AdriaTOPO v3 PRO

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Zapytaj
Cena: 289,00 zł
289.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przygotuj się do następnej wspaniałej przygody z naszą najlepszą mapą topograficzną krajów bałkańskich. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótki urlop czy w długą podróż, czy też na wyprawę pieszą, górską bądź rowerową, ten produkt zapewni Ci wszystkie niezbędne funkcje i materiały, które pozwolą Ci dotrzeć w każde wybrane miejsce.

  • Wyświetla informacje o ukształtowaniu terenu i wodach śródlądowych pochodzących z map w skali 1:25 000
  • Zawiera funkcje ActiveRouting¹ umożliwiające planowanie i dostosowywanie tras za pomocą całej siatki dróg i szlaków; kolory tras na mapie odpowiadają różnym aktywnościom.
  • Zawiera ponad 440 000 km dróg, 62 000 km ścieżek oraz 5200 km szlaków rowerowych; 5800 km spośród nazwanych szlaków można wybrać jako trasy preferowane.
  • Zawiera ponad 300 000 punktów szczególnych z możliwością wyszukiwania przydatnych podczas aktywności rekreacyjnych i podróży, takich jak miasta, wsie, zakwaterowanie, gastronomia, schroniska, punkty orientacyjne, szczyty i inne.
  • Zgodność z bezpłatnym oprogramowaniem BaseCamp™ umożliwiającym planowanie wycieczek na komputerze i przesyłanie tras i punktów trasy z komputera na zgodne urządzenie.

Zasięg:

Zawiera mapy topograficzne regionu Bałkanów, w tym całej Albanii, Bośni i Hercegowina, Chorwacji, Macedonii (BJRM), Kosowa, Czarnogóry, Serbii i Słowenii.

 

¹ Pełna funkcja ActiveRouting dostępna tylko w przypadku wybranych urządzeń; zależnie od modelu urządzenia GPS firmy Garmin i wersji oprogramowania.

Monolit

Opinie (0)

Brak opinii dla produktu
Oceń:

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 13 lat doświadczenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl