Garmin Nuvi 3790T Europa [010-00858-32]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 150,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1150.00
ilość szt.
Producent: -
Kod produktu: 010-00858-32

Opis

 
Urządzenie jest wyposażone w szklany wyświetlacz wielodotykowy, technologię nüRoute™ z funkcjami trafficTrends™ i myTrends™, nawigację sterowaną głosem, trójwymiarowe wyświetlanie budynków i terenu, funkcję Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, możliwość rozmów przez zestaw głośnomówiący oraz darmową, bezterminową subskrypcję alertów o utrudnieniach drogowych.

Nagradzana konstrukcja

 

Nowe urządzenie nüvi ma mniej niż 9 mm grubości, czyli mniej więcej tyle, co standardowy telefon komórkowy. Posiada wielodotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,3” cala w całości wykonany ze szkła. Z urządzenia nüvi 3790T można korzystać w dwóch położeniach: w poziomie i w pionie, dzięki czemu urządzenie doskonale mieści się w dłoni podczas podróży pieszo. Niewielkie wymiary pozwalają również wygodnie nosić urządzenie w kieszeni lub torebce. Urządzenie jest wyposażone w baterię litowo-jonową i doskonale nadaje się do podróży samochodem lub pieszo.

 

 

Kliknij na logo reddot:

 

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends™ i myTrends™

 

To eleganckie i świetnie prezentujące się urządzenie zapewniające niezwykle spersonalizowaną nawigację jest wyposażone w zaawansowane funkcje wyznaczania tras, takie jak trafficTrends™ i myTrends™. Nie ma potrzeby posiadania subskrypcji ani ponoszenia dodatkowych kosztów — urządzenie nüvi 3790T po prostu je obsługuje.Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 3790T automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Aktualizacje informacji trafficTrends™ można pobierać za darmo przy każdym połączeniu urządzenia z serwisem myGarmin.

 

 

 


Dzięki funkcji myTrends po zapisaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych, urządzenie nüvi 3790T po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego czy to jeździsz do lub z pracy, czy też na cotygodniowe spotkanie, urządzenie nüvi 3790T pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas.

 

 
 

Nawiguj do zdjęcia

Korzystaj z Garmin Connect Photos - Szukaj, Wyślij, Nawiguj !!!

Wystarczy podłączyć swoje urządzenie do komputera, wybrać określoną lokalizację ( np. miasto, które planujemy odwiedzić ), wybrać kilka zdjęć z bazy Panoramio i wysłać je do urządzenia.

Po uruchomieniu nawigacji z listy ulubionych wybieramy określone zdjęcie i rozpoczynamy nawigowanie do niego.

Link do Garmin Connect Photos: Garmin Connect Photos - Szukaj, Wyślij, Nawiguj !!!

 
  Kliknij tutaj

Wymawiaj polecenia

 

Urządzenie nüvi 3790T nie tylko mówi, gdzie należy skręcić, ale także słucha wymawianych poleceń. Dzięki innowacyjnej funkcji rozpoznawania mowy urządzenie nüvi można obsługiwać za pomocą głosu, co pozwala trzymać obie ręce na kierownicy. Wystarczy uruchomić urządzenie nüvi za pomocą polecenia głosowego (można je dostosować) i wymawiać opcje menu, które są wyraźnie widoczne na ekranie. Powiedz nüvi „Znajdź adres” i wymów adres, aby rozpocząć podróż do tego miejsca.

 

Funkcja voice command nie jest jeszcze dostępna w języku polski:

 
 

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

 

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

 

 

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

 

Urządzenie nüvi 3790T jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie z telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem urządzenia nüvi 3790T, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

 

Otrzymuj darmowe alerty o utrudnieniach drogowych

 

Unikaj utrudnień drogowych dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnym aktualizacjom bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia nüvi, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

 

 

Podróżuj transportem publicznym

 

Dzięki funkcjom usprawniającym nawigację pieszą i ekranowi działającemu w dwóch położeniach urządzenie nüvi 3790T stanowi doskonałe narzędzie do poruszania się po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer™, które ułatwiają nawigację w dużym mieście. Oprócz informacji którędy iść oraz gdzie wsiąść do autobusu, metra, tramwaju lub innego środka transportu, urządzenia zapewnia dostęp do rozkładów jazdy transportu publicznego oraz szacowany czasu podróży do celu. Mapy cityXplorer dostępne są dla wybranych miast Ameryki Północnej i Europy. Ich koszt to jedyne 9,99 USD, więc zostaną Ci jeszcze pieniądze do wydania w wielkim mieście.

 

Kliknij na dowolny obrazek poniżej i sprawdź dla jakich miast w Europie dostępne są mapy City Explorer:

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne. Oglądaj budynki i teren w 3D.

 

Urządzenie nüvi 3790T posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic City Navigator® NT dla miast w Europie, które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepy, restauracje, hotele, miejsca rozrywki, stacje benzynowe, bankomaty i inne, a także ograniczenia prędkości dla większości głównych dróg. Trójwymiarowy widok wyświetla modele znaczących budynków w wielu miastach oraz kontury ukształtowania terenu przy małym powiększeniu, zapewniając realistyczny, perspektywiczny obraz danego obszaru.

 

 
city xplorer

Więcej niż nawigacja

 

Urządzenie nüvi 3790T posiada także standardowe funkcje dostępne w modelach nüvi, dzięki którym jest czymś więcej niż zwykłym systemem nawigacji. Na przykład ecoRoute — funkcję umożliwiającą obliczanie tras o najmniejszym zużyciu paliwa, śledzenie zużycie paliwa i wiele innych. Urządzenie nüvi 3790T jest wyposażone w wiele narządzi podróżnych, takich jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut, przelicznik rozmiarów, kalkulator i wiele innych. Nawigacja do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™ i nawigację do nich. Dzięki lokalizatorowi ratunkowemu „Gdzie jestem?” zawsze znasz swoją pozycję. Wystarczy dotknąć ekranu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, najbliższe skrzyżowanie, najbliższy szpital, posterunki policji i stacje benzynowe. Urządzenie 3790T jest także wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z darmowym serwisem Garmin Garage, z którego można pobierać niestandardowe głosy i obrazki pojazdów. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.


 
 

¹Użytkownik będzie otrzymywał dane o ruchu drogowym przez cały okres eksploatacji odbiornika komunikatów drogowych firmy Garmin (dopóki będzie dysponował zgodnym urządzeniem GPS firmy Garmin) albo dopóki firma Garmin będzie odbierała dane o ruchu drogowym od strony trzeciej, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej. Informacje o ruchu drogowym nie są dostępne na wszystkich obszarach. Informacje o obszarach zasięgu informacji o ruchu drogowym można znaleźć na stronie www.navteq.com/rdstraffic, natomiast umowa licencyjna na oprogramowanie zawierająca wszystkie warunki korzystania znajduje się na stronie www.garmin.com/traffic/fm/navteq.html.

 

Zawartość pudełka:

 

 • nüvi 3790
 • Fabrycznie załadowane City Navigator® NT  Europy (pełne mapy)
 • Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych
 • Odbiornik komunikatów drogowych z przewodem zasilającym z gniazda zapalniczki (oznaczony na opakowaniu literą „T” po numerze modelu)
 • Uchwyt samochodowy z przyssawką i głośnikiem
 • Kabel USB
 • Krążek do montażu na desce rozdzielczej
 • Skrócony podręcznik użytkownika

 

Obszar pokrycia mapy:

 


 
Własności fizyczne i działanie
Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 12,2 x 7,5 x 0,89 cm (4.8 x 2.9 x .35 cali)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 9,7 x 5,7 cm (szer. x wys.), przekątna 4,3" (10,9 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 800 x 480 pikseli
Typ wyświetlacza: szklany, kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem, działający w dwóch położeniach
Waga: 113,4 g
Bateria: bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii: do 4 godz.
Gniazdo słuchawkowe/wyjście audio: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Wodoszczelny: nie
Mapy i pamięć
Fabrycznie załadowane mapy ulic: tak
Includes lifetime map updates: nie
gwarancja nüMaps: yes
widok terenu 3-D: tak
Widok budynków 3D (wyświetla budynki w 3 wymiarach): tak
Wbudowana pamięć: wewnętrzny dysk SSD
Możliwość używania kart z danymi: Karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 1000
Trasy: 100
Funkcje
Jedź bez stresu. Oszczędzaj czas i pieniądze.
Komunikaty głosowe (np. „Skręć w prawo za 200 m”): yes (internal and mount speaker)
Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”): yes (only select languages)
Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych): tak
Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi: tak (w zestawie odbiornik i bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych)
Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic): tak
Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu): tak
widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań): tak
myTrends™ (predicts your routes): tak
trafficTrends™ (calculates routes based on predicted traffic flow): tak
ecoRoute™ (obliczanie trasy najefektywniejszej pod względem zużycia paliwa): tak
Automatyczne sortowanie wielu celów podróży (zapewnia najkrótszą trasę): tak
Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.): tak
Garmin nüLink! Usługi: (odbieranie dokładnych informacji o podróży w czasie rzeczywistym): nie
Zgodność z XM® Navtraffic & Radio w USA: nie
Nawiguj bezpiecznie i łatwo.
Technologia Bluetooth® (połączenie z telefonem w celu dzwonienia bez użycia rąk): tak
Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie): tak
Gdzie jestem? (znajdź najbliższy szpital, posterunek policji, stację benzynową, najbliższy adres i skrzyżowanie): tak
Garmin Locate™ (oznacza pozycję po zdjęciu z uchwytu samochodowego): tak
Udoskonalona nawigacja w trybie pieszym (prowadzi podczas spacerów po mieście): yes
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie): nie
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
Zegar dla całego świata, konwerter jednostek i walut, kalkulator: tak
Klawiatura Qwerty lub ABC (układ klawiatury do wyboru): tak
Budzik: tak
Garmin Lock™ (zabezpieczenie przed kradzieżą): tak
Ciesz się jazdą i możliwością personalizacji.
Zgodność z pojazdami Garmin Garage™ (pobieranie ikon w kształcie pojazdów do urządzenia): tak
Zgodność z komunikatami głosowymi Garmin Garage™ (pobieranie własnych głosów do urządzenia): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Odtwarzacz MP3: nie
Odtwarzacz książek audio: nie
Dodatkowo
To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.
Technologia nüRoute™ z funkcją trafficTrends™ (oblicza trasy na podstawie przewidywanego natężenia ruchu pojazdów): tak
Technologia nüRoute™ z funkcją myTrends™ (przewiduje trasy na podstawie odbytych podróży użytkownika): tak
 
Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl