Garmin Radar GMR 2524 xHD2 z anteną otwartą i podstawką

Dostępność w sklepie internetowym: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: -
Dostępność w salonach firmowych: sprawdź
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 46 999,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

46999.00
ilość szt.

Opis

Radar o mocy 25 kW z anteną otwartą o długości 1,2 m (4 stopy)

  • Radar GMR 2524 xHD2 o mocy 25 kW z anteną otwartą o długości 1,2 m (4stopy) i podstawką
  • Jedyny radar o mocy 25 kW z anteną o długości 1,2 m (4 stopy) w pełni zintegrowany z ploterami nawigacyjnymi Garmin
  • Umożliwia nanoszenie danych z radaru na mapy (wymagany autopilot lub czujnik kierunku)
  • Jedyny radar o mocy 25 kW z anteną o długości 1,2 m (4 stopy) dostępny z możliwością ustawiania czułości funkcji Auto Bird Gain, co pomaga zlokalizować stada ptaków i tym samym znaleźć miejsca występowania dużych ryb.
  • Wydłużony impuls skupia maksymalną ilość energii na obiekcie, zwiększając jego rozmiar

Jest to jedyny radar o mocy 25 kW z anteną otwartą o długości 1,2 m (4 stopy) w pełni zintegrowany z ploterami nawigacyjnymi Garmin. Umożliwia nanoszenie danych z radaru na mapy przy wykorzystaniu autopilota lub czujnika kierunku. GMR 2524 xHD2 zapewnia doskonałe rozróżnianie obiektów i niezwykle wyraźny obraz. Jest również wyposażony w ustawienie czułości funkcji Auto Bird Gain, co pomaga zlokalizować stada ptaków i tym samym znaleźć miejsca występowania dużych ryb. Ustawienie wydłużenia impulsu umożliwia skupienie maksymalnej ilości energii na obiekcie, zwiększając jego rozmiar. Funkcje dynamiczna autoczułość i dynamiczny filtr morski automatycznie dostosowują się do otoczenia, zapewniając optymalne działanie w każdych warunkach. System umożliwia obsługę więcej niż 1 radaru w tym samym czasie. Obsługa dwóch zakresów pozwala na wyświetlanie krótkiego zakresu i długiego zakresu jednocześnie. Zasięg: 96 mil morskich. Urządzenie jest łatwe w montażu i obsłudze. Na tym właśnie polega potęga prostoty.

Wysokiej mocy radar xHD2 z wiązką o szerokości 1,8°

Nasz najskuteczniejszy wysokiej rozdzielczości radar o mocy 25 kW z anteną o długości 1,2 m (4 stopy) zapewnia świetny zasięg do 96 mil morskich, nawet we mgle i w deszczu. Jego wąska wiązka pozioma o szerokości 1,8° pozwala mu skuteczniej wyłapywać mniejsze, oddalone obiekty niż miałoby to miejsce w przypadku szerszych wiązek. W rezultacie radar ten rysuje wyraźne i czytelne obrazy linii brzegowej, innych jednostek oraz nadciągających zmian w pogodzie na ploterze nawigacyjnym Garmin. Zapewnia ono wyświetlanie stałych pozycji obiektów i ich doskonałe rozróżnianie, a także stabilne działanie. 8-bitowy kolorowy obraz ułatwia również odróżnianie dużych obiektów od małych oraz zwiększa skuteczność ich rozróżniania. Antena obraca się z prędkością od 24 do 48 obr/min oraz zapewnia maksymalny zasięg 96 mil morskich.

 

Wydłużony impuls

Umożliwia wydłużenie czasu trwania impulsu, co pomaga skupić maksymalną ilość energii na obiektach. Daje to większy rozmiar obiektu na ploterze nawigacyjnym.

Czułość funkcji Auto Bird Gain

Wędkarze wiedzą, że tam, gdzie przy powierzchni wody są ptaki, tam są i ryby. By lepiej trafić w odpowiednie miejsce na połów, najlepiej skorzystać z ustawienia czułości funkcji Auto Bird Gain, co pomaga zlokalizować ptaki polujące przy powierzchni wody na mniejszą rybę.

Ślady echa

Na ekranie pozostają stare „ślady” echa, co umożliwia szybkie i łatwe zlokalizowanie poruszających się obiektów oraz zagrożeń kolizji.

 

Dwa zakresy

Jedna antena radaru może dostarczać dwa obrazy na podzielonym ekranie plotera nawigacyjnego, przedstawiające odpowiednio obiekty znajdujące się w bliskim i w dalekim zasięgu.

Obsługa dwóch radarów

Zapewnia redundancję oraz możliwość wyświetlania danych — pochodzących z jednego z dwóch różnych radarów — na każdym wyświetlaczu na łodzi.

Dynamiczna autoczułość

Funkcja dynamicznego filtru morskiego automatycznie dostosowuje wzmocnienie do warunków spokojnego, umiarkowanego i wzburzonego morza.

Dynamiczny filtr morski

Funkcja dynamicznego filtra morskiego automatycznie dostosowuje wzmocnienie do warunków spokojnego, umiarkowanego i wzburzonego morza.

Nakładka radaru

Z nakładek na obraz radaru można korzystać na stronie mapy plotera nawigacyjnego.

Śledzenie celów MARPA

Wbudowany w radar komputer prowadzący automatycznie nakres radarowy (MARPA) może śledzić maksymalnie 10 wybranych obiektów, co pomaga obserwować ruchy innych jednostek w celu uniknięcia kolizji z nimi.

Strefa strzeżona

Po ustawieniu strefy strzeżonej każde pojawienie się w niej jakiegoś obiektu będzie sygnalizowane alarmem.

VRM i EBL

Ruchomy znacznik odległości (VRM) i elektroniczna linia namiarowa (EBL) umożliwiają szybki pomiar dystansu i namiaru do wybranej jednostki pływającej lub lądu.

Skalowanie zakresów w pionie

Dopasowuje wybrany zasięg radaru do wyświetlacza w orientacji pionowej, aby pokazać więcej obszaru rejestrowanego przez radar przed łodzią i ułatwić interpretowanie docelowej odległości.

Potęga prostoty radaru

Ten radar jest łatwy zarówno w instalacji, jak i w obsłudze. Nie wymaga żadnej skomplikowanej konfiguracji — wystarczy go zainstalować i już można z niego korzystać. Model GMR xHD2 charakteryzuje stabilne działanie i optymalna wydajność we wszystkich warunkach.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:

Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób które używały produktu lub go nabyły.

Brak opinii dla produktu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl