Garmin Monterra Topo Poland Light [010-01065-01]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 2 199,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

2199.00
ilość szt.
4.53133 4.53 15 ocen / 0 opinii
Producent: -
Kod produktu: 010-01065-01

Opis


Produkt zawiera fabrycznie zainstalowaną drogowo-turystyczną mapę Topo Poland Light (Sprawdź szczegóły...) 


 

Niezwykle wydajne w zakresie map urządzenie GPS z systemem Android™

 • 4-calowy wyświetlacz działający w dwóch położeniach, czytelny nawet w pełnym słońcu i wykonany z trwałego szkła mineralnego
 • System operacyjny Android zapewnia możliwość pobierania aplikacji ze sklepu Google Play™
 • Bardzo czuły odbiornik GPS śledzi zarówno sygnały satelitów GPS, jak i GLONASS, zapewniając większe możliwości w zakresie ustalania pozycji
 • Urządzenie typu outdoor ze zoptymalizowanym systemem podwójnych baterii (możliwość użycia akumulatora lub 3 baterii AA) pozwala korzystać z funkcji GPS urządzenia do 22 godzin
 • 8-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową/latarką LED oraz możliwością nagrywania filmów HD w rozdzielczości 1080p
 • Bardzo wytrzymałe urządzenie stworzone z myślą o codziennym stosowaniu nawet w najtrudniejszych warunkach
 

Monterra

Monterra to pierwsze w pełni funkcjonalne urządzenie GPS firmy Garmin z obsługą sieci Wi-Fi, które łączy w sobie doskonałe funkcje GPS urządzenia typu outdoor z wielofunkcyjnością systemu operacyjnego Android. Monterra wykorzystuje potężny, wielofunkcyjny system Android, dzięki czemu stanowi niezawodne, trwałe i bardzo funkcjonalne przenośne urządzenie GPS. Urządzenie zapewnia miłośnikom aktywnej turystyki oraz zawodowcom korzystającym z urządzeń GPS typu outdoor możliwość idealnego dostosowania urządzenia GPS do własnych wymagań. Teraz możliwe jest także zabranie ze sobą aplikacji w dowolne miejsce, bez względu na to, jak surowe warunki w nim panują.

Niesamowicie czytelny ekran w każdych warunkach

Urządzenie Monterra jest wyposażone w zoptymalizowany, dostosowany do użytku na świeżym powietrzu wyświetlacz z bardzo wytrzymałego szkła mineralnego. Wyświetlacz odblaskowo-przezroczysty wykorzystuje moc słońca, dzięki czemu jest bardzo czytelny w każdych warunkach — nawet w pełnym słońcu. To rozwiązanie pozwala oszczędzać w ciągu dnia energię, jako że podświetlenie LED przydaje się w przypadku tego urządzenia wyłącznie w warunkach słabego oświetlenia.

Aplikacje dla systemu Android

Sklep Google Play oferuje użytkownikom urządzenia Monterra za pośrednictwem systemu operacyjnego Android bezpośredni dostęp do wszystkich lubianych aplikacji związanych z aktywną turystyką, a także umożliwia im odkrywanie kolejnych opcji do wykorzystania podczas kolejnych przygód. Użytkownicy mają także dostęp do profesjonalnych aplikacji (np. związanych z rolnictwem lub wycinką drewna) pozwalających zwiększyć ich wydajność w tej dziedzinie. Jedna z najpopularniejszych rekreacyjnych aplikacji typu outdoor w Europie, jaką jest PeakFinder Alps, jest nawet fabrycznie zainstalowana w urządzeniu Monterra. Podaje ona użytkownikowi nazwę i wysokość poszczególnych otaczających go gór.

PeakFinder

Podwój swoją moc

Nowoczesny system podwójnych baterii wykorzystany w urządzeniu Monterra został specjalnie zaprojektowany z myślą o dłuższych wyprawach na łono natury w dowolne miejsca na świecie. Urządzenie oferuje możliwość wygodnego ładowania dołączonej baterii litowo-jonowej wewnątrz urządzenia lub praktycznej zamiany akumulatora na ogólnodostępne baterie AA — tak na wszelki wypadek. Dzięki temu uradzenie Monterra zapewnia doskonałą wydajność funkcji GPS nawet do 22 godzin na jednym ładowaniu.

Zorientuj się

Urządzenie Monterra wykorzystuje wiodącą technologię czujników. Dzięki bardzo czułemu, dwupasmowemu odbiornikowi GPS/GLONASS urządzenie Monterra szybko odnajduje swoją pozycję i nie traci sygnału, nawet w osłoniętych miejscach i zagłębieniach terenu. Aby zapewnić jeszcze lepsze możliwości w zakresie ustalania pozycji, urządzenie jest wyposażone we wbudowany 3-osiowy kompas z wysokościomierzem i żyroskopem, który wskazuje kierunek, w jakim zwrócony jest użytkownik, nawet wówczas, gdy użytkownik stoi nieruchomo lub nie trzyma urządzenia w poziomo. Po przeprowadzeniu kalibracji wysokościomierz barometryczny może monitorować zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej znajduje się użytkownik. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Wbudowany czujnik UV wskazuje poziom nasłonecznienia, pozwalając uniknąć niekorzystnych efektów działania słońca, szczególnie na dużych wysokościach i na tle jasnych powierzchni lub powierzchni odbijających promienie słoneczne.

                                                                              Monterra RFMonterra LF

Wysoka jakość obrazu i dźwięku

Urządzenie Monterra jest wyposażone we wbudowany 8-megapikselowy cyfrowy aparat fotograficzny z autofokusem, który umożliwia wykonywanie zdjęć o żywych kolorach, do których dołączane są znaczniki geograficzne umożliwiające łatwy powrót do danego miejsca. Poza tym, urządzenie jest wyposażone w kamerę wideo z lampą błyskową/latarką, pozwalającą nagrywać filmy HD w rozdzielczości 1080p. Zdjęcia i filmy można z łatwością przesłać do komputera lub udostępnić za pośrednictwem serwisu Garmin Adventures. Urządzenie Monterra oferuje dużo pamięci wewnętrznej oraz gniazdo kart microSD™, dzięki któremu można uzyskać dodatkowe 64 GB miejsca na dane. Urządzenie Monterra jest także wyposażone na wbudowane radio FM, z którego można korzystać po podłączeniu słuchawek.

Przesyłanie bezprzewodowe

Dzięki obsłudze technologii Wi-Fi, ANT+™, Bluetooth® i NFC urządzenie Monterra umożliwia udostępnianie danych, map, punktów, śladów, tras i skrzynek innym urządzeniom bezprzewodowym — nawet do 50 razy szybciej. Dodatkowo urządzenie umożliwia udostępnianie dużych plików, takich jak zdjęcia, za pośrednictwem aplikacji BaseCamp™ lub poprzez pobieranie danych bezpośrednio do komputera.

Dodawaj mapy

Dodawanie innych map firmy Garmin do urządzenia Monterra jest proste. Wystarczy załadować bazę danych BirdsEye Select do urządzenia i ruszyć w drogę. Można także dodać do urządzenia jedną z doskonałych map Garmin Topo i zacznąć badać dzikie obszary, korzystając z najlepszych danych map dostępnych dla regionu, albo załadować własne mapy opierające się na danych systemu GIS i zabrać się do pracy.

Załaduj miliony skrzynek

Koniec z wybieraniem i planowaniem, po prostu pobierz je wszystkie. Urządzenie Monterra może zapewnić użytkownikom rozrywkę skupiającą się wokół milionów skrzynek. Skrzynki można pobierać z serwisu OpenCaching.com. Wystarczy załadować skrzynki z GSAK lub skorzystać ze swoich ulubionych aplikacji dla systemu Android. W przypadku każdej skrzynki można użyć funkcji geocachingu bez użycia papieru. Zapoznaj się z pełnymi opisami, wskazówkami i dziennikami. Obejrzyj zdjęcia skrzynek. Listę skrzynek możesz filtrować według rozmiaru, terenu, typu i stopnia trudności. Połącz się ze skrzynkami obsługującymi chirp™.

 

 

3D MapMerge

Urządzenie Monterra to wysokiej jakości narzędzie umożliwiające obsługę map (także map 3D), które pozwala połączyć 2 mapy, np. mapę Topo, mapę bazową lub obraz BirdsEye Select, a następnie wyświetlić nową, niepowtarzalną mapę w pełnym widoku 3D z widoczną teksturą przedstawiającą wzgórza, doliny, jeziora i lasy. Można na przykład połączyć obraz BirdsEye z mapą bazową z cieniowanym reliefem. Taką mapę 3D można następnie powiększać, przesuwać i obracać, korzystając z wielodotykowego interfejsu.

Zaplanuj kolejną podróż

Weź kolejną przygodę w swoje ręce dzięki oprogramowaniu BaseCamp, które pozwala wyświetlać i porządkować mapy, punkty, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży umożliwia nawet tworzenie przygód Garmin Adventures, które można udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. Po wykupieniu subskrypcji bazy danych BirdsEye Select lub subskrypcji obrazów satelitarnych BirdsEye oprogramowanie pozwala także na przesyłanie do urządzenia fragmentów wysokiej jakości map rastrowych.

 

 

Możesz pojechać w dowolne miejsce.

Dzięki zestawowi zgodnych uchwytów urządzenie Monterra doskonale nadaje się do zastosowania w pojazdach terenowych, w łodziach, w samochodach i jako urządzenie ręczne podczas pieszych wycieczek. Aby otrzymywać szczegółowe wskazówki nawigacyjne, należy skorzystać z uchwytu samochodowego lub wzmocnionego uchwytu do motocykli i pojazdów terenowych.

Zawartość pudełka

 • Monterra™
 • Bateria litowo-jonowa
 • Kabel USB
 • Zasilacz sieciowy
 • Folie antyrefleksyjne na ekran
 • Dokumentacja

LakeVü HD Obsługa systemu WAAS Przystosowane do geocachingu Wodoodporne 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Kliknij na gwiazdkę i oceń produkt:
Brak opinii dla produktu
Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl