Garmin Forerunner 225 [010-01472-11]

Dostępność: niekontynuowane Ten produkt nie będzie już dostępny w sprzedaży.
Cena: 1 025,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego

1025.00
ilość szt.
Ocena: 3.82
Producent: -
Kod produktu: 010-01472-11

Opis

Zegarek GPS do biegania z czujnikiem tętna na nadgarstek

 • Kolorowy interfejs graficzny wyświetla w czytelny sposób aktualną strefę i liczbę uderzeń serca na minutę
 • Monitoruje dystans, tempo i tętno; funkcja monitorowania aktywności przez cały dzień zlicza kroki i kalorie
 • Wbudowany akcelerometr rejestruje dystans podczas aktywności w pomieszczeniach
 • Funkcje online¹: automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect™, śledzenie na żywo i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych
 • Zgodność z zaawansowanymi treningami i bezpłatnymi planami treningowymi dostępnymi w serwisie Garmin Connect.

   Zobacz zanim kupisz! Polecamy filmy prezentujące zegarek Garmin Forerunner 225. Odwiedź: Garmin24.TV


Zegarek sportowy Garmin Forerunner 225 to pierwszy zegarek w ofercie amerykańskiego producenta, który umożliwia pomiar tętna z nadgarstka.

Kontroluj swoje strefy tętna z urządzeniem Forerunner 225 — pierwszym zegarkiem GPS firmy Garmin do biegania wyposażonym w czujnik tętna na nadgarstek. Teraz nie musisz już zakładać paska z czujnikiem tętna na czas biegania, bo ten zegarek ma wbudowany czujnik, który dokonuje pomiaru tętna na nadgarstku w oparciu o światło odbite.

Forerunner 225

Trening z kontrolą tętna jest łatwiejszy

Z modelu Garmin Forerunner 225 nie tylko zniknął pasek czujnika tętna — zmieniliśmy także sposób wyświetlania podsumowania aktywności. Kolorowy wskaźnik pokazuje aktualną strefę tętna i liczbę uderzeń serca na minutę w czasie rzeczywistym: szary kolor oznacza strefę rozgrzewki, która rozpoczyna się od 50 procent maksymalnego tempa, niebieski — strefę niezbyt intensywnego wysiłku (od 60 procent maksymalnego poziomu), zielony — strefę ćwiczeń aerobowych (od 70 procent maksymalnego tempa), pomarańczowy — próg (od 80 procent maksymalnego tętna), a czerwony oznacza najwyższą strefę, która rozpoczyna się od 90 procent maksymalnej wartości tętna. Jeśli obecny plan treningowy przewiduje bieganie przez określony czas lub przebiegnięcie konkretnego dystansu we wskazanej strefie, kolorowy interfejs ułatwi szybką identyfikację strefy i pomoże Ci skupić się na wysiłku.

Zegarek Forerunner 225 jest od razu zaprogramowany do określania stref w oparciu o dostosowane do wieku szacunkowe tętno maksymalne, które jest równe liczbie 220 pomniejszonej o wiek użytkownika. Urządzenie można jednak spersonalizować, dostosowując te strefy w samym zegarku lub w serwisie Garmin Connect. Z kolei nasz bezpłatny serwis społecznościowy Garmin Connect pozwala tworzyć zaawansowane treningi oraz pobierać bezpłatne plany treningowe i przesyłać je do zegarka, a także otrzymywać porady treningowe.

Wszystkie dane z nadgarstka

Forerunner 225

Zegarek Forerunner 225 wykorzystuje czujnik optyczny, który naświetla skórę, a następnie mierzy ilość światła, które wraca. Czujnik wykrywa zmiany w przepływie krwi w nadgarstku, po czym wykorzystuje zaawansowany proces filtrowania, aby na podstawie tych informacji określić aktualne tętno. Lekkie uszczelnienie z tyłu zegarka stanowi osłonę przed światłem otoczenia, co zapewnia prawidłowy pomiar tętna.

Nie tylko do biegania

Model 225 ma wbudowany akcelerometr, który wykorzystuje sygnały GPS do obliczania dystansu i tempa. To umożliwia rejestrowanie danych dystansu i tempa podczas biegów na bieżni lub na torach wewnątrz pomieszczeń — bez potrzeby inwestycji w oddzielny czujnik na nogę. Urządzenie sprawdza się także jako monitor aktywności dzięki zliczaniu pokonywanych kroków i spalonych kalorii w ciągu dnia. Urządzenie przypomina również o ruchu, jeśli siedzisz w miejscu przez ponad godzinę. Po odebraniu sygnału, aby się ruszyć, wystarczy spacerować przez kilka minut, aby zresetować wskaźnik bezczynności.

Bądź na bieżąco

Zegarek Forerunner 225 zapewnia dostęp do funkcji online¹ takich, jak automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, bezpłatnej społeczności internetowej, w ramach której można zapisywać, planować i udostępniać swoje aktywności. Wystarczy pobrać do smartfona bezpłatną aplikację Garmin Connect™ Mobile, a następnie przeprowadzić parowanie z zegarkiem. Gdy po zapisaniu biegu znajdziesz się w zasięgu telefonu, bieg zostanie automatycznie przesłany do serwisu. Dodatkowe funkcje online obejmują śledzenie na żywo, które pozwala znajomym i fanom śledzić Twoje postępy i statystyki w czasie rzeczywistym. Swoimi aktywnościami możesz także dzielić się w innych serwisach społecznościowych, publikując aktualności z poziomu aplikacji Garmin Connect Mobile.

Zawartość opakowania

 • Forerunner 225
 • Podstawka do ładowania/zapisu danych
 • Podręczniki użytkownika

¹ Po sparowaniu ze zgodnym telefonem.

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie (0)

Menu Szukaj filtruj więcej
  • AUTORYZOWANY PARTNER GARMIN
  • TRIGAR to 15 lat doświadczenia, 7 salonów firmowych oraz tysiące zadowolonych Klientów.

  • Tel.:500 521 500
  • E-mail:kontakt@trigar.pl
  • Zapisz się do newslettera
   Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl