konieczności postoju na tankowanie informują, kiedy należy zatankować, a nawet wskazują lokalizacje stacji benzynowych. Przydatny wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zwolnić. Dodatkowo kompas cyfrowy i baza danych punktów szczególnych pomagają w zlokalizowaniu punktów serwisowych, dealerów i wielu innych punktów usługowych. Dostępny w zūmo dziennik historii usług pozwala śledzić daty serwisowania, przebieg i przeprowadzone naprawy motocykla.
 

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych

Garmin Real Directions™ nadaje nową definicję wskazówkom nawigacyjnym. Oprócz wymawiania nazw ulic zūmo dostarcza wskazówek, korzystając z rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”). Co więcej, dzięki danym Foursquare® urządzenie zūmo ma w pamięci miliony nowych i popularnych miejsc, które warto poznać.
 

Bezterminowe aktualizacje map

Nawigacja zūmo 595LM zapewnia darmowe aktualizacje map5 przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczególne i mapy oferowane przez firmę Garmin.

 

Narzędzia nawigacyjne

Widok skrzyżowań photoReal zapewnia realistyczny podgląd skrzyżowań i rozjazdów na trasie, ułatwiając nawigowanie w skomplikowanym ruchu. Jasna kolorowa strzałka na wyświetlaczu  oraz pomocne uwagi głosowe wskazują właściwy pas, jaki należy zająć, aby skręcić lub zjechać z trasy. Nawigacja wyświetla trójwymiarową wizualizację terenu i wzniesień. Dodatkowo funkcja TracBack® pozwala na powrót tą samą trasą.

 

Monitorowanie ciśnienia w oponach

Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, zūmo 595LM jest zgodne z czujnikiem monitorującym ciśnienie w oponach6 firmy Garmin (TPMS, sprzedawany osobno). Do każdej opony potrzebne jest jeden czujnik TPMS (do użytku wyłącznie z metalowymi trzpieniami zaworu). Czujniki TPMS korzystają z technologii bezprzewodowej do przesyłania informacji o ciśnieniu opon, które możesz przeglądać w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu urządzenia zūmo.

 

Zgodność z kamerą VIRB®

Możliwość współpracy zūmo 595LM z serią kamer HD VIRB firmy Garmin (sprzedawane osobno) pozwala na rejestrowanie najważniejszych momentów z podróży. Urządzenie umożliwia zdalne starowanie kamerą VIRB – nagrywanie można rozpocząć i zatrzymać z poziomu wyświetlacza zūmo. Dzięki temu z łatwością i przyjemnością będziesz rejestrować i przeżywać na nowo każdą przygodę.

 

Aktualizacje i dodatki

Aplikacja Garmin Express™ służy do aktualizowania urządzenia zūmo 595LM. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów. Co więcej — oprócz uchwytu motocyklowego — wszechstronne urządzenie zūmo 595LM jest również wyposażone w uchwyt samochodowy i przewód zasilający, dzięki czemu możesz z niego korzystać zarówno w swoim samochodzie, jak i na motocyklu.

Obszar pokrycia map

Oprócz zaprezentowanej poniżej mapy drogowej Europy dla nawigacji Garmin Zumo 595LM Travel Edition można bezpłatnie pobrać mapy obejmujące swoim zasięgiem Amerykę Północną, Amerykę Południową, Afrykę Południową, Bliski Wschód i Afrykę Północną, Australię i Nową Zelandię. Dodatkowe mapy są również objęte programem dożywotnich i bezpłatnych uaktualnień.

1 Ostrzeżenia o fotoradarach na światłach nie są dostępne we wszystkich regionach.
3 Sterowanie muzyką i multimediami działa w przypadku urządzeń iPhone® 4S i nowszych oraz iPod touch® 2. generacji i nowszych.
4 Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie jazdy bez przystanków.
5 Warunki bezterminowej subskrypcji map
6 Nie do użytku w samochodach.

iPhone oraz iPod touch są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Apple. SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Wymagane są zgodne cyfrowe urządzenia mobilne oraz płatna subskrypcja (jeśli jest dostępna) — szczegóły są dostępne na stronie Garmin.com. Foursquare® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Foursquare Labs, Inc.

  

Dane techniczne

Wielkość ekranu 5"
Rozdzielczość ekranu 800x480 pikseli
Orientacja ekarnu Pion lub Poziom
Wymienna bateria Tak
Slot kart microSD Tak
Aktualizacja map przez Wi-Fi Nie
Budynki i teren w 3D Nie
Ruch drogowy i pogoda Tak (z telefonu)
Obrazy satelitarne BirdsEye Nie
Współpraca z InReach Nie

Akcesoria

Opinie (16)

15 stycznia 2020

Świetna, wytrzymała nawigacja do mojej Africa Twin, fajne opcje przy wyznaczaniu krajobrazowych tras.

24 marca 2020

Mega fajna funkcja adventure routing!

9 kwietnia 2020

absolutn klasyk, jedno a najlepszych urzadzen garmina dlamotocyklów

9 kwietnia 2020

Świetna nawigacja, jestem w 100% zadowolona

23 kwietnia 2020

Łatwa w posługiwaniu się - nawet w rękawiczkach. Działa bardzo dobrze, używam jej od początku marca i do tej pory jest niezawodna.

5 maja 2020

Bardzo dobra nawigacja na motocykl.

13 maja 2020

Porządny sprzęt! Mapa cąłego światta sztos!

18 maja 2020

mocny sprzęt

19 maja 2020

super sprzęt

22 maja 2020

doskonala nawigacja, sprawdza sie w kazdych warunkach i na kazdej drodze

26 maja 2020

bdb nawigator,

29 maja 2020

Mapy calego świata przekonują mnie do tego urządzenia.

4 czerwca 2020

polecam, bardoz dobry sprzet

3 lipca 2020

super nawigator

17 lipca 2020

sprzet najwyzszej klsy

21 lipca 2020

swietny sprzęt

Oceń:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl